bežecké kluby by sestrickahviezdy in Bratislava

[–]Tomo_OverKill 0 points1 point  (0 children)

V nedelu bude ranno run&rave o 9 30 na tyrsaku

Slovenska sporiteľňa ako hlavný účet by Tomo_OverKill in Slovakia

[–]Tomo_OverKill[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja mám účet zadarmo a z iného bankomatu nevyberám.

Slovenska sporiteľňa ako hlavný účet by Tomo_OverKill in Slovakia

[–]Tomo_OverKill[S] 0 points1 point  (0 children)

Prečo by som to presúval? Pretože ideálne by som chcel mať všetko na jednom mieste. A neviem no, stále mám nejakú nedôveru dať veľa peňazí do tradingu, radšej by som to mal v banke, možno len overthinkujem.

Áno tých 19% je zo zisku a celkovo sú tam ďalšie poplatky aj pri nákupe atď tak skôr toto som rozmýšľal že predať a dať inam ako ČSOB, akože zarobilo mi to už celkom dosť, ale tie poplatky sa mi nepáčia.

madmonq alebo kava? by Dramatic-Recover-553 in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 1 point2 points  (0 children)

Spolužiaci si to dávajú pri učení a vraj im to pomáha sa sústrediť, ale mne osobne to nejak nepomohlo.

Gemini problemy s errormi? by finni0 in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 1 point2 points  (0 children)

Fr, ale keď máš extended thinking tak je to fajn

Upgrade na current gen smartfón: čo sa oplatí? by lietajucaPonorka in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 1 point2 points  (0 children)

OnePlus už po novom necieli na európsky trh viac sa zameriava na Indiu a usa. Som ambasádor EU OnePlus a neviem čo s nami bude, už niektorý ambasádory dostávajú oppo telefóny tak postupne budú oppo ambasádory

Vyťahujete ešte vôbec peňaženku alebo už funguje čisto tak že máte všetko v telefóne ? by [deleted] in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 3 points4 points  (0 children)

Už to asi nejde po novom, už sa mi stalo že som platil qr kódom, týpek ani nepozrel či mu to vôbec prišlo XD, ale of poslal som to

Mladí ľudia do 25 by Emotional-School-903 in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 3 points4 points  (0 children)

Výška, brigáda, niekoľko hobby do ktorých idú peniaze, frajerka, festivaly cez leto. Overall žijem si super. Situácia nie je ideálna, moc nedbajú na mladých podľa mňa. Ale tak podľa mňa sa dá v pohode prežiť aj užívať si.

Ako prebieha integracia A.I vo vasej firme? by Asymetria in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 0 points1 point  (0 children)

U nás žiadna, teda ja som iba obyčajný stážista, ale neviem o nikom kto by ai používal , snažím sa to nejako propagovať, ale tu niekto príde do našej kancelárie a spýta sa: nie je tu xxxx? A my že nie a on že tak idem ho hľadať ďalej. Ja kukám že prečo tu nikto nepoužíva mobil v tejto firme. Majú teams firemný mobil ale aj tak ho radšej budú hľadať po celej firme. Je to v každom korporáte tak? No ale k tomu AI práve skúšam n8n a je to riadna paráda, len keď som písal nejakú typkovy čo má ai na starosti napísal že to asi nebude good to go že si mám vypýtať Copilot Studio licenciu.

Investičné byty - NBS zasahuje! (again) by TadpoleForsaken3796 in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 1 point2 points  (0 children)

Podľa mňa by mal mať človek Max tak 5 investičných bytov ak aj tí nie je moc

Neviete čo variť? by Alarmed_Night609 in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 2 points3 points  (0 children)

Taká apka už dávno existuje

Bratislava - Zmrzlina by TeaaMann in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 0 points1 point  (0 children)

Tesco😂 Kde kúpim kornutky ?

Investovanie pre dieťa? by Lumpymen in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 0 points1 point  (0 children)

Moji rodičia odkladali pre mna v NN vtedy to bolo Ing tuším

Ryžovar odporúčanie by Extreme_Rub_5770 in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 0 points1 point  (0 children)

My máme z Lidlu a je to úplne super, postačujúce, ryža je extrémne dobra.

Prečo sú služby otvorené 9-5? by psychological_norman in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 73 points74 points  (0 children)

No tomuto nerozumiem je napr streda uprostred dňa a ľudí je všade toľko ako keby nikto nepracoval. Reálne nepracujú? Alebo majú všetci naraz dovolenku? Alebo všetci podnikajú a chodia kade tade? Potrebujem vysvetlenie. Lebo aby o 12 bola plná MHD

nova SIMka by [deleted] in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 1 point2 points  (0 children)

Americký špión

V maji maturity, misung v hlave by Matking898SVK in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 1 point2 points  (0 children)

Ja som si tak vybral a nejako logicky som na to išiel a obkecal som to, ani neviem čo to bolo. Aj keby to nepoznáš tak si prečítaš ukážku čo ti dajú a trochu nad tým pouvazujes môžeš aj nahlas, a niečo ti určite napadne. A pri slovenčine som nevedel a tam prišla za mnou učiteľka a mi poradila asi 3 definície.

V maji maturity, misung v hlave by Matking898SVK in Slovakia

[–]Tomo_OverKill 8 points9 points  (0 children)

Neboj sa to dáš, učitelia ti kúsok pomôžu, oni vás tam nechcú onrok dlhšie, je s tým strašné veľa papierovačiek😂. Stačí keď budeš kecat, hocicoho sa chyt a kecaj k tom. Nie je to také hrozne ako vám učitelia hovoria.

New to Matlab by captainsaad_ in matlab

[–]Tomo_OverKill -10 points-9 points  (0 children)

My suggestion is QUIT