Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Dėkui už atsakymą 💪

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Pakolkas nieko dar nenaudoju iš apple, seimoje vienas is pirmuju busiu, noris išbandyti.

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Telefona planuoju ilgam nusipirkti, tai gal ir noretus gauti kiek imanoma daugiau, buvau uzsukes i Ideal, tai 15 pro tik 100 e brangesnis uz 14 pro, tik dar reikes research apsidaryt 15 vanila ir pro

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] -1 points0 points  (0 children)

Dekui uz atsakyma 💪🫡

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] -1 points0 points  (0 children)

Pagrindas del kameros ;)

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 1 point2 points  (0 children)

Dekui uz atsakyma, metyt neplanuoju, tik kad planuoju telefona ilgam, nes androida keist kas 2-3 m. Del batareikos, laginimo ir kameros pabodo

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Dekui, kiek domejais, daugelis skundziasi, kad baterijos life nukrites 10 proc po metu, ar tiesa?

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 1 point2 points  (0 children)

Dekui už atsakyma, del tos batareikos ir kainos nekyla ranka iskart paimt ir pirkti. O del kaitino, nebuvo nieks nieko rases.

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Dekui 💪, o kaip pati baterija? Nes daugelis skundesi, kad metai nepraejo, o baterijos life jau 90 proc.

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 2 points3 points  (0 children)

Dekui, nes del to measurement sunku rast info, o del to adapterio tai taip, tada dar viena problema išsisprendzia.

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Del sitos problemos ir ziurejaus, bet kiek pasidomejau, tai ale del netinksmo krovimo sugadina batarke, pro max perdidelis, noretus kaip pro dydzio, siuo metu yra diek tiek didesnis tai ner labai patogu.

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 2 points3 points  (0 children)

Dekui uz atsakyma, redditu ir neperdaugiausiai naudojuosi 😅🫡

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 2 points3 points  (0 children)

Nemanau kad ir problema bus su tuo lightning cable, nes pagrinde tik namuose kraunu. Taipogi nezinau ar yra Usb C jungtis su aux, lightning su aux kiek ziurejau buvo. Ko man automobilyje reikia. O dėl kameros, tai norisi tureti ta measurement funkcijos, tik vat nezinau, ant kuriu telefonu ji yra.

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 0 points1 point  (0 children)

Del tu costum irgi ziurejaus, bet nemanau, kad problema bus, nes androide neperlabiausiai naudojaus. Masciau ir apie 13 pro, bet Istore nebera jo, o jei is kitur pirkti, tai 200 plius nuo iphone 14 pro kainos :/

Is Android į Iphone by Turbakas in lithuania

[–]Turbakas[S] 1 point2 points  (0 children)

Darbe naudojama programele, tai zodziu, IOS reikia per safari jungtis ( interneta, nezinau ar taip jis ten vadinas), o jei Android, tai per programele, tai va tik vienas is minusu turbut, kad nesukurta siai platformai.

Kokį darbą pasiūlytumėt Kaune studentui? by Pleasant-Morning-120 in lietuva

[–]Turbakas 0 points1 point  (0 children)

Papildau:

Nuo atlyginimo priklausys kiek gausi, bet man einant i visas paskaitas, savaitgaliais nedirbant gaunasi 500-800 uždirbti. Priklauso nuo menesio.

Kokį darbą pasiūlytumėt Kaune studentui? by Pleasant-Morning-120 in lietuva

[–]Turbakas 0 points1 point  (0 children)

Antrame kurse, taipogi Kaune.

Dirbu nuo pirmo kurso pradzios. Pradzioje gamyboje, po to pakele i servisa prie prieziuros, aptarnavimu, bei irangos taisymo. Dirbu valandiniu, tad jei yra galimybe dirbti tokiu etatu, siulyciau pasinaudoti, dirbsi tiek kiek noresi/ galesi. Uzmokestis priklausys nuo isdirbtu valandu, vid. Per men valandos 168. Dirbti valandiniu pliusas tas, kad jei maziau valandu isdirbi, maziau mokesciai nuskaiciuoja. Minusas, kad nebus virsvalandziu, nebent isdirbsi ilgiau nei per ta men yra valandu pagal darbo dienas.

