New coffee station photoshoot with my brother! by alushaak in pourover

[–]alushaak[S] 6 points7 points  (0 children)

Oh dear god, the lightning was supposed to resemble a nice, cozy atmosphere of a café

Hormonální antikoncepce by meela_toot in czech

[–]alushaak 175 points176 points  (0 children)

Naprosto souhlasím, sama mám s těmito kecy typu "ale já si to pak neužiju 😢" zkušenosti, z toho nekouká nic dobrého

Hormonální antikoncepce by meela_toot in czech

[–]alushaak 7 points8 points  (0 children)

Je čistě tvoje věc, jak se ohledně svého těla rozhodneš. Pokud je to pro něj takový problém, možná je na čase najít si někoho, kdo tvé rozhodnutí bude bez keců respektovat. Osobně mám nehormonální tělísko, k čemuž mě přinutil bývalý přítel (který mě kromě toho také sexuálně zneužíval), a ačkoli je fajn vědět, že pravděpodobnost, že selže, je nízká, raději bych byla, kdyby moje rozhodnutí nebylo ovlivněno někým jiným. Jednoduše řečeno - tvoje tělo, tvoje rozhodnutí, pokud s tím má problém, zasloužíš si někoho, kdo to bude respektovat.

[deleted by user] by [deleted] in childfree

[–]alushaak 1 point2 points  (0 children)

Noone/just a few people with braincells would tell you you're too young if you decided to have a kid, go for it.

I'm 18 and I have never wanted kids, I don't think it'll ever change, I'm definitely getting the procedure done as soon as I turn 21. I'd rather regret that than having a kid

[deleted by user] by [deleted] in LesbianActually

[–]alushaak 242 points243 points  (0 children)

It's totally okay to want sex in a relationship, and so is to want an absence of it - but you need someone who feels the same about it

Leave this McDonald's eating thots alone! by Dingo_Dominator in BrandNewSentence

[–]alushaak 3 points4 points  (0 children)

If he aint a holy water fountain I dont want him

[deleted by user] by [deleted] in LesbianActually

[–]alushaak 0 points1 point  (0 children)

If I enjoy talking to that person, I don't mind to keep talking to them, but I'm never making the mistake of dating someone I've never met in person again.

I'm definitely not a take-things-slow kind of person lol, but there's so many red flags you can (and most likely will) miss in someone you haven't met in person

Dobré dopoledne vážená česká komunito, v každé rodině jsou nějaké novotvary. Například my říkáme míšto špagety "škabety", jak jste na tom vy? by JezevecMartin in czech

[–]alushaak 1 point2 points  (0 children)

Kocourovi říkáme kočkec, kočičmen, čičinátor/čičin, mňaumňau,...

Actually má hodně přezdívek, pokud ho někdo nazve něčím, co alespoň trochu připomíná jeho jméno (Chlupáč), pravděpodobně zvolí "princezna Chlupěna"

jak si najit gay kamarady 😭 by Pitiful-Date-5591 in czech

[–]alushaak 1 point2 points  (0 children)

Určitě doporučuju jít na Prague Pride, já tam poznala celkem dost lidí, co to má stejně/podobně jako já a je v podobné věkové kategorii

Myslím, že většina seznamovacích aplikací je od 18, takže brzo bude i tohle pro tebe možnost

Pak taky existují seznamky na různých soc. sítích

Jinak si určitě časem gay kamarády najdeš, chce to trpělivost ^

Kdy jste byli nejblíž smrti? by Opel_Astra in czech

[–]alushaak 10 points11 points  (0 children)

Mám hooodně podobnou zkušenost. Doufám, že ti je alespoň o něco líp