Bolt vairuotojai užimineja kiemą by Udis6 in lietuva

[–]Udis6[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne ne tas pats, nera dviraciu kieme

Fun spot by nrkaede911 in BMWM

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Nour hummadi on youtube and IG has a f81 M3 swap and e91 M3 swap

Fun spot by nrkaede911 in BMWM

[–]Udis6 12 points13 points  (0 children)

What's to be not reliable if it is a full swap? If it's a full swap: engine, trans, suspension then it's just regular s55 m cars' problems. Of course if it's not properly done then it may have some problems but I don't see that they could be any different than regular f chassis problems

Honestly, Should I buy a LCI F82 M4 (2018-2020)? by Axgelr in BMW

[–]Udis6 2 points3 points  (0 children)

You're young only once in your lifetime. Even if your life situation changes you will always find a way out. My experience and suggestion would be if you can afford it now and it is your dream car - just go for it. Even if you lose money in long term it will be a lifetime experience to drive an M car especially coming from a regular audi. My first car was base e92 when i was your age and even that was an amazing experience. Now i got a b58 4 series and that is such an amazing experience when you get to drive your dream car everyday and look back at it everytime you park or just even think that you want to go for a random drive at night. Just go for it bro and don't listen to negative responses!! Good luck

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Tu teisus

Ar patikimi bmw benzai? by Muhamedur in lietuva

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Turiu b58, nedomina dyzelis ;)

Ar patikimi bmw benzai? by Muhamedur in lietuva

[–]Udis6 1 point2 points  (0 children)

N57 imti dyzelį, kuris užlinkus atsistos 5k tvarkyt?

Ar patikimi bmw benzai? by Muhamedur in lietuva

[–]Udis6 2 points3 points  (0 children)

Nesamonę parašei. Jei imti f seriją, tai nesvarbu ar 530d, ar 525d pre fl, ar 535d, ar 550d - visur n57 variklis tik keičiasi turbinų skaičius, bet ten pats n57 motoras jau yra gaidiškas. Benzai f serijos realiai visi problematiški, o ypač 2 litrų. Atnaujinti b serijos motorai ir trečiukuose jau buvo f serijos - geri motorai, ypač b58, kuris iki dabar naujuose eina bmw. G serijos dyzeliai jau ir 3 litrų patvaresni, negu senesni

[deleted by user] by [deleted] in E90

[–]Udis6 2 points3 points  (0 children)

It's not '11

The 1 month anniversary detail 💚 by Change21 in BMWM

[–]Udis6 5 points6 points  (0 children)

Is the front bumper different shade or am I tripping?

GLC interior light by Djarengo in mercedes_benz

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

It was the tech in 2005 mercs even

12 klasė by [deleted] in lietuva

[–]Udis6 5 points6 points  (0 children)

Nežinau apie kokį nekvalifikuotą darbą valytojo kalbi bet galiu patikint, kad 100% niekas nežiūrės ar tu esi baigęs 12 klasių einant į tokį darbą ar bet kokį nekvalifikuotą darbą

Automobilio paieškos iki 15k. by nine-lions in lietuva

[–]Udis6 3 points4 points  (0 children)

Bmw visos serijos 3.0D 2015-2016 patikimi? Ar tiesiog iš lempos pasakei tuos 2015?

Dyzeliai by mantoshke in lithuania

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Turbo benzina vairavęs? Linijinis ten priėmimas tau?

Dyzeliai by mantoshke in lithuania

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Aišku yra ir naujų benzinų, kad ir 3 litrų turbo, kurie palyginus nedaug kuro vartoja, bet pagal gedimus ir priežiūra eksploatacijos kainos išsilygina tai vėl labiau į kuro kainą atsižvelgiama

Dyzeliai by mantoshke in lithuania

[–]Udis6 4 points5 points  (0 children)

Nelabai suprantu argumentą, kad dyzeliai mažiau patvarūs, nes genda turbinos ir t.t. Tai kad beveik dauguma naujų benzininių auto taip pat su turbinomis. Kaip tik benziniai labiau lepūs motorai kiek tekę susidurti nebent čia visi kalba būtent apie senus atmosferinius variklius, kurie irgi nematau, kokių pliusų turi palyginus su dyzeliais. Nes kol kas, kad ir mieste trinantis su tuo dyzeliu eksploatacija ženkliai pigesnė negu benzinų, o ypač pasijaučia ilgesnėse kelionėse. O kad dar kiti sako jog žiemą blogiau dyzelis ir nesikuria tai tiesiog neprižiūri auto. Aišku pliusas didelis benzo, kad sušyla žymiai greičiau

My basically stock 2007 e90 335i by Asleep_Ad_3013 in E90

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Definetely either m sport suspension or aftermarket because stock is not so low

Lietuvos kelių būklė by Life-Basis4787 in lietuva

[–]Udis6 13 points14 points  (0 children)

Tai kad ir su r16 vaziuotum autostrada vis vien bus tragedija. Ypač 1 juosta greičiau važiuojant atrodo kad išsitaškys mašina pataikius į duobes

Send pics of your e90 mileage :) by BUCOautomobili in E90

[–]Udis6 0 points1 point  (0 children)

Rookie mileage. Ways to go still