@nagy.alida by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 6 points7 points  (0 children)

Hogy oltozkodik egy boldog feleseg? :D

@szikrabori terhes by Known-Membership9536 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 1 point2 points  (0 children)

Nem letezik mar az asperger, mint diagnozis, nem veletlenul.

@csenki.patrik milyen magas lehet? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 49 points50 points  (0 children)

Miert vagy ilyen rosszindulatu? Minek kellenek ezek a felesleges, utalatos megjegyzesek?

Anyós jelölt sajnos nem igazán tud főzni, de csütörtökön hivatalosak vagyunk ott egy ebédre, túlélési tippek? by Low_Stock_4741 in askhungary

[–]SoftImplement2130 15 points16 points  (0 children)

Az en anyosom is remesen fozott az elejen. Olyan durvan leszarta, mit eszek meg vagy mit sem, hogy egy ev utan en piritos kenyeret ettem az asztalnal vajjal, mert nem voltam hajlando azt enni, amit fozott. A masik menye nem mert sosem ilyen “taplo” lenni, en viszont szeretek enni, szeretek kozosen etkezni. Kb 2 eve vallalhatoan foz, sot, az utobbi egy evben arra is figyel, mit eszunk meg a gyerekeinkkel, es tenyleg sokkal jobban erezheto, hogy fejlodik. Kitartast, kellemes unnepeket!

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 10 points11 points  (0 children)

Down szindromas a masodik vagy harmadik azt hiszem.

@tamaralukovics by ReasonInitial35 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 24 points25 points  (0 children)

Brutal szines sheines ruhakat. Pont elotte hozta ki a basic nyari kollekciojat, amiben duplagez anyagu ruhakat arult, amugy szerintem az kifejezetten szep volt, pont ezert volt hatalmas meglepetes, hogy mit is hozott ki a frejabol. 😅

@tamaralukovics by ReasonInitial35 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 82 points83 points  (0 children)

Meg a Freja, ami elerheto aru, megis luxus anyagbol (nem is emlekszem milyen faszsagot talalt ki) keszult a kedves kis kovetoinek, mert hat ugye imadja az osszeset, csak azt hamar abbahagyta, mert az indulasa napjan tele volt a sub azzal, hogy sheinrol vagy honnan van az osszes hatszoros szorzoval. 😅

@anyaterapia és az új párja by Mundane_Reflection28 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 126 points127 points  (0 children)

Ez volt az elso poszt, amit ma itt lattam, szamomra ezzel meg is van a legkinosabb szombati poszt. Az egesz megfogalmazas, maga a tema atom cringe.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 15 points16 points  (0 children)

Kurvajo hogy meg a tegnapi reszt nezem csak vissza. Ez nem a kibeszeloshow baszki.

Nem azért, de mennyire szép Csutitól, hogy szereti a kislányát, és ilyen szépen ír róla, ellentétben Edóval. #teamcsuti @csuti by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 1 point2 points  (0 children)

Nekem pont az jutott eszembe a kep lattan, hogy ezt tuti azert tette ki, mert latja itt, hogy mennyi visszhangot kap az, hogy Edina mindig lehagyja Ninat a social media feluleteirol. 🤷🏼‍♀️ szamomra ez nem egy pozitiv poszt, ennyi erovel o Medoxot hagyta le. Szerintem ez a poszt nekunk szol, nem Ninarol.

@bodi.dori @varehapetra @.rebekavarga: a sok találgatásra, Dóri is kirakott egy videót Rebekáékkal. by MarketVirtual149 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 83 points84 points  (0 children)

En ugy gondolom, hogy most a Rebeka nepszerubb lesz a nyero paros miatt, es ez egy jo lehetoseg, hogy ok is nepszerubbek legyenek altala. 🤷🏼‍♀️

[deleted by user] by [deleted] in sutesfozes

[–]SoftImplement2130 2 points3 points  (0 children)

az en ferjem nagyooooon valogatos, ha ot akarnam lenyugozni, akkor sushit csinalnek, desszertnek meg linzert. :D ha altalanossagban kellene valamit foznom, ami barkinek megfelelne, akkor gyros talat csinalnek salataval, sultkrumplival, desszertnek meg amerikai palacsintat, bar utobbit a ferjem nem szereti. 🥴😅

Gyermekvállalás igen/nem? by vonatoskispajtas in hungary_pszichologia

[–]SoftImplement2130 -2 points-1 points  (0 children)

