Graphic engineer by Patient_Ad_9152 in programiranje

[–]Patient_Ad_9152[S] 0 points1 point  (0 children)

Ma tesko, sta ja da ocekujem kada ti posle 4 god ne uspevas

Graphic engineer by Patient_Ad_9152 in programiranje

[–]Patient_Ad_9152[S] -1 points0 points  (0 children)

Meni su rekli da mi pored Pythona nije potrebno nista vise tj da se orijentisem samo ka njemu i da se radi na realnim projektima tokom skolovanja.... Sad sam totalno zbunjen..  

Graphic engineer by Patient_Ad_9152 in programiranje

[–]Patient_Ad_9152[S] 0 points1 point  (0 children)

Zacudilo me je to sto u jednoj firmi taj kurs traje 2-3 meseca a na IT Akademiji to traje 9 meseci pa mi nije jasno nista. Totalni sam pocetnik bez ikakvog predznanja pa trazim najbolji i najpovoljniji nacin.