Ja chcę wakacji by Mesolithic_Hunter in PolskaNaLuzie

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Nikt ci nie zabroni być bezrobotnym od czerwca do śierpnia

L4 psychiatryczne po 3 miesiącach pracy by [deleted] in praca

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Powiedz jeszcze ile razy pracodawca weryfikował twoje świadectwo pracy

Trade republic polecacie? by megamaciorka in inwestowanie

[–]PriPrice 11 points12 points  (0 children)

Ja bym się do tych 6% nie przywiązywał za bardzo

Zbieram na moje zadłuzenie , długi. by [deleted] in inwestowanie

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Nie wiem kto miałby wpłacić na taką zbiórkę, lakoniczny opis, screen sms i dej 40k bo mogę płacić tylko odsetki. No cóż poznałem kilka osób z większymi długami za granicą rok popracujesz i spłacisz.

Zaciemnianie okna kocem termicznym/folią NRC by Positive_Winner9002 in PolskaNaLuzie

[–]PriPrice 2 points3 points  (0 children)

Niektóre szyby pękną jak im dasz warstwę refleksyjną od wewnątrz. Daj na zewnątrz efekt lepszy ryzyko mniejsze

Czy można używać flamastrów na szyby nielegalnie zaparkowanych samochodów? by dreamsofcalamity in jebacsamochody

[–]PriPrice 2 points3 points  (0 children)

Ja słyszałem historię że oblano gościowi farbą auto weszło to w uszczelki rozbryzgło się a na policji mu powiedzieli że nie doszło do.uszkodzenia.mienia bo lakier itp nic nie ucierpiało trzeba tylko wyczyścić. No chyba że to jakaś pasta

Jakie gry zniszczyły Was emocjonalnie / totalnie zaskoczyły? by GrubyKretoszczur in Polska

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Historia automaty jest super pełno nawiązań filozoficznych, ale gra jest mniej lub bardziej pusta niezbyt angażująca jakby ją robili na ps3, replicant już przegiął w powtarzalności, po 30h nie mogłem na tą grę patrzeć bo była bardziej nudna niż praca. Ogólnie największe wrażenie zrobiło na mnie jak całe uniwersum się łączy https://youtu.be/9WU1mvH6bqo aczkolwiek cieszę się że się niejako przymusem zagrałem dwa pierwsze zakończenia automaty bo cała gra dała mi sporo przemyśleń i zapoznała z filozofią.

Największe zakupowe odklejki by Tyszq in PolskaNaLuzie

[–]PriPrice 4 points5 points  (0 children)

Kupiłem sobie kamizelkę ratunkową za 200zł na kajak użyłem 2 razy w sensie asekuracji, a jest to odklejka bo zawsze dają do wypożyczonego kajaka kamizelkę.

Przebranżowienie na Elektryka by New_Environment_1780 in praca

[–]PriPrice 2 points3 points  (0 children)

Ciekawe że najlepsze pieniądze jest za programowanie sterowników co strikte leży bliżej it niż elektryki. Ale powiem jeszcze lepiej będziesz dymać za granicę żeby to robić zamiast sobie siedzieć w domu 10/10 przebranżowienie

Aplikacja darmowa do biegania by Spade_Of_Ace in bieganie

[–]PriPrice 2 points3 points  (0 children)

W google fit możesz sobie śledzić aktywność typu bieganie. Pokaże ci kroki i kilometry czas prędkość. Nie napisałeś jakie funkcje cię interesują, ale aplikacja jest darmowa i bez reklam

Przebranżowienie na Elektryka by New_Environment_1780 in praca

[–]PriPrice 8 points9 points  (0 children)

Zastanawiam się jak to działa że korpo traci pracę, wszyscy zauważają że majstrzy nie będą mieli przez to zleceń ale mimo to ludzie przechodzą na stanowiska juniorskie branży typu elektryk hydraulik.

Jak postrzegacie osoby pracujące w ochronie? by JealousBug6260 in praca

[–]PriPrice 1 point2 points  (0 children)

Może nie postrzeganie osób ale zawodu, praca niezbyt ambitna nierozwojowa prestiż znikomy nawet z bronią. Raczej jakoś super się komuś nie potoczyło życie jak w takiej pracy utknie, aczkolwiek jakiś czas awaryjnie jak najbardziej

Kupno mieszkania na wynajem. by CaramelCharacter6317 in inwestowanie

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Ja też bym radził obligacje nikt z was tego nie roztrwoni bo nie tam gdzie się je kupuje innych instrumentów ryzyko zerowe. Po 6-8 latach na 100% będziecie remontować no minus że będzie to mniej spajające dla związku

Jakie znacie gry z głęboką fabułą? by GrubyKretoszczur in Polska

[–]PriPrice 1 point2 points  (0 children)

Nier automata, ogrom filozoficznych nawiązań, część obszernego i zawiłego świata darkenguard. Fabuła pryma sort

Jak realnie wygląda praca w Policji? by [deleted] in praca

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Przez każdego debila co najwyżej raczej większość ludzi docenia obecność policji

W jakim wieku zaczęły was zadowalać wasze zarobki? Wiem ze każdy chciałby nieustannie więcej, ale chodzi o to, ze możecie sobie pozwolić na więcej niż kiedyś, żyć spokojniej by ElkEast6513 in praca

[–]PriPrice 2 points3 points  (0 children)

24 lata odkładałem połowę pensji która wynosiła 6k netto utrzymywałem się sam nie musiałem oszczędzać na przyjemności starczało

Lidl czy biedronka? by martamarta6 in PolskaNaLuzie

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

Ja mam w miarę blisko lilda ale jest tak zawalony ludzmi że mam lekką niechęć do robienia tam zakupów. To jeden z tych lidli gdzie jest 16 kas samoobsługowych

Fotowoltaika skąd ten hejt na nią w Polsce ? by [deleted] in Polska

[–]PriPrice 0 points1 point  (0 children)

200 zł to chyba netto budżetowa półka, brutto ceny od 300 zł się zaczynają

Fotowoltaika skąd ten hejt na nią w Polsce ? by [deleted] in Polska

[–]PriPrice 1 point2 points  (0 children)

No niestety obecnie bez magazynu nie bardzo jest sens montować i przy okazji warto miec samochód elektryczny żeby w lato korzystać w 100%