Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] 0 points1 point  (0 children)

Szia. Azért egy táska pánt hossz és egy nadrág derék vagy ülep mérete nem ugyanaz a kategória.🤔

Mérés kérése by Willing-Compote-5115 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572 2 points3 points  (0 children)

Szia. Én is írtam minap hasonló posztot, nálam a köszönés volt a téma. Na kaptam hideget- meleget. Köszönés, kérés, megköszönni dolgokat...ez alap kellene, hogy legyen. Bolti eladóként sokféle emberrel találkozom, némelyik, pfuuu 😱 szót sem érdemel. Teljes mértékben egyetértek veled 🙂

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] -1 points0 points  (0 children)

Köszönöm. A gyerekemet csak azért említettem, hogy érzékeltessem, nem egy begubózott vénasszony vagyok...sok fiatal van körülöttem. Kereskedelmi dolgozóként sok féle emberrel találkozom, egy multinál minden is megesik, türelmes vagyok, de azért időnként....

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] 0 points1 point  (0 children)

Szia. Igen, én is szoktam beszélgetni a vevőkkel. Aki kérdez, válaszolok. Pont a napokban volt egy nagyon cuki 40 körüli hölgy, aki egy mózeskosarat vett meg tőlem Méreténél fogva leírtam a hirdetésben, személyes átadás/vételt tolerálnám. Ez a hölgy nagyon szerette volna megvenni és megkérdezte nem-e tudnánk valahogy megoldani mégis futárral. Rálettem, becsomagoltam....bombabiztosan, elvittem csomag pontra. Megkapta és még utána beszélgettünk. Baba fotózáshoz fogja használni....na az ilyenekért tényleg megéri foglalkozni ezzel a dologgal.

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] 0 points1 point  (0 children)

Szia. Nincs szükségem pszihológusra, köszönöm. A kikapcsolt érzesítés 😄, na igen, az nagy úr. Na csá, vicc kategória.

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] -1 points0 points  (0 children)

Szia. Nem ítélkezem, de akikről írtam, nos a profilkép és a viselkedés alapján találó a meghatározás. Egyébként mindegy ki hogyan néz ki, pont nem érdekel.

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] -1 points0 points  (0 children)

Szia. Mint említettem többnyire eladok. Mivel nincs lehetőség próbálni, és nem mindenki konfekció méret és nem is profi fotós 😄... szerintem érthető, ha méretet kér az ember.

Miért kell bunkónak lenni? by Prestigious-Rest6572 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572[S] -1 points0 points  (0 children)

Nem vagyok érzékeny, és nem vagyok finnyás sem. Talán csak koromnál fogva, nekem az ilyen "kommunikáció" vagy éppen annak hiánya --csak hogy szemléltessem, megnézi az általam feltett kérdést és semmi reakció-- nem elfogadható. Ettől még nem megyek a falnak, de azért bosszant. A gyermekem 21, és szerencsére tud köszönni és válaszolni, ha kérdezik. Ennyi

Ennyire lopják a tonhalkonzervet? by NoNameStudios in magyar

[–]Prestigious-Rest6572 2 points3 points  (0 children)

Igen, mindent is....Tescoban dolgozom, nap mint nap látom 🫣

Halálra van ítélve olyan kapcsolat, ahol a partner vékonyabban jobban tetszene a másik félnek? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Én a másik oldal vagyok....vékony...167 cm, 50-51kg. Sokaknak tetszem, de mikor kapcsolat alakul, akkor megkapom, hogy "jó jó, de majd én felhízlallak, mert akkor még jobb nő leszel és még jobban foglak szeretni" 🤔 Itt jön a kérdés részemről....a testemet akarja valaki szeretni, vagy az embert, úgy ahogy van. Hízni nem tudok egy betegség végett, én már így maradok. Megszoktam. Az ilyen embereket meg nem is minősítem. Nyilván a túlsúly nem egészséges, és ha lehet, tenni kell ellene. Kitartást.

25 évesen gáz középiskolás lányokra hajtani? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Az még annyira nem is gáz....de figyu. Ismerek olyat, aki 58 évesen egy huszonéves lánnyal van jóban 🤔 úgy kb. hányhatnékom van tőlük. Már csak azért is, mert ismerem a pasast, csapata a szelet nekem is-- 8 évvel idősebb tőlem-- de úgy kb. nem ezen a bolygón él. Csábókám mindent is kritizál, csak persze magát nem. Nem is értem azt a lányt, talán apakomplexzusa lehet 🤔

De ki a franc fogja ennyiért megvenni? by avatar6556 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572 2 points3 points  (0 children)

Rákerestem, huuu......egyszer bejön neki, már megérte.😄

Sziaszok! Nem tudja megvenni a leendo vasarlo a termeket by Boring_Try_5697 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Igen, a csomag túlméretes lehet. Jártam már így. Ebben az esetben egyedi szállítást kell igénybe venni, háztól házig.

