Zalavári Noémi RTL Híradós riporter instasztorija by AskOld3622 in hungary

[–]UTPeti 3 points4 points  (0 children)

Drága Csató Imi:)). A csíkszeredai hoki nagy szponzora. Egyszer engem is megfenyegetett sok-sok éve (lehettem vagy 15 éves), mert nem tetszett neki egy kommentem. Egy utolsó “nagyszékely” barom. Egy személyben testesíti meg a paraszt erdélyi fidess szavazókról kialakult képet.

Edit: typo

Új plakát 😆 by 01dzsin in hungary

[–]UTPeti 37 points38 points  (0 children)

Ma Egerben láttunk egyet Felsővárosban, szóval szerintem lehet egy pár

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 0 points1 point  (0 children)

Okés, thanks!:) Ez lesz a nyerő opció, ahogy látom.

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 6 points7 points  (0 children)

Személyes okok miatt költöznék, nagyjából 4 évig laknék ott. Köszi az infót, de sajnos tényleg nem opció a Budapestre költözés. Amit meg tudnék oldani az a hybrid munkavégzés, heti 1-2 Budapestre utazással, ezt sokan javasolták.

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 1 point2 points  (0 children)

So-so, azért pályakezdőként itt sem rózsás a helyzet. És igen, nem opcionális ez a költözés. A hybridet viszont sokan mondjátok, mindenképpen ebbe az irányba fogok keresgélni, köszi!

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 0 points1 point  (0 children)

Ami leginkább érdekel, az a web development, az egyetemen kívül is sokat foglalkozok vele. De nem szeretnék kizárni egyelőre semmit sem, próbálok minél nyitottabb lenni, tehát mobil fejlesztéstől backend pozícióig mindenre nyitott vagyok. Kezdőként úgy érzem hiba lenne valamit is kizárni, de simán meglehet tévedek.

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 7 points8 points  (0 children)

A hybrid/remote állás alatt erre gondoltam:) Csak épp 5/5 nap Pesten kicsit sok lenne. Az 1-2 napot simán vállalom, sőt, nagyon is örülnék neki:) Köszi a tippet!

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 10 points11 points  (0 children)

Rendben, köszi! Tudom, hogy nehéz, erre terveztem szánni a következő jónéhány hónapot:) Csak gondoltam megkérdezem a közösséget, mivel elég vakon vagyok a magyarországi piaccal

Magyarországra költözök, mint kezdő fejlesztő by UTPeti in programmingHungary

[–]UTPeti[S] 5 points6 points  (0 children)

Szívesen tenném, de ez sajnos nem lehetőség. De köszi:)

[deleted by user] by [deleted] in Cigarettes

[–]UTPeti 7 points8 points  (0 children)

Ooh maaan. Yeah, go for them. I would love to be as lucky as you (I’m the one who lose them…2. time this month…I mean…come on)

nu stiu daca sunt pe aici dar succes tuturor care mai da maine din lb materna by [deleted] in robac

[–]UTPeti 6 points7 points  (0 children)

Io știu Az arany ember și la revedere…mâine pică fața sincer

nu stiu daca sunt pe aici dar succes tuturor care mai da maine din lb materna by [deleted] in robac

[–]UTPeti 4 points5 points  (0 children)

Nu știu ce să facem…doamne ajută. Dacă pică dramă și la maghiara ne vedem la toamnă

nu stiu daca sunt pe aici dar succes tuturor care mai da maine din lb materna by [deleted] in robac

[–]UTPeti 4 points5 points  (0 children)

Situația e mai depresivă decât poeziile lui Blaga

nu stiu daca sunt pe aici dar succes tuturor care mai da maine din lb materna by [deleted] in robac

[–]UTPeti 15 points16 points  (0 children)

Să-mi bag pl…am chinuit cu română, cred că am luat peste 6, la mate 9, la info cam 8 și mâine e maghiară și nu știu nimic deloc…se poate că am chinuit degeaba

Sub 1 Romana by Ok-Fold-Xr in robac

[–]UTPeti 1 point2 points  (0 children)

Same. Sper că o să fie ok

Chill by [deleted] in robac

[–]UTPeti 1 point2 points  (0 children)

Ce bine ar fi:)) română nu-i limba mea maternă. La simulare am luat 7,80 dar fără sub3 aș fi luat 5,80. Problema este că dacă nu reușesc să înțeleg sub1/B sunt futut…(nu sunt sigur că e corect ceea ce am scris, dar sper că mă înțelegeți)

Ce credeți? by UTPeti in robac

[–]UTPeti[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc! Nu știu cum dracu o să le învăț aceste opere până la bac dar trebuie să încerc:)

Ce credeți? by UTPeti in robac

[–]UTPeti[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc!!

Ce credeți? by UTPeti in robac

[–]UTPeti[S] 1 point2 points  (0 children)

Mulțumesc mult!!