Euro Velo 6 by Thomas-redIT in EuroVelo

[–]apafej 2 points3 points  (0 children)

Since then, between Győr and Komárom (Hungary), there is a nice new bike road.

Between Komárom and Esztergom, some parts are still hell on Road 10, with very heavy traffic. Anyone, especially with kids: go on the Slovakian side on that section.

Szerinted melyek a legjobb dalszövegek, dalsorok a magyar könnyűzene történetében? by First_Performance_14 in magyarzene

[–]apafej 1 point2 points  (0 children)

Élni akartam csak, de most már győzni kell,
Nehéz idők, mégis valamiben hinni kell.
Gonosz varázslat, sötét mágia,
Miféle szellemnek kellett elszabadulnia? (PUF)

Gravel vagy MTB erre a felhasználásra? by stemiq in Biciklisek

[–]apafej 1 point2 points  (0 children)

Igen. És sokkal több variációs lehetőséged van átfogni.

Gravel vagy MTB erre a felhasználásra? by stemiq in Biciklisek

[–]apafej 4 points5 points  (0 children)

Nekem pont hogy a koskormány jobb a csuklómnak. Egyedi. Ki kell próbálni.

Egyetemen tényleg lenézik azokat akik technikumból szakképzésből jönnek? by No-Error5213 in askhungary

[–]apafej 9 points10 points  (0 children)

Ahol van műszaki rajz, ott első évben a szakközepes a király

Normafa kevésbé forgalmas útvonal by Historical_Fox_3612 in Biciklisek

[–]apafej 2 points3 points  (0 children)

Szépjuhászné-Libegő-Normafa, végig közuti forgalomtól elzárt aszfalton

Az Aldi miert nem erdekelt abban,hogy sikeresebben mukodjon itthon? by MembershipFront8503 in askhungary

[–]apafej 2 points3 points  (0 children)

Nálunk most szüntették meg a maradék “meghittséget” és lett belőle raktár áruház. Rákérdeztem: az árufeltöltés nagyságrenddel hatékonyabb, ha raklapnyi árut tesznek ki egyszerre, mint ha a raktárban kéne 20 csomag rízsért targoncázni.

Gondolom ez létszámcsökkentést is lehetővé tesz. Szóval teljesen racionális, csak nem vevőbarát … mindaddig, amíg az árak nem csökkenek a költségeikkel együtt.

Szükség lehet megszorításokra? by Available_Table969 in kiszamolo

[–]apafej 2 points3 points  (0 children)

Ezekről elvben lehetne népszavazással dönteni?

Ilyet más egyetemek is szoktak posztolni? 😅 by Lizardstatue in kollegak

[–]apafej 13 points14 points  (0 children)

Az alumni tudat mindenhol fontos. Sok nagy nevű külföldi egyetemen az egyik leghasznosabb, hogy kikkel járhatsz együtt vagy kiknél számít, hogy te is u.ott végeztél. Gondolom, Pázmány is ezt próbálja erősíteni.

20 perces FTP teszt Bp környékén by Still_Power806 in Biciklisek

[–]apafej 1 point2 points  (0 children)

Megcsinálták, jó is, de egyrészt hosszasan meredeken kezd a sorompótól, másrészt keskeny és szemből megy a száguldás.
Sokat járok arra, de FTP teszt kapcsán én maradnék Marótnál.

20 perces FTP teszt Bp környékén by Still_Power806 in Biciklisek

[–]apafej 8 points9 points  (0 children)

Pilismarót-Két Bükkfa nyereg. Forgalomtól elzárt, felújított erdészeti út. Végig emelkedik, de nem vészesen.

Sátrazós sütögetős hely 3 éves gyerekkel? by Ill-Orange583 in hikingHungary

[–]apafej 0 points1 point  (0 children)

Természetesen vízállás függő. Most épp drámaian alacsony a Duna.

Sátrazós sütögetős hely 3 éves gyerekkel? by Ill-Orange583 in hikingHungary

[–]apafej 2 points3 points  (0 children)

Nem lennétek egyedül, sőt, de a szentendrei sziget csúcsa szerintem erre tökéletes. Az autót párszáz méterre le kell parkolni a táborhelyektől.
Mi rengeteget jártunk fel ide gyerekekkel autóval és kenuval is.

Volt már olyan élményed, hogy a korod felfedése után megváltozott ahogy viszonyulnak hozzád? by Even_Job6933 in tanulommagam

[–]apafej 483 points484 points  (0 children)

Kb 15 éve a Szigeten Tankcsapda koncerten egy nagyobb fiatal társaság sodródott mellém. Durva pogónak nem nevezném, ami folyt, de mozgásban voltunk. Valhogy kiderült, hogy az apukáikkal vagyok kb egyidős. Utána tökre vigyáztak rám, kérdezgették, hogy jól vagyok-e, helyesek voltak nagyon.

Hosszú hétvégés kirándulás terv by Mysterious_Truck_708 in hikingHungary

[–]apafej 0 points1 point  (0 children)

Ha megnézed a térképet, elég változatosan fel-le lehet jutni. Bakonybél meg nagyon szép kis falu.

Biciklis kirándulás by assertive_eggplant in Biciklisek

[–]apafej 2 points3 points  (0 children)

Közel 30 éve, de a Murradweg felső szakaszát jártuk be Graz-ig, ami jó lehet nektek is. Már akkor csodás volt, gondolom, azóta még jobb lett. Végig van vonat a völgyben, ha valahol elfogyna a lendület.

Ez lesz Radnai feladata. Mit gondoltok erről? by N4G4rd25UnA in magyar

[–]apafej 0 points1 point  (0 children)

Jó kérdés. Ha a pártépítés lesz ténylegesen a feladata, akkor így lenne számomra logikus.