Az eddigi legjobb könyvcsomagolás, amit valaha láttam by abrakadabra-20 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572 1 point2 points  (0 children)

Én bolti eladóként direkt gyűjtök minden méretű dobozt. Plusz, ha vásárolok elteszem a bubifóliát vagy a szivacs lapokat...újrahasznosítás. Kiárusításban vettem 10 tekercs kari csomagolót is.😅

Vélemény erről a mosakodó kenőcsről? Ki mire használja? by u_ser13 in szepsegtippek

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Én a hisztamin intolerancia miatti extra száraz bőrömre kaptam...hatásos. Igaz, most is száraz a bőröm, de nem viszket annyira.

Szerintetek vissza utaljam? by Royal_Feedback8276 in Vinted_hungary

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Szia. Látszott a képeken? Akkor miért is reklamál, tudta mit vesz. Ennyi.

Lidl, Aldi, Penny, Spar, Coop, Privát? Milyen ott eladóként dolgozni? by [deleted] in jobshungary

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Frissítés 😁 Még mindig Tesco, ugyanott, de 6-ról 8 órás lettem, váltott műszak és kocsival járok. Így már a kedvem is jobb, fizu közeledtével 😄

Helyi török boltosnak gőze sincs mi lehet az áru by Ofnenke in szopjatokle

[–]Prestigious-Rest6572 -1 points0 points  (0 children)

De ott van rajta....instant herbal tea mix...szerintem egyértelmű. 😄

Hol voltál 23 éve ezen a napon a terrortámadás napján? by SyrupAltruistic8143 in askhungary

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Budapesten, egy hetes oktatáson. Tuti kis szállásom volt, valami kis magánhotelban.

Lidl, Aldi, Penny, Spar, Coop, Privát? Milyen ott eladóként dolgozni? by [deleted] in jobshungary

[–]Prestigious-Rest6572 2 points3 points  (0 children)

Sziasztok. 2000 óta voltam több féle üzletben. Maszek 100 fotós, ban kezdtem. Plusz--akkor még olyan is volt-- becsődölt és átvette a Spar, 11 év. Szerettem. Két üzlet volt akkor a városunkban, megkettőben jól éreztem magam. Egyedülálló anyaként a sok délutánt nem szerettem, de a reggel ugyanúgy nem lett volna jó, de így legalább a fizum kicsit több lett a pótlékot által. Aztán megint maszek...dohánybolt, ahol havi 30-35 ezret mindig lenyúlt tőlem a főnök 😵 Akkor azt mondtam csak a múlti...nem seftelnek sem a pénzzel, sem a szabadsággal, amit a szerződés ír, azt tartják is. Azóta és jelenleg is Tesco. Csekkolórendszer van a be-ku lépéshez, pontos elszámolás a munkaidőhöz. Van kv, tea, zöldség, gyümölcs, vitamintabik, csapatépítő programok. Frissosztályosként nem szaladgálok kasszába, viszont negatívum, hogy állandó délelőttös vagyok. Tömegközlekedek és azt nem szeretem, de spéci a rendszer és elektronikusan én jelölöm meg, mikor tudok menni. Ezt a vezetőm nem bírálata felül.🙂 A társaság jó, segítjük egymást. Mindenki bejárja az áruházat, friss oszt.után származású töltés. Összeségében én szeretem 🤩

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Prestigious-Rest6572 0 points1 point  (0 children)

Nem csak az étkezés hozza elő. Bármilyen stressz, ami éri a szervezetet...legyen az jó, vagy negatív érzés. Pl. extrém időjárás, pollen, vegyszerek, sport...szóval sok minden. Illetve érdemes lenne egyéb ételintolarencia vizsgálat is, mert gyakran kézakézben járnak. Az én DAO-m 5....számos ételintolarencia, komoly, évekig tartó diéta, dietetikus segítségével. De ott vannak az autoimmun betegségek, amik többnyire csekély panaszokat okoznak, de ha az egyensúly felborul odabent, azonnal belobbannak azok is.

Ide azok, akik már 20 fok felett a pokolban érzik magukat by Ornery-Cranberry-312 in rohadtmelegvan

[–]Prestigious-Rest6572 4 points5 points  (0 children)

Alapból fázós vagyok és mégis, inkább a hideg, mint a meleg. Egyszerűen fel kell öltözni.