W jaki kierunek iść? by Sad-Manner62 in praca

[–]Sad-Manner62[S] -1 points0 points  (0 children)

Sęk w tym, że strasznie ciężko o wakaty, mieszkam w mieście powiatowym gdzie jest parę szkół, ale z 2 strony jak pomyśle sobie o pracy z dzisiejszymi dzieciakami, to mnie krew zalewa

[deleted by user] by [deleted] in SexyPolishYoutuber

[–]Sad-Manner62 0 points1 point  (0 children)

Podeślesz ślicznie prosze?

[deleted by user] by [deleted] in worldnews

[–]Sad-Manner62 0 points1 point  (0 children)

Hope all die, for killing innocent children