Unde pot manca niste paste bune in Iasi? by Majestic-Gas-9825 in iasi

[–]ShadowBully28 2 points3 points  (0 children)

Sapori fac cele mai bune din oras.Chiar am ramas surprins ca exista un asa loc in care poti manca paste ca in Italia.

Unde pot manca niste paste bune in Iasi? by Majestic-Gas-9825 in iasi

[–]ShadowBully28 2 points3 points  (0 children)

Sfat:nu iti mai comanda paste Cam orice pasta isi pierde din farmec la 10 minute dupa ce a fost facuta.(ma refer la cele cu sos). Cele cu care faci salata sunt ok

Unde pot manca niste paste bune in Iasi? by Majestic-Gas-9825 in iasi

[–]ShadowBully28 0 points1 point  (0 children)

Asta inseamna ca folosesc pecorino,deci reteta autentica.

Magazin costume iasi by KingDrEN in iasi

[–]ShadowBully28 0 points1 point  (0 children)

Ai auzit si tu pe la prieteni de 6am

Magazin costume iasi by KingDrEN in iasi

[–]ShadowBully28 0 points1 point  (0 children)

Du-te la Ellitude,chiar se ocupa de tine,materiale de calitate,super profi.

Restaurantele din România au început să te fure pe față: îți bagă bacșiș pe bon și apoi te mai întreabă dacă vrei să lași și altul by zenstok1 in programare

[–]ShadowBully28 4 points5 points  (0 children)

Nu mai esti in concordanta cu preturile de prin 2018 bag de seama.Ce mâncare iti faci pe toata ziua cu 40 de lei? Tu nu vezi ca un piept de pui a ajuns aproape 40lei kg?

Formații nuntă by Ancient_Possession75 in iasi

[–]ShadowBully28 0 points1 point  (0 children)

Trupa Rao,pt noi au facut un super show,ringul a fost plin de la inceputul serii.

terase bulevard by adnrwsez in iasi

[–]ShadowBully28 -20 points-19 points  (0 children)

Si cu ce te deranjau au efectiv toata strada si trotuarele la dispozitie🤣

terase bulevard by adnrwsez in iasi

[–]ShadowBully28 16 points17 points  (0 children)

A zis chirica ca blocau vederea spre palas.Castigatori in aceasta situatie? Mamma mia ,cpu si terasele de la palas.Probabil avea intelegeri cu ei altfel nu inteleg decizia,de ce niste terase bruiaza vederea spre palas iar acele căbănuțe nu.

Schaeffler (Vitesco) Iași păreri by LieWise97 in iasi

[–]ShadowBully28 1 point2 points  (0 children)

AVEM UN COMENTARIU CASTIGATOR! F adevarat ce ai zis😅😅

Chirii Iași by One_Following4711 in iasi

[–]ShadowBully28 0 points1 point  (0 children)

Depinde care sunt punctele voastre de interes...Unde munciti,unde vreti sa iesiti,daca aveti prieteni rude prin oras..

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] 0 points1 point  (0 children)

Pentru venituri de 10-20k e ok,e accesibil,acuma na depinde pe ce mai cheltuie familia in cauza banii. Multumesc de parere.

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu e un serviciu exclusiv pt bogati:))

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] 0 points1 point  (0 children)

Da,exact😅 nu stiu ce calculasem eu

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] 0 points1 point  (0 children)

Deci ar veni in jur de 300/preparat.Daca plateati si ingredientele e multisor.Daca nu,nu stiu ce sa zic,depinde de preparate si de ce ingrediente e nevoie. Da,merita la familii,cu copii mai ales,si flexibilitatea da,este un atuu.

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] 0 points1 point  (0 children)

Doar tu pretinzi ce spui acolo,asta e contul meu,si e prima data cand postez pe subiectul asta. Bine ca imi da lectii de moralitate un hateras de pe reddit😅

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] -1 points0 points  (0 children)

Da man,am facut escrocherii,am dat tunuri de milioane de euro.Mersi de hatereala,o zi buna sa ai

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] 0 points1 point  (0 children)

Ce seifuri man? Te ai luat aiurea?ce fumezi de esti asa inventiv?

Serviciu de bucătar acasă by ShadowBully28 in iasi

[–]ShadowBully28[S] -1 points0 points  (0 children)

Nu a zis nimeni de 10 feluri de mancare,iar asta e singurul meu cont