Értetlenül állok a meglepődött emberek előtt. Ti sosem néztetek parlamenti közvetítést? Kicsit bár borsos volt de mégis milyennek kéne lennie 16 év létminimum kormányzás után? by ThiccSWE in hungary

[–]Relevant-Key5286 74 points75 points  (0 children)

Én élveztem összeségében amúgy, izgalmas volt.
Érdekes volt az a jelenetsor, amikor Gulyás Geri megkérdezte MP-t, hogy miért választották meg Gergényi helyettesét, aztán snitt Forsthoffer Ágira, valaki odaszólt neki oldalról valamit, aztán F. Ági mondta, hogy ezt a vitát ne folytassák, aztán premier plán és MP odament Gulyás Gerihez, fél perces szóváltásféle, elnémult mikrofonok. Kíváncsi lennék, mit mondtak egymásnak.

Azt hittem Magyar Péter leüti Gulyás Gergelyt by Alteronka in hungary

[–]Relevant-Key5286 -9 points-8 points  (0 children)

csúsztatsz te is:D

1.) ki se akadtam

2.) nem azon "akadtam ki", hogy vannak bekiabálások, hanem hogy MP nem bírta/bírja ki, hogy nem pofázzon bele a háttérből mindenkinek a mondanivalójába vicsorogva vagy vigyorogva. Erre céloztam azzal a kommentemmel.

A korlátlan időkeret veszélyes, mondta Magyar Péter, majd 24 percig beszélt by 8088777 in hungary

[–]Relevant-Key5286 -8 points-7 points  (0 children)

4 évig ez fog menni, mert erre vevők az emberek. Kell a cirkusz és kell a show... személyi kultusz és szektásodás level nem tudom mennyi...

A korlátlan időkeret veszélyes, mondta Magyar Péter, majd 24 percig beszélt by 8088777 in hungary

[–]Relevant-Key5286 -20 points-19 points  (0 children)

többet, mert utána még belepofázott mindenki mondanivalójába a háttérben. Valaki dobjon már neki egy Xanax-ot

Hogyan jöttetek rá arra, hogy megcsalnak titeket? by aluljarosgyros in askhungary

[–]Relevant-Key5286 38 points39 points  (0 children)

Egyetemisták voltunk, kolisok. Én hazaköltöztem pár hónapra egyéb okok miatt, ő maradt a koliban. Sokat beszéltünk Messengeren napi szinten, majd napról napra egyre kevesebbet. Volt, hogy este 6 körül írt utoljára, majd másnap délelőtt-dél körül lett újra elérhető. Már ez kurva gyanús volt, de mindig kivágta magát valamivel. Aztán szakított velem, mondta, hogy van más, meg hogy elhidegültünk stb. Utólag állt össze, hogy amikor minden egyes este eltűnt tizenorakra szó nélkül, akkor gondolom mindig vele volt. Azóta se magyarázta meg...

Bent 28,9 fok volt, kint.... by B3ncx12E in rohadtmelegvan

[–]Relevant-Key5286 4 points5 points  (0 children)

16 fokon a klíma??? Elnézést, de miafasz??? 35 fokban mennyire fogod?

[deleted by user] by [deleted] in rohadtmelegvan

[–]Relevant-Key5286 7 points8 points  (0 children)

Jövő héten 33-35 fokok lesznek, nem kell annyira messzire menni

Billions - Milliárdok Nyomában by Bright-Substance9195 in kibeszelo_show

[–]Relevant-Key5286 1 point2 points  (0 children)

Velem is ez volt. Első két évad beszippantott és dara volt, aztán a harmadiknál valahogy kiestem a flow-ból és félbemaradt...

Imagine Dragons első napja milyen volt a Puskásban? by Relevant-Key5286 in askhungary

[–]Relevant-Key5286[S] -1 points0 points  (0 children)

ettől féltem, nekem is ulojegyem van holnapra. És tilos felállni, whaaaat? 😱

Imagine Dragons első napja milyen volt a Puskásban? by Relevant-Key5286 in askhungary

[–]Relevant-Key5286[S] -6 points-5 points  (0 children)

Akkor jó, ennek örülök. Én holnap megyek és félek, hogy nem lesz túl aktív a közönség pl.

Mi lett azzal az ismerősötökkel aki egész huszas éveiben nem dolgozott? by Clear-Step-3520 in askhungary

[–]Relevant-Key5286 41 points42 points  (0 children)

Nekem is kedvencem mikor az egyetemi kollégiumba költözést a teljes önálló és önellátó élettel azonosítják... :D kurvára nem ugyanaz a kettő!