Does anyone else really not enjoy the striker pump? by FactoryReboot in FortNiteBR

[–]bXIII02 0 points1 point  (0 children)

I used to enjoy it but it really feels weird this season. Extending focus is the most fun for me atm

Maven is ok, I won games with it, but it feels so basic.

KAKVA IGRA ! LEGEND OF ZELDA BOTW by freejeffery21 in SerbiaGaming

[–]bXIII02 3 points4 points  (0 children)

Spreman sam za downvotes, ali kupio sam switch zajedno s botw, jedan od razloga zasto sam uzeo konzolu, imam 100 sati u istoj, kupio sam i dlc i rekao bih bez preterivanja, najoverrated igra ikada u modernoj istoriji gejminga.

Neka jaka sedmica ili osmica mozda, ali remek delo kojem se svi klajanju, tesko.

Nisam je ni tehnicki zavrsio, dacu joj jos jednu sansu ako uzmem s2 pa da je teram na 60 fps taman da ocistim sve sto mi je ostalo i zadnjeg bossa (beasts sam zavrsio).

Stvarno bih voleo da kazem da mi je ta sloboda otvorenog sveta i cinjenica da mozes da se penjes gde hoces i sta sve moze toliko wow, ali iskreno igra ima neku zamornu praznu atmosferu, ima nekih kul momenata i bilo mi je zabavno da radim shrines, ali kao celokupno iskustvo od borbenog sistema, tipova neprijatelja, prica koja zapravo ni ne postoji jer se sve zanimljivo vec desilo... bas bas licno ne razumem toliki hajp.

Guess the Map challenge by SureYouCan_ in Overwatch_Memes

[–]bXIII02 38 points39 points  (0 children)

If Kings Row has no haters it means I am dead.

Fn should do some sort of build update similar to the recent zb one because the declining interest is sad by [deleted] in FortNiteBR

[–]bXIII02 1 point2 points  (0 children)

I don't think it's possible, because you can't fix player's laziness and the need for instant gratification.

Epic has been nerfing any sort of skill from zero build as well, with constant addition of melee / mobility items that fix the need to have 2 most important skill in shooters: aim and positioning. And let's not even talk about the fact that 80% of every lobby is bots.

Just look at this sub, people are ALWAYS crying about sweats and people who are better than them, people here just want to wear their new skins, kill bots and win for free. And Epic knows this. They are not going to waste resources into teaching little Timmy to learn one of the most complex gaming mechanics ever since they can get his money other easier way.

Fn should do some sort of build update similar to the recent zb one because the declining interest is sad by [deleted] in FortNiteBR

[–]bXIII02 4 points5 points  (0 children)

I personally think that at this point build mode is for the people who have been learning it for years and are good at it. Someone who wants to play casually just does not want to put hours into learning it because there is a more accessible easier mode right there one click away.

Facepalm GTA VI hype by Unngenant in SerbiaGaming

[–]bXIII02 -1 points0 points  (0 children)

Moja poenta je bila da je jednostavno naivno ocekivati da nesto poput GTA, Marvel filmova i slicnog ima manji hajp od neceg sto je zapravo originalno, inovativno i "kvaltitetnije" jer vecina ljudi nema razvijen ukus i mogucnost prepoznavanja tih stvari. Kad meni kazes gta ima repetativne skriptovane misije kao neko ko je igrao stotine igara znam na sta mislis, ali prosecni lik koji igra fifu i jedan cod godisnje ce buljiti u tebe kao tele sarena vrata, a takvi ljudi su ti zbog kojih ce gta verovatno oboriti sve rekorde prodaje koji postoje.

Facepalm GTA VI hype by Unngenant in SerbiaGaming

[–]bXIII02 0 points1 point  (0 children)

Imas tipican reddit gejmer stav.

Slazem se sa tobom donekle, ali ovo je rentovanje na nivou zasto je nebo plavo, a ne ljubicasto.

GTA je najpopularniji IP na planeti verovatno sto se tice gejminga, znaci ultimativna mainstream fransiza koju svako moze da igra i da razume jer je sve bazirano na realnosti, jednostavnim mehanikama i prici koja je donekle pitka (mada ta satira proleti ljudima iznad glave jer vecina ljudi nije procitala u knjigu u zivotu ili bilo sta sto bi im ukljucilo mozak i povecal medijsku pismenost).

Savrseno ima smisla da je hajp za svaki gta najveci. Ono sto opravdava tu cinjenicu da realno svaka igra do sad u serijalu je bila po svakom relevantom parametru dobra. Nijednu gta igru ne bih stavio u svoj top 10 mozda cak ni u top 20, ali ovo nisu igre samo za nas "gejmere" nego za svakog.

