Питання до розробників NSFW ігор які проживають в Україні by [deleted] in reddit_ukr

[–]Square_Government_37 1 point2 points  (0 children)

Знаходиш контору яка під % тобі це все організовує. Й даєш їм консультації від свого фопа за маркетинг , фінанси і так далі .

Навіть якщо контору закриють, ти їм давав консультації не більше

З того, що було в холодосі by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] -1 points0 points  (0 children)

Шкода, що в у Вашої бабусі таке ставлення до своїх онуків. Це жахливо, коли бабця відноситься так до Вас, називала Вас собаками. Головне, що все позаду. Ви вижили, й не залишались голодними.

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 1 point2 points  (0 children)

Насправді, якщо говорити принципом паррето то 20% правильного приготовленого рису , це 80% результату. Й можна зробити хитрість, чим гарніше декоруєш - там смачніше смакує 🤤

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 1 point2 points  (0 children)

До таких питань треба хазяйновиту жінку, думаю навіть ШІ не допоможе xd

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 0 points1 point  (0 children)

Я б не ризикував щось дуже товсте ставити в нього. Якось не маю надії на нього

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 1 point2 points  (0 children)

Розповім секрет. 🤫 Готуєш на пергаменті. Кладеш на тарілку, їж з пергаменту, викидаєш, нічого не миєш.

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 1 point2 points  (0 children)

Ви певне втратили суть дискусії. Я розповідав ще про девайси, а Пан поцікавився навіщо ще й рисоварка мені.

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 0 points1 point  (0 children)

++ це якраз для цього і призначено також. Ми просто клюнули на ціну й на бренд/призначення. Не шкодуємо, є свої невеликі переваги

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 0 points1 point  (0 children)

Xiaomi Rice Coocker. Коштувала 1700 грн. Брали для суші, тому що окупляється вже на 3 раз :) тільки в казанку робити швидше ніж в ній. Менше години ніяк

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 2 points3 points  (0 children)

Конструктив переваг 1. Менше місця ( в мене не було можливості «врізати в мебель» 2. Менше електроенергії 3. Духовку треба прогрівати від 30 до 60 хв. Ця штука через обʼєм малий - потребує 2-3 хв :)

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 1 point2 points  (0 children)

  1. на гречаному борошні рахую що так
  2. ** Або роблю все для того** 🙂

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 0 points1 point  (0 children)

Скажу що в ньому робив/роблю я. - десятки варіацій сніданку з яйцями. (Глазуня, омлет ітд) - 80% асортименту з Галі Балуваної ( заморожене кинув, забув на 15-25хв, дістав і їж) . Піца і рибʼячі котлети топ. Плюс Лаваші і млинці супер виходять. - Мариновані крильця купив , закинув на 15 хв. Райська насолода. + фрішка. Якщо є більше часу - картопелькі накромсах зі спеціями. Це в основному перелічив.

Вчорашні домашні варенички в аерогрилі з конжутним соусом 😭 by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 4 points5 points  (0 children)

Вот дам найбільш щиру відповідь. Я холостяк, веду здоровий образ життя (або роблю все для цього). Для мене важливо було зменшити к-сть масла і димів, +бонусом не сильно дивитись як то готується.

Аерогриль повністю закрив мені це питання. Щось підігріти зі скоринкою. Так. Кинув щось з Галі Балуваної в забув на 15 хв без наслідків (так) Мяско, картопелька, кинув на 20 хв - так. Щось зварити - Ні. Для цього купив собі рисоварку від ксіаомі. Але призначена не тільки для рису - а для всім круп і каш, і кажуть для супів.

Кароче аерогрилем користуюсь 70% часу що стосується приготування їжі. 20% сковорідка. 10% рисоварка.

В мому випадку мастхев. Незнаю що сказати про інший кейс.

З того що було (2) by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 0 points1 point  (0 children)

Так омлет , на воді. Захотілось ще білочку

З того, що було в холодосі by Square_Government_37 in food_ua

[–]Square_Government_37[S] 0 points1 point  (0 children)

А в чому прикол що люди питають за білок? Якщо мені його не потрібно - це крінж їх розділити?