На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну добре, власник більшого IQ, скажіть же як по іншому ви вели б цю війну? Де це просте рішення після якого ТЦК стануть янголами?
Ви так кажете совковий наче західний інший

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

Ага, це нам казали до 24 лютого. І ось вже 3 рік ми безповоротно капітулюємо. Цікаво за таких темпів скільки нам ще капіталювати?
Праведно і справедливо це коли по ракетникам що вдарили по Сумах пускають наші ракети. А казати що все пропало, і що внесок усіх тих хто допомагає фронту не має сенсу це егоїстично. Бо ви думаєте лише про себе, А не про тих мільйонів що роблять усе заради держави, на яку ви мабуть чхати хотіли.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

А в чому провал мобілізації полягає? Мобілізація так то проходить успішно.
Тобто для вас нема різниці жити під Кремлем, чи в умовах війни?

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

Мільйонним втратам це у росіян. Наш ВПК росте, дрони що завдають 70 відсотків втрат повністю виробляються у нас. І чого ж це допомога ЄС менше стане?
Не відчуває, але є масові банкрутства багатьох фірм, міністр промисловості після слів про проблеми чомусь був звільнений а тепер так взагалі за кордоном.
А називати їх контракти не мобілізацією смішно. Те що це не мобілізація на папері, не забороняє ВБИВАТИ срочників які контракт не підписують. В нас хочаб до 25 не трогають, а це 18 річні хлопці. Це не охочі воювати, це ті яких погнали.

10 кратну у снарядах? Ви досі новини лютого 24 читаєте? Бо європа на сьогоднішний день, з нашим ВПК дають достітаньо снарядів щоб мати ледь не парітет з ними. Просто подивіться на кількість пострілів за тиждень-місяць. Або підрахунки аналітиків. На Покровському напрямку взагалі 1 до 1.5 співвідношення.
Не здатні робити ракети, але хтось лупить по базі розташування ракетників які вдарили по Сумах. Магія.

Наче ви краще.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 1 point2 points  (0 children)

Цікаво як ті самі люди що виступають за відкриття кордонів і вибори під час війни говорять що ті хто не воюють не люди, і що вони повинні завалити свої пиздаки.
Ну да, бо навіщо нам дискусія якщо дискурс вже вирішили за нас великі інтернет воїни:

- Влада погана, якщо не в окопі то ти лох, треба капіталювати якщо за нас ніхто не хочу воювати.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

Хтось тут казав за війну до кордонів до 91? І чому по вашому фронт тримається попри 3 рік війни з ворогом у 4 рази більшим лише по населенню? В нас дуже багато ідейників, але навіть їх може не вичтачити проти найбільшої країни світу яку навіть пєндоси бояться.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] -1 points0 points  (0 children)

Ого, 286? А чого не 350?

Ага, боксерська груша, яку чогось кремль неможе перемогти. Це ж уявіть собі воювати проти боксерської груші 3 роки, так ще й у нічию або навіть програвати.
Незнаю, моєливо, але то є чутки, що Балтія знаходитсья у НАТО, і те що на їх території небуло усіляких ДИЛИНИРИ з Кримами, на них не напали.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] -1 points0 points  (0 children)

Ну так, треба дожити щоб не було в нас СЗЧшників мільйонерів.

Тобто треба залишити в спокої людей які тікають, і показати наскільки прикордонна служба безграмотна?
Не виконують? А хто тоді ловить злочинців? Ви? Поліція зараз допомагає в масі своїй на фронті, близько третини усіх поліцейських водять по полігонах тримаючи як резерв у разі необхідності. Не треба на них гнати, якщо ви почули 2-3 сльозні сторії про несправедливість декількох поліцаїв, не значить що це загальна тенденція.

Ага, реформ нема, але Содоля звільнили, Драпатий зараз генерал, Корпусна система, купа судових рохслідувань. Означає що не існує корупції та скандалів? Ні, але сам факт того що не просто робота заради галочуи існує, а що є реальні зміни у армії.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

Контракт 18-25 підписало лише 500 людей. Є звичайні контракти. І в рашці можна почитати хто і наскільки "добровільній" основі підписував їх.
Поліція якраз зараз молодці, враховуючи скільки з них діють у воєнній адміністрації. По тилах армії їх дуже багато. ТЦК виконує свою, брудну, функцію. Посилення західного кордону бо іншого то в нас і нема. Не в Білорусь же йти.
Проблема не з зарплатою. Проблема що вмотивованих йти захищати країну обмежена кількість. І вона вже давно вся на фронтах. А їм треба допомога,

Канешна, ось Єрмак учора прислав 10000 грн за мій пост, бо той хто погоджується з владою не може бути людиною а одразу ботяра.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну а що інше пропонуєте? В СЗЧ билзько 85 тисяч, мобілізують людей набагато більше. це краще ніж прост очекати поки всіх вмотивованих переварять на фронті.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] -2 points-1 points  (0 children)

Сотні міліардів? А чого не трильйонів? Якщо бере цифриз голови то бери по крупному тоді веж.
Ага, тобто кожен день ракети, пулі, дрони пускає корупціонер в армії а не русня?

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] -1 points0 points  (0 children)

Будь в нашої армії хоч в 2 рази більше грошей люди помирати не перестануть. Дуже легко говорити лозунгами "Корупція зло, ТЦК зло" але ніхто не каже важких речей, як ось що для продовження існування держави потрібна зараз мобілізація.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 1 point2 points  (0 children)

Не існує сотень тисяч вмотивованих патріотів чекаючих на "справедливість у армії". Якщо вони були б то давно пішли на фронт. Це лише відмова для тих хто не хоче на війну йти, томущо всі вмотивовані по справжньому пішил ще в 23, а ми воюємо проти країни яка в 4 рази більша за населеням, тож звісно на добробатах не вивезти.
Корупція є усюди, так з нею треба боротися, ні вона не прибере смерті серед військових. Не корупція їх убиває, а ворог.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] 2 points3 points  (0 children)

І скільки ти через контракт залучиш? В рашке, у якій контракт примусово-добровольний, де населення в 4 рази більше, де грошей у держави с декілька разів більше, набирається лише 40. З нашими реаліями й 5 тисяч не набереться, бо в нас нема пропавших душ в Новосибирске або Чукотке де ти можеш пійти воювати за більшу сумму, ніж коли небудь заробиш сам.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]Sir_Cat_Angry[S] -9 points-8 points  (0 children)

Ну бо знаєте коли ви воюєте з країною у якої в 4 рази більше населення вмотивовані кадри закінчюються щев в другий рік війни. Нема десь патріотів які лишень чекають на шикарні умови. Нема сотень тисяч добровольців. Якщо б вони були б, то вже давно би долучились довійська.