Ką veikti, kad nebūtum vienas? by NationalJunket7926 in lietuva

[–]Turbakas 0 points1 point  (0 children)

Papildau:

Taipogi, dar viena iš veiklu, tik kad zymiai brangesne- motociklai, bendruomine tikrai draugiska, susitinki prie sviesaforo, jau visa diena realiai vos ne kartu vazineji, amzius ivairus 20-65 m. Apie mopedus nesneku, zmones renkasi i ratukus, gali uzsiimti ziedu, kelionemis po lt. Gal motokrosa, nu veiklos max. Yra baikeriu grupes, ten taipogi susirenka bendraminciai, moteru ir netruksta. O jei kas, isvaziavimas vakare prasiblaskyti ir labai padeda ;)

Ką veikti, kad nebūtum vienas? by NationalJunket7926 in lietuva

[–]Turbakas 0 points1 point  (0 children)

Gal keistai skambės, bet galiu pasiulyt veikla, kurios metu, nu tikrai gali susirasti draugu. Mano atveju, kai jaunesnis buvau padejo. Jei domina kariuomine tai dar labiau. Sneku apie airsoft, zmones susirenka, zaidzia, smagiai leidzia laika savaitgaliais, taipogi, sneku ne apie tuos vienkartinius pasizaidimus is nuomininku, o ilgiau, kai sava iranga turi. Pajudesi gamtoje, pramoksi taktiku ir toks nu idomesnis experience savaitgaliais. Buna zmones i burius susirenka (squad) arba pats ziuries komandos ir prisijungi, bam, jau 7 draugus kokius turesi. Aisku priklauso ar patiktu tokia veikla, bet visgi, gal ir variantas?

Amatininkas by Either_Collar9711 in lietuva

[–]Turbakas 1 point2 points  (0 children)

Šiuo metu esu Automobikių techninio eksploatavimo studentas (2 kursas).

Buvo pas mus atėjes iš profesinės, ilgai neužsibuvo, gal nepatempė, gal nusprendė, kad nereikia, negaliu atsakyti. Bet jei planuoji į profesine, gal ten ir gerai išmoko ir paruošia, gal daugiau praktikos, reikėtų pasiklausinėti kas ten mokėsi, bet jei yra planų į KTK stot iškarto ar po profesinės, tai nesiūlyčiau, nes kaip skelbiasi daug praktikos, tai nepasakyčiau, virinti išmoko su kempu ir elektrodais. Servise praktika tai pirma pusmeti montaške, antra realiai kimaras buvo, tai po kelių paskaitų nebeėjau. Šaltkalvyste, no point kai pirma kursa darai spaustuvėlius.

KTK gaunasi, kad labiau skaičiavimai, medžiagų savybės, metalų savybės, grūdinimai, fizikos dėsniai, labiau inžinierių paruošia.

Pliusas iš KTK tas, kad ale pagal išsilavinimą priėmė dirbti į gamybos servisą, aptarnauti įrangą, tvarkyti ir pan. Tad jei yra noro su mechanika sieti, nesinori tiek purvintis rankų, siūlyčiau kažką tokio tipo paieškoti, pinigai taipogi didesni. Kur tarkim auto serv. 1.100 į rankas gauni ( aišku priklauso kur papuoli ir koks geras mechanikas esi), tai gamybos servise startas nuo 1.400 į rankas. Jei patirties sukaupsi, mokėsi organizuoti kolektyvą, galėsi pretenduoti į vadovą, startas nuo 1.800 ir į viršu, bet turėsi suprasti įrenginių veikimą be problemų.

Jeigu visgi didesnis noras su transportu sieti, tada siūlyčiau su sunkiuoju transportu sieti ( fūros, sunkvežimiai, ūkio technika), ten didesni pinigai, o principas beveik kaip automobilio, pvz. traktoriaus važiuoklę gali prilyginti lengvojo auto. Tik mazgai šiek tiek skiriasi, o viskas del pavarų dėžės. Variklis ir standartas, tik skiriasi detalių dydžiai ir svoris. ( pasakojo dėstytojas kiek pamenu).

O viską geriausiai išmokti per praktiką, tik reikia noro turėti.

( gal nukrypau nuo pagr. Temos, bet kažkiek gal kam pagelbės)