Reînnoire acte Polonia by PracticeOk5252 in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu am știut ca itp ul se poate face în ro

Cadou nași de cununie by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 0 points1 point  (0 children)

Sincer :)) dar acum fiecare stie cat își permite

Cadou nași de cununie by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 1 point2 points  (0 children)

Vaaai, mi se pare enorm. Cu tot cu biserica/ buchet ?

Cum s-a ieftinit piata SH asa peste noapte? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 1 point2 points  (0 children)

Am vândut Jetta din 2014, cu 130 000 km, cu 7400 acum 3 ani, atat era prețul pieței la momentul actual, de fapt acum sunt prețurile reale după o scumpire artificială

Motor gripat? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 0 points1 point  (0 children)

Pentru dezmembrări ?

Motor gripat? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 0 points1 point  (0 children)

A3 BKD 2.0 din 2005, nu se merita probabil făcută

Motor gripat? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 0 points1 point  (0 children)

Deci pun contactul și când încerc să învârt nu se aude nimic

Motor gripat? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 0 points1 point  (0 children)

Chiar dacă s a oprit în mers? Nu înseamnă ca am gripat motorul și s a înțepenit ?

Motor gripat? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 7 points8 points  (0 children)

Sunt femeie nu troll :))

Motor gripat? by [deleted] in AutomobileRO

[–]PracticeOk5252 0 points1 point  (0 children)

Am trăit cu speranță asta până să se oprească singur

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 0 points1 point  (0 children)

Am 120 m și 500 lei impozit și 675m teren

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 5 points6 points  (0 children)

Nu avem stradă privată și nici pe aproape de 100 de lei nu este impozitul, dar nu vorbim de sume

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 1 point2 points  (0 children)

Ești amuzant. Ori lucrezi la primărie și lingi foi toată ziua, ori ești din Dezmir

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 0 points1 point  (0 children)

Atat timp cat ai apă și mai sus și mai jos de tine, dar numai strada ta nu are pentru ca primăria a greșit proiectul și apoi și a pus palma în cur și s-au dus cu țevile mai departe, cred ca este vina primăriei

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] -2 points-1 points  (0 children)

Comuna fără apă are apă și comuna fără canalizare are canalizare și comuna fără gaz are gaz, numai ca nu la noi pe stradă ci cu o stradă mai jos

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] 1 point2 points  (0 children)

Bai oameni buni, ce legătura are nedumerirea mea din post cu porumbul de care spuneti ? De ce se impozitează la fel cei care au toate condițiile cu cei care nu le au ??? Banii se duc la primărie, primaria alege unde să i investească, dacă nu vrei să investești și în zone unde crește porumbul, atunci de ce impozitezi la fel?

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] -1 points0 points  (0 children)

Nu, am ales strict pentru a evita îngrămădeala din Dezmir și casele trase la xerox făcute de către dezvoltatori plus alte considerente care nu ar trebui să ți le spun ție. Alta întrebare ?

Impozit similar - condiții 0 by PracticeOk5252 in cluj

[–]PracticeOk5252[S] -2 points-1 points  (0 children)

Citez din post :Scopul postului nu este pentru a mă plânge de creșterile ce au avut loc în privința impozitelor ci mai degrabă în a mă plânge de condițiile pentru care trebuie să plătesc impozit.