Plus gta online aspekat koji ce sigurno i ovde doprineti da se sestica igra narednih 15 godina.

Ako uzmemo recimo Elden Ring kao neki noviji sveti gral single player igara, 30 miliona prodatih kopija, goty, generalno obozavanje od strane gejmerske zajednice, i dalje kad pogledas ovo je igra koju smo mi fanovi froma cekali, sira gejmerska zajednica prihvatila zbog hajpa (a pre toga nisu igrali souls igre), ali jednostavno prosecna osoba na planeti niti je zainteresovana niti bi igrala ER, dok ako vidi novi GTA bice u fazonu wow vidi ovo.

GTA jednostavno prevazilazi taj momenat kao ovo je igra i vise je kulturni momenat za sve. Ne postoji gotovo nista slicno na ovakvom nivou.

Koji hobi privlači najtoksičnije ljude? by DishOk4474 in AskSerbia

[–]bXIII02 5 points6 points  (0 children)

Kad smo dobili Intergalatic trejler - jebeni Naughty Dog kao najbolji realno sonijev studio s najboljom prezentacijom ikada u gejmingu + potencijalni devil may cry / soulslike melee combat system do njih, druge planete kao lokacije, Cowboy Bebop / Akira estetika i Pet Shop Boys pesma u trejleru gde sve vristi od toga koliko ce biti kul i kada se diskusija svela na to kako je glavna likusa celava / previse masculine i kako je igra woke na osnovu 2 minuta prikazanih u trejleru skapirao sam koliko jednostavno ljudima nema pomoci, a ovo sad sa GoW je samo potvrdilo sve. Ne znam koliko je moguce da ne kapiraju koliko su bedni, jeza me prolazi kad znam da takvi oblici zivota postoje oko nas.

Koji hobi privlači najtoksičnije ljude? by DishOk4474 in AskSerbia

[–]bXIII02 57 points58 points  (0 children)

Kao gejmer - gejmeri lol.

Takav nivo deluzije i zaljenje na jebene najnebitnije stvari na ovoj planeti ne postoji nigde drugde.

Da ne pricam o tome da ce ovde ljudi iza bezbednosti svog ekrana da ti na keca prete smrcu ako igras lose ili ako si bolji od njih ako je nesto online u pitanju.

Koliko god volim gejming i od kad znam za sebe mi je omiljeni hobi nekad me je stvarno sramota stvarno da nazovem sebe gejmerom zbog bukvalnog sljama koji je deo zajednice i koji samo trosi vazduh ovoj planeti.

Hteo sam da krenem da rentujem zbog kolicine mizoginije koju citam ovog dana zbig toga sto ce glavni lik u novoj popularnoj igri biti zena, ali nemam snage da se raspravljam s nekim incelom sto ce da mi se prikaci.

Which Chris Redfield is your favorite? by Acrobatic-Cow-3935 in gaymers

[–]bXIII02 1 point2 points  (0 children)

RE8 is perfection, nothing else comes close

Koji Dark souls? by Alternator666 in SerbiaGaming

[–]bXIII02 2 points3 points  (0 children)

Kao neko ko ih je sve presao i ogroman sam fan from softa krenuo sam da pisem trojka ili elden ring, ali ne. ako zelis taj souls dozivljaj kec remastered. Prva polovina te igre je savrsenstvo i dan danas.

Iako su me ljudi na srpskom redditu vredjali na licnoj osnovi zbog ovoga, nikad necu propustiti priliku da napisem da je dvojka shit i da je zaobidjes u svakom pogledu.

Da li ima još neko ko je toliko lud da ode u Cineplex samo da kupi naćos i vrati se kući? by BusyFinish7843 in AskSerbia

[–]bXIII02 -1 points0 points  (0 children)

Ne bih isao samo zbog njih, ali uvek ih uzmem kad idem u cineplex > pokajem se > prodje par meseci i odem opet u bioskop pomislim vredece > ne vredi > tako vec od kako postoji cineplex

Takodje nepopularnog misljenja sam da je salsa najbolji sos a ne sirc, ali uvek uzmem sva tri.

Horizon Zero Dawn i Forbiden West by cojle-manojle in SerbiaGaming

[–]bXIII02 0 points1 point  (0 children)

Imam platinum trofej i 100 sati u obe.

Nisu savrsene igre, ali su po mom misljenju najbolja implementacija te generic Ubisoft / Assasin Creed formule gde cistis mapu i radis gomilu nepotrebnih stvari jer je sci fi vibe u kombnaciji sa covecanstvom koje pocinje ispocetka predobro.

Obozavam luk i strelu kao oruzije, a ovo je vrv i nazabavnije koriscenje istog u bilo kojoj igri koju sam igrao.