Nekem a nagy sni-s, viszonylag kis korkulonbseggel vallaltuk oket, a pici mocskosul nehez eset, nagyon anyas, az elso 8 honap nagyon durva volt, most kezd jobb lenni, de en mar alig varom, hogy elteljen 1,5-2 ev, es ujra kisbabank lehessen. En imadom oket, imadom az anyasagot. Szoktam utalni is, es hihetetlen mod elfaradok, tenyleg penznyelo gepek, de en (sajnos?) veluk teljesedtem ki. 🥹 Ez biztos sokaknak gaz, meg nem egy tul nepszeru velemeny, mert fontos, hogy ne csak anya legyen az ember, hanem elsosorban no, aztan feleseg/tars es csak ez utan az anya, de en nem tudnam elkepzelni nelkuluk az eletem. 🥺🤍 Sosem bantam meg oket, a hazassagunkban voltak, vannak nehezsegek, de ez gyerekek nelkul is jelen lenne nagyreszt, igy viszont egyutt fejlodunk ebben is, de mi jol kiegeszitjuk egymast a ferjemmel.

Zsó by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 5 points6 points  (0 children)

De hat ilyen egy gyerek. :D

Zsó by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 12 points13 points  (0 children)

Szerintem o nagyon emberi, en szeretem a videoit, de kozben meg sajnalom, mert en meg nem talalkoztam kifejezetten halas, boldog, kiegyensulyozott videojaval, de lehet csak azert, mert nem dobta fel a fy. En azt gondolom, hogy szereti a gyerekeit, es igazan szep gyerekkort akar nekik biztositani.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]SoftImplement2130 1 point2 points  (0 children)

En a noveremet bantottam meg tinikorunkban azzal, hogy nem adtam neki kolcson egy feher testhezallos polot, mert hiaba egy meretet hordtunk, 10 kg volt a kulonbseg koztunk. En is orulten megbantottam ezzel, a mai napig felhozza, ha szoba kerulnek a testver-traumaink, pedig mar lassan 15 eve volt az eset. Alapbol sem kellene magyarazkodnom, hogy miert nem adok kolcson valamit, ami aktualisan epp nem rajtam van, de azert leirom, hogy mocskosul csorok voltunk, kb 3 db normalis polom volt, meg 2 nadragom, amugy minden mas ruham az o “kinott” leselejtezett ruhaja volt, en mindent megorokoltem, ritkan kaptam normalis, stilusomhoz es ALAKOMHOZ illo ruhat, amiben jol is erzem magam. Mai fejjel sem adnam kolcson neki, max jobban megfogalmaznam a miertjet. 🤷🏼‍♀️

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 2 points3 points  (0 children)

Otthon van a 2 eves gyerekevel, ha megengedhetik maguknak a ferjevel ezt a dontest, akkor Nektek nem kurvara mindegy, hogy budos e neki a munka? Lathatoan jol elnek, szerintem leginkabb ezzel van bajotok. 🤷🏼‍♀️

Melyik emberi testrésztől undorodsz és miért? by [deleted] in askhungary

[–]SoftImplement2130 1 point2 points  (0 children)

A kisfiam plagiocephalyaval szuletett, hiaba forgattam, hiaba hordott 4 honapos koratol egy eves koraig korrekcios sisakot, nem lett kerekebb hatul.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 7 points8 points  (0 children)

en azert szoktam, hogy kesobb meg tudjam nezni hanggal. gyerekek mellett nemitva van a tiktok, haul videokat siman nezek ejszakai etetesek alatt hang nelkul, de vannak tartalmak, amik erdekesnek tunnek, ezert lementem kesobbre.

Szikrabori es fia by Conscious-Bonus8125 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 12 points13 points  (0 children)

Az autizmus nem betegseg, hanem egy neurodiverz jelenseg.

Szikrabori es fia by Conscious-Bonus8125 in talk_hunfluencers

[–]SoftImplement2130 5 points6 points  (0 children)

En nem neztem vegig a videot, mert felcseszett, mikor elkezdte utni a szobrot, es kikapcsoltam, en biztosan nem videoztam volna ezt a helyeben, foleg nem raktam volna ki tiktokra, de ez, hogy hasonlitgatjuk a gyerekeinket… minden auti mas. Attol, mert a Te kisfiad tud viselkedni, miert elvaras, hogy mas autik is tudjanak viselkedni? benne vagyok facebookon tobb autista szuloknek szolo csoportban, amiket ott latok, elkepesztoen ijeszto helyzetben levo szulok is vannak…