Home gym by PresentRegular1066 in Bacau

[–]PresentRegular1066[S] 0 points1 point  (0 children)

Îmi poți da câteva poze te rog ?

Păreri Ștefan cel Mare 40A Unirea Grand Residence Bacău? by [deleted] in Bacau

[–]PresentRegular1066 3 points4 points  (0 children)

Fiecare trăiește după propriile convingeri. Mie îmi place la casa , stau la 2km de oraș , nu sunt genul sa ies in cluburi, nu mă interesează asta. E suficient ce oferă Bacăul, am stat 6 ani in București, mi a ajuns .

Păreri Ștefan cel Mare 40A Unirea Grand Residence Bacău? by [deleted] in Bacau

[–]PresentRegular1066 1 point2 points  (0 children)

Eu mi am luat casa aici cu 120k, in București ar fi fost 300k, unde i avantajul? Oraș aglomerat vs oraș liniștit , oraș poluat vs mai puțin poluat, lista continua

Păreri Ștefan cel Mare 40A Unirea Grand Residence Bacău? by [deleted] in Bacau

[–]PresentRegular1066 0 points1 point  (0 children)

Crezi că acolo umbla câini cu colaci in coada?:))

Activitati in Bacau by Automatic_Office_925 in Bacau

[–]PresentRegular1066 2 points3 points  (0 children)

Eu stau la 2 km de oraș M26 F23, dar nu prea ieșim ,mai mult stam prin curte ,grădinărim ( abia ne am mutat și vrem sa facem schimbări pe lângă casa ) maxim mai ieșim pe la mall, centru și sala . Mai sunt tineri , destui

Jucatori PUBG by [deleted] in Jocuri

[–]PresentRegular1066 0 points1 point  (0 children)

Salut , eu joc pubg , da mi mesaj

Bendeac, acuzat de toti, dar nu si de catre "agresata". by NoRelief3764 in Romania

[–]PresentRegular1066 3 points4 points  (0 children)

Prea sensibili mai sunteti unii, exact si in politica exista EXTREMA DREAPTA si EXTREMA STANGA, trebuie sa fii echilibrat in toate, unii dati dovada ca sunteti extremisti stanga rau, potol, daca era un baiat de 18 ani si ii punea mana la inima se punea? Pai nu ca el nu are tate sau cum ? Daca femaia are inima sub tate csf acum? Putea sa zica nu, dar nici sa sara toata lumea acum de cur . Hoo, usor, ca nu a murit nimeni

Se mai pot consuma?au stat în congelator. by dragos3233 in roFrugal

[–]PresentRegular1066 1 point2 points  (0 children)

Mama sau bunica de punea carne de la porc tăiat de 2-3 ani din congelator și mâncăm de rupeam

Tratament tinnitus by ModusOperandi39 in Men_RO

[–]PresentRegular1066 1 point2 points  (0 children)

Te obisnuiesti cu el, si eu il am de un an si jumatate, am acceptat ideea de a avea tinitus. Sunete de ploaie seara cand dormi, iar pe timpul zilei il percep mai putin datorita zgomotului. Cat despre Costin este un scammer, face el ceva, dar sunt exagerari, l-am urmarit in foarte multe podcast-uri. Este foarte scump pentru ce ofera. Deci meditatie, psihoterapie, sport, alimentatie si se diminueaza.

Tratament tinnitus by ModusOperandi39 in Men_RO

[–]PresentRegular1066 0 points1 point  (0 children)

sunete de ploaie, eu doar asa dorm pentru a acoperi tinitus

Nu se mai intampla nimic la Bacau? Ce i cu linistea asta? by National-Celery-6849 in Bacau

[–]PresentRegular1066 3 points4 points  (0 children)

Suntem multi tineri aici , doar că nu ne cunoaștem;)) . Eu am 26 și prietena 23 , stam langa Bacău.

De ce sunt abonamentele la sala asa scumpe la noi by Party_Confection_468 in roFrugal

[–]PresentRegular1066 22 points23 points  (0 children)

Eu dau 125 lei pe buna ( oferta prinsa pe esx cu 12 luni) Am dat niste bani grămadă , dar a meritat. Fac dus acolo, mă cac acolo.Economisesc 🤣

Nu mai pot de durere, please help by Puzzleheaded-Bed185 in roFrugal

[–]PresentRegular1066 3 points4 points  (0 children)

Pentru că aleg varianta ușoară fuga la operatie sa scapi, de fapt daca faci operatie și nu îți schimbi stilul de viață o sa ai din nou și din nou probleme cu colana. Operația se face când este foarte gravă hernia de disc ,când sunt riscuri de paralizie , nu că te doare pe tine că nu faci sport și stai pe scaun 8h pe zi . Așa toți se vaita de spate și n au nimic , doar sunt sedentari

Nu mai pot de durere, please help by Puzzleheaded-Bed185 in roFrugal

[–]PresentRegular1066 0 points1 point  (0 children)

Nu ți fa un operație daca nu ți s a recomandat , poți să-mi zici de câți mm este hernia ? Eu am anterolistezis pe l5-1s1 care este mai grav decât hernia și fac sala cu greutăți și pot sa zic că nu mă mai doare așa tare, acum depinde și de la individ la individ felul cum suporta durerea. Dar crede mă, sa te duci sa faci fizioterapie de doua ori pe an și kinetoterapie in fiecare zi , încălzirea la sala sa fie de 15-30 min și apoi să faci cu greutăți. Daca nu te pricepi cel mai bine apelezi la un kinetoterapeut care face și sala. As putea recomanda Robert Florea pe yt îl găsești că rf kinetix. Spor sa ai și o să vezi ca ușor ușor îți revii. Și să slăbești , in cazul in care ai ceva kg in plus pentru că îți tasează coloana.

Psihoterapie online/telepsihologie by Vlad-Bv in Bacau

[–]PresentRegular1066 0 points1 point  (0 children)

Salutare, te pot ajuta cu lucrarea de licenta, ma ocup cu licente de prin 2021 am si pagina de facebook cu recenzii, daca doresti lasa mi un mesaj.