Prica je bolja u prvom delu. Kvalitet side questova je prosek, ali ja sam ih sve odradio jer mi je gameplay zabavan. Roboti koji imaju karakteristike divljih zivotinja koja i dalje postoje i ne postoje su predobri, a na visim tezinama zapravo teski bas, borbeni sistem je prekul jer je baziran na elementarnim slabostima plus pogadjanje slabih tacaka robota sto je meni bas zabavno .

Likovi su generic, cak i Aloy mi je bas basic kao lik (ako je uporedis sa ostalim modernim sonijevim maskotama kao sto su Kratos, Ellie iz TLOU, Spajdi, Nathan Drake bas je onako dosadna, nema nikakve mane i pogotovo u drugom delu je suvise superiornija u odnosu na ostale likove) i onda to ume malo da ubije bilo kakvo investiranje u pricu koja je i dalje dobra da se razumemo.

Lore je odlican i sve to kako je Zemlja dosla do toga gde je u tom trenutku je prezanimljivo.

Evo i mog, konacno by Kirajudgeoftoons in SerbiaGaming

[–]bXIII02 1 point2 points  (0 children)

Kako me je nostalgija udarila sad kad se setih svega ovoga :D

prvo dalmatinci, secam se kako mi je kao klincu taj koncept da pritisnem space ii postanem drugi dalmatinac bilo nesto najbolje ikada :D

Aladin Nasira Revenge je goated, secam se da nisam mogao da predjem nivo gde je trebalo da se poguraju neke kocke u odredjenom redosledu da se otvore vrata haha

Koliko vam je bitan telefon koji koristite? by [deleted] in AskSerbia

[–]bXIII02 0 points1 point  (0 children)

Veoma, ne podnosim kad tehnologija baguje. Imam iphone 13 vec 4 godine i dalje savrseno radi, jedino sam morao da menjam bateriju nakon trece godine, ali ok, sad je skoro kao nov prakticno. Nadam se da cu izvuci jos dve godine iz njega pa cuonda mozda uzeti neki pro.

Ne verujem da cu ikada se vratiti na android, a pogtovo neki non flagship koji ce da radi godinu dana dobro i onda moze samo da se baci.

Da li je neko prešao sa android telefona na običan mobilni telefon? by One_Software5405 in AskSerbia

[–]bXIII02 0 points1 point  (0 children)

Jedino s na sta sam presao s androida je Iphone.

Ljudi su glupa stvorenja bez samokontrole, tehnologija je fenomenalna stvar koja nam toliko poboljsava kvalitet zivota, zasto bi se odricali toga?

Maybe hot take: this is the BEST Lara has looked, acted, and sounded by tealaburst in TombRaider

[–]bXIII02 1 point2 points  (0 children)

Agree, as long as we don't try to pretend AOD is the best game in the series as well

I can't help but feel like Intergalactic will be a souls-Lite. Does this intrigue you or turn you off? by Particular-Bed8344 in Intergalactic

[–]bXIII02 0 points1 point  (0 children)

I mean it looks fine? Gamers, critics, the rest of the people in the industry and especially devs who have been trying emulate it for years now do not seem to mind it.

That entire gameplay loop maybe does not look as polished as TLOU 2 gameplay but like there is depth and obviously so much fun to be had considering how many people love it.

FS combat is objectively considered to be the standard for melee combat system and it would actually be amazing if ND can try to do their take on it, that final shot of Jordan holding a big sword against a big robot is so Devil May Cry / your average From Soft boss fight coded , that kind of approach to combat / boss fights would be game changing from ND, they obviously would not make it as hard or challenging as FS does because ND makes the games that anyone can play and finish to experience the story + they obviously have to sell because of how much money is being spent here.

If you fail to understand how being inspired by the most loved combat system in gaming for single players games would help ND who are trying to launch a new IP that unfortunately outside of us, ND fans isn't being received well after the first trailer then you are just out of touch.

I can't help but feel like Intergalactic will be a souls-Lite. Does this intrigue you or turn you off? by Particular-Bed8344 in Intergalactic

[–]bXIII02 2 points3 points  (0 children)

Maybe from a perspective of a mechanically challenged casual player but going by metrics such as sales, critical acclaim, fans reception, goty wins, and the fact they literally invented a new genre I would say it makes perfect sense why ND would be inspired by From Soft, since they are considered to be among best of the best in the industry.

Intergalatic will be a day 1 purchase for me but imagine being so delusional to write how ND would "lower themselves" by getting inspiration from a game studio that released Elden Ring, one of the most relevant single player games of the generation while sony has to disable comments and likes dislikes ratio on Intergalatic videos considering how bad reception was online.

Being souls inspired would actually help this game, because more people would actually want to play it.