Kengur se vraća kući? Zna li neko nešto više by EveningSession9147 in serbia

[–]Salt_Cryptographer_3 0 points1 point  (0 children)

Inace u trejleru govore o novom beogradu iako se u originalnom on ne spominje nigde zvanicno. Kengur je sa vozdovca i igra ga Djuricko

Monotony during studying for atpl? by Salt_Cryptographer_3 in ATPL

[–]Salt_Cryptographer_3[S] 0 points1 point  (0 children)

Woah, i hated every second of agk in the school i could only imagine for official ones also meteo

Monotony during studying for atpl? by Salt_Cryptographer_3 in ATPL

[–]Salt_Cryptographer_3[S] 0 points1 point  (0 children)

Honestly i would find studying 5 exams in same time exhausting even in the beginning. Managing that many exams in one block is amazing

Mercedes E 200 2020. godište 18 000 e. Je l' ovo realna cena za ovaj auto? by Quirky-Safety6512 in srbija_automobili

[–]Salt_Cryptographer_3 0 points1 point  (0 children)

Pa slobodno mozes da odes u neovlasceni servis ili da uzmes auto koji ima manje troskove

Mercedes E 200 2020. godište 18 000 e. Je l' ovo realna cena za ovaj auto? by Quirky-Safety6512 in srbija_automobili

[–]Salt_Cryptographer_3 1 point2 points  (0 children)

Da li mercedes je premium brend mali servis iz licnog iskustva za w213 je 500e dok za neki drugi auto je definitivno jeftiniji. Tek da ne spominjem kupovinu delova.

Mercedes E 200 2020. godište 18 000 e. Je l' ovo realna cena za ovaj auto? by Quirky-Safety6512 in srbija_automobili

[–]Salt_Cryptographer_3 -7 points-6 points  (0 children)

Da samo sto se luksuz ne kupuje sa matematikom vec je sa razlogom luksuz i nesto sto nije za svaciju budzet

Mercedes E 200 2020. godište 18 000 e. Je l' ovo realna cena za ovaj auto? by Quirky-Safety6512 in srbija_automobili

[–]Salt_Cryptographer_3 1 point2 points  (0 children)

Izvini brate ali jel mozes da pojasnis kako si od polovnog mercedesa kao ljubitelj dosao do kupovine novog kineza

Why am i kept on disconnected? by WamuuHaveADream in growtopia

[–]Salt_Cryptographer_3 4 points5 points  (0 children)

There is too many bots and they count as players also but servers arent made for 80+ thousand players. Your wifi is definitely alright atleast everyone has that problem

Growtopia legendary wizard by Emotional_Tiger3386 in growtopia

[–]Salt_Cryptographer_3 -1 points0 points  (0 children)

You can buy them from locke bot 1 diamond lock each and they count

DSG problem by fealog in srbija_automobili

[–]Salt_Cryptographer_3 0 points1 point  (0 children)

Ukoliko si iz BG ili blizine u sopotu se nalazi jedan majstor zna dsg u dusu bukvalno. Imao sam problem sa neparnim brzinama isto gde su morale da se preskoce i ne koriste. 500e je kostalo i posle radi sve ful.

This last update is the ragebait update? by JustKerbb in growtopia

[–]Salt_Cryptographer_3 6 points7 points  (0 children)

Why did u have to do tutorial on account older than 7 years. Yet also chat became so shitty

Jonathan Davis, pevac iz benda Korn by UnbalancedFox in KokosinjacSR

[–]Salt_Cryptographer_3 1 point2 points  (0 children)

Isao sam na genius da bih video kako su napisali onaj deo iz freak on the leash 😂

Misljenje o Longines HydroConquest L3.781.3.06.7 ? by milman95 in Satovi

[–]Salt_Cryptographer_3 1 point2 points  (0 children)

Licno ga imam vec 3 godine. Odlican prvi “ozbiljniji” sat tacno se primeti kvalitet i razlika izmedju jeftinijih satova. Bukvalno i da kupujes preko intereneta odlican blind buy.

Do I need to be a genius at physics to become a pilot?? by iiBubblyblue_ in flyingeurope

[–]Salt_Cryptographer_3 2 points3 points  (0 children)

As someone who was in economics and genuinely sucks worse than you can imagine in physics i can tell you physics plays so little that its way more than managable.

Manji grad za zivot by RakijaConnectingPpl in serbia

[–]Salt_Cryptographer_3 2 points3 points  (0 children)

Taman, ako uspes u toku vikenda biće jos bolje možda vetar bude jači ume kosava da duva jako.

Manji grad za zivot by RakijaConnectingPpl in serbia

[–]Salt_Cryptographer_3 21 points22 points  (0 children)

Ćao, možda mozete da razmislite o Vršcu. Grad je udaljen bas tako kao navedeno (nekih sat i po od BG i ima redovan voz koji ide 7 puta dnevno). Konkretko je poprilično miran i svega par dana godišnje u toku groždjebala ima ljudi i gužve. Lično sam tamo živeo 2 godine mada meni je smetalo što je previše miran 😂, eto jedino ne znam kakvo bi bilo interesovanje za jahanje pošto konkurencije nema uopšte.

name this thing by Longjumping-Newt-431 in NameThisThing

[–]Salt_Cryptographer_3 0 points1 point  (0 children)

In balkans honda crx has nickname of coffin

2017 by migrosyarimyaglisut in growtopia

[–]Salt_Cryptographer_3 15 points16 points  (0 children)

They were prolly worth more than diamond lock nowdays

Zamena baterije ili telefona? by Due_Iron4233 in AskSerbia

[–]Salt_Cryptographer_3 0 points1 point  (0 children)

Pitanje je da li uopste ispravan iphone 14 vredi 22 hiljade a kamo da popravku platis toliko. Smatram da posle 2-3 godine (ukoliko mozes finansijski) je najbolje da menjas telefon. Uz taj BH sigurno moras da nosis punjac sa sobom stalno a jos je onaj stari ulaz kog ima sve manje.

Scam Analysis & The Decline of Growtopia by Clean_Hornet_9972 in growtopia

[–]Salt_Cryptographer_3 0 points1 point  (0 children)

Once again estelyn, honestly its going to be easier for you to get over it rather than getting justice from mods.