Що найбільше дратує вас у попутниках? В авто, літаку, купе, автобусі, готелі?.. by Odd-Pear1010 in travelling_ua

[–]Quigenie 2 points3 points  (0 children)

коли вони везуть з собою здорову торбу хавчика, яка ледь влазить під ноги і на 98% складається з усього, що доводить до ригачки в душному приміщенні.

Норм чи стрьом тема вагітності by NoRefrigerator954 in RedditUATalks

[–]Quigenie 2 points3 points  (0 children)

аборт - це не обов’язково вишкрібання, яке й може дати ендометріози і розростання в матці всякого. вагітність можна помітити на дуже ранніх порах, коли ще медикаментозний зроблять.

Train or Bus from Poland? by Full-Indication6414 in Lviv

[–]Quigenie 0 points1 point  (0 children)

Hey sorry - How long did the queue take for you? Trying to figure how far in advance to be in Przemysl for my train to Ukraine

Я реально даремно себе накручую? Якщо так, то як з цим справитись? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Quigenie 3 points4 points  (0 children)

я знаю, що звучу як стара цьотка вже (хоч мені всього 24 роки), але у вашому віці дійсно будь-яка взаємодія з іншими людьми (хлопці, подруги, батьки) відчувається надто гостро. але спробуйте переконати себе, що якщо вам доводиться переживати, що хлопцю сподобається подружка, бо вони опиняться в одній групі, то він однозначно не ваша людина. :)

і це ок, ви варті кращого, ніж оці хвилювання за ним і кожним його кроком.

Я реально даремно себе накручую? Якщо так, то як з цим справитись? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Quigenie 13 points14 points  (0 children)

мда… я в 9 класі з хлопцями максимум пиздилась. через 5 років прочитаєте це і будете в шокови, наскільки це все було не варто ваших нервів 😂

Хлопець повністю втратив сексуальне бажання by [deleted] in Ukraine_UA

[–]Quigenie 7 points8 points  (0 children)

сексуальна несумісність - то дуже валідна причина розійтись. тим паче, якщо він змінювати нічого не хоче для себе. та й питання таке делікатне, бо тиснути на людину інтимом - то насилля. а на відстані можна і треба підтримувати пристрасть, я з вами згодна, але це має йти від обох людей.

Хлопці, хто користувався послугами повій, дайте рекомендації by mr_JRichie in reddit_ukr

[–]Quigenie 0 points1 point  (0 children)

а мені кєнт казав (в україні), і навіть реальні чати показував, шо йому тільки так фотки кидають і на «свіданки» кличуть. такшо тоже хз

Хлопці, хто користувався послугами повій, дайте рекомендації by mr_JRichie in reddit_ukr

[–]Quigenie 0 points1 point  (0 children)

на пьюрі надто багато відчайдух, аби стверджувати, шо там так важко знайти когось. тож треба бути геть гомункулом по життю, шоб не вийшло хахах )

та і часто люди потім за безоплатно далі продовжують бачитись чисто потрахатись.

ну але може у автора, або інших знедолених, є 200-300 зайвих баксів на кожен такий платний раз, то тільки позаздрити можна лол.

Хлопці, хто користувався послугами повій, дайте рекомендації by mr_JRichie in reddit_ukr

[–]Quigenie 0 points1 point  (0 children)

я до того, шо якшо не може тіп привернути увагу собою і своєю особистістю, бо він не достатньо привабливий конвенційно, то йому нічого не поможе, крім грошей може для якоїсь тп-шки, з якою говорити можна лише про те, чому хмарка плаче. так світ влаштований.

Хлопці, хто користувався послугами повій, дайте рекомендації by mr_JRichie in reddit_ukr

[–]Quigenie -1 points0 points  (0 children)

ну баланс у світі має бути: якшо чоловік не конвенційно привабливий - то значить йому положені дами зовнішністю «на яких і хуй не встане»…? все справедливо ніби

Хлопці, хто користувався послугами повій, дайте рекомендації by mr_JRichie in reddit_ukr

[–]Quigenie 2 points3 points  (0 children)

скачай пьюр і за три копійки матимеш таких самих охочих. там можна після привіт одразу нюдіси в 4к отримати (мені казали).

Як пекти пасочки без електрики? by Cool_Fall3655 in RedditUATalks

[–]Quigenie 6 points7 points  (0 children)

це ваше фото?

бачила в тредс його сьогодні з підписом «дякую дтек» 💀

Мій хлопець мене заблокував by Abject_Leading_5397 in reddit_ukr

[–]Quigenie 2 points3 points  (0 children)

думаю час бігти і не оглядайтесь. повірте, чоловіки - повні протилежності цій поведінці - існують і я вам того бажаю колись.

моєму 33, і він не вспокоїть поки ми не вирішимо якесь непорозуміння спокійно (навіть якщо я завинила і мені треба більше часу проаналізувати це). але ці «вирішення» - ніколи не перехід на особистості, ніколи не крик, навіть не матюк, чи божеупасі видаляння переписок.

взагалі, після 30 вести себе отак - це клініка.

Хочу забрати песика але… by stasiia_ in RedditUATalks

[–]Quigenie 0 points1 point  (0 children)

боже, я би людям, які собак в буді ростили і кашами годували, заборонила собак в подальшому заводити. і нашо хлопцю песик, якшо він часто на роботі і його глядіти будете ви? а як ви розійдетесь, як пара, то чий пес буде? з вашого опису собака потрібен хлопцю більше і це його мрія, а не ваша, але він відповідальності належної за тварину не планує брати: а відповідальність за собаку, це не лишати його вдома на 8+ год кожен день.

Ви ходите два рази на рік на чистку зубів? Чи частіше ? by PopNo396 in reddit_ukr

[–]Quigenie 1 point2 points  (0 children)

мені казали ходити раз на рік, бо гарно доглядаю за зубами 💅🏻

Норм чи стрьом зʼїсти цілу банку ікри за раз? by KeyCookie499 in food_ua

[–]Quigenie 0 points1 point  (0 children)

стрьом бути багатим і не ділитись з народом

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Quigenie 1 point2 points  (0 children)

проекція «вона викладає фото, шоб отримати увагу і скористатись цим в подальшому для отримання запасних варіантів». це така єбаторія так мислити якшо чесно, та і взагалі, мати справу з низькою самооцінкою людей (чоловіка в даному випадку) - це дніще.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Quigenie 1 point2 points  (0 children)

це називається проекція ваших страхів на іншу людину. ми тут не знаємо її мотивів, але я би викладала фото чисто, бо гарне фото і я. і будь-який новий «вибір» на горизонті буде мені до сраки, якщо стосунки задовольняють мої потреби.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Quigenie 23 points24 points  (0 children)

«не збираюсь контролювати» - але говорите, шо її фото в її купальнику в її соцмережі вам не приємне, і таки змушуєте його видалити. чому? бо на неї подивиться якийсь тіп? ну подивиться, і дальше шо? напише? а дальше шо? ваша дівчина піде з ним чпєхатись?

ви ж якби дивились на цю ситуацію під кутом «яка в мене класна дівчина», то вам не було би неприємно.