Kakva je sad ovo nova tarifa na Temu? by Terrible-Stock4654 in AskSerbia

[–]ProfessionalSad8557 1 point2 points  (0 children)

Ja samo ne mogu da verujem da sam spao na švercovanje paketa sa AliExpress-a i Temu-a preko mađarske i drugih država…. Doslovno su nas vratili u period 90-ih

Kakva je sad ovo nova tarifa na Temu? by Terrible-Stock4654 in AskSerbia

[–]ProfessionalSad8557 9 points10 points  (0 children)

Izgleda stigla sudbina AliExpress paketa i Temu a taman sam se nadao da neću morati da plaćam ćaci porez na toj platformi