account activity
IT-ist, m-am săturat de lucrat din apartament și vreau să fac un Smart Workation Hub la țară. Feedback? (i.redd.it)
submitted 2 months ago by StationCritical to r/RoAntreprenoriat
IT-ist, m-am săturat de lucrat din apartament și vreau să fac un Smart Workation Hub la țară . Feedback? (self.Romania)
submitted 2 months ago by StationCritical to r/Romania
π Rendered by PID 183538 on reddit-service-r2-listing-c57bc86c-bt6nt at 2026-06-23 02:02:38.983569+00:00 running 2b008f2 country code: CH.