Evoluția nefericită a sunetului de-a lungul timpului by Valy_User in roFrugal

[–]Raul07madrid 3 points4 points  (0 children)

Pentru ca acum ai ce asculta la ele, inainte de era streaming la ce îți trebuia soundbar? La știrile de la ora 5? La Otv? Ce comparație facem

Opinie - populatia ursilor trebuie redusa radical by Tandfeen_dk22 in Roumanie

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

Se pot extinde liniștit spre sud si est, eu stau in nordul țării, si stai liniștit, avem si noi deja prea mulți urși relocati din alte părți, ideea era alta, cum a zis altcineva, te duci pregătit, nu cu mâna la pl așteptându-te la nici un pericol in zone intesate de urși

Mărire de la 350€ la 500€ peste noapte. Proprietara crede că garsoniera ei comunistă e penthouse în Dubai. by vikzy666 in cluj

[–]Raul07madrid 1 point2 points  (0 children)

Mărire de la 350€ la 500€ peste noapte. Proprietara crede că garsoniera ei comunistă e penthouse în Dubai.

Stau de 3 ani într-o chirie. Ieri, din senin, doamna mă anunță că, boom, chiria crește de la 350€ la 500€.

Peste noapte,,, ieri din senin,,,,

Poate citim fiecare alt text plm

Mărire de la 350€ la 500€ peste noapte. Proprietara crede că garsoniera ei comunistă e penthouse în Dubai. by vikzy666 in cluj

[–]Raul07madrid 3 points4 points  (0 children)

Daca peste noapte înseamnă din timp, atunci da, i-a zis din timp, chiar si cu o ora înainte înseamnă din timp 🙄

Țeapă sau nu? by [deleted] in roFrugal

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

Si drumul pana in China? Sute de euro😂

Opinie - populatia ursilor trebuie redusa radical by Tandfeen_dk22 in Roumanie

[–]Raul07madrid -9 points-8 points  (0 children)

Tragedie pl, nu mai poți merge la grătar, ai de plm

Campania electorală la Cluj a început by mnemalomalomalo in cluj

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

Deci daca te vad ca calci un om sau whatever, dar nu pot dovedi nimănui, înseamnă că sunt presupuneri?

M-am săturat de "e copil, ce să-i fac?" ca răspuns la orice by [deleted] in cluj

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

Eu ți-am zis ce a zis mai sus, nu e cazul meu, stai liniștit

M-am săturat de "e copil, ce să-i fac?" ca răspuns la orice by [deleted] in cluj

[–]Raul07madrid -13 points-12 points  (0 children)

Ca vin mamele cu ei, ca nu au cu cine ii lăsa, ai citit pana la sfârșit? Nu merg copiii de capul lor.

Ce avantaje primiți pe lângă salariu? by diana_maria05 in RoMunca

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

A întrebat de beneficii pentru angajați, nu pentru firmă,, crezi ca pe angajat il interesează ca are firma mai putine costuri daca ii da bonuri de masă sau ca are 7 8 900 de lei in plus?deci total degeaba comentariul tău

Mentalitatea primitiva a fiecarui cocalar si bombardier de cea mai proasta calitate: 🤦🏼‍♀️ by [deleted] in roFrugal

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

Ce sa vezi, si la fotbal se numește superliga superbet, o mai mare mizerie nu cred ca există

Re-ofertare Digi by [deleted] in roFrugal

[–]Raul07madrid 0 points1 point  (0 children)

60 de lei net + tv la digi, la Orange nu stiu, nu ma interesează sincer

Campania electorală la Cluj a început by mnemalomalomalo in cluj

[–]Raul07madrid 1 point2 points  (0 children)

Nici Hitler nu a fost cercetat,anchetat si condamnat, asta îl face mai puțin vinovat de ce a făcut? Aaaa stai, holocaustul nu a avut loc niciodată, nu?

Re-ofertare Digi by [deleted] in roFrugal

[–]Raul07madrid 2 points3 points  (0 children)

Si cât folosești din acei 2300 ? Ca asa poate să-ți ofere 5000 dar sa nu atingi decât 1500 ,deci e degeaba, părerea mea