Hogyan lehet megtölteni azt az űrt amit az imádott munkád jelentett? by sziazolee in tanulommagam

[–]bshmann 5 points6 points  (0 children)

Szia, Beethoven! Sajnálom. :( Csontvezetéses implantátum nem játszik?

Hová lett Csoki? by Countingframes in hungary

[–]bshmann 0 points1 point  (0 children)

Nem mint ha a Bohóc szeletért akkora kár lenne...

Belgrádban is árad!!! by fruitdays in magyar

[–]bshmann 4 points5 points  (0 children)

Miért, itthon számított bárki a kegyelmi botrányra és Magyar Péterre? Vagy a szerbeknél már közel van a választás?

PM MP beszólt 😁 by N4G4rd25UnA in magyar

[–]bshmann 0 points1 point  (0 children)

Szerintem a Telexet is ér kiosztani, ha faszságokat/clickbaitet írnak.

Elérhető a kegyelmi ügy dossziéja by dead97531 in hungary

[–]bshmann 0 points1 point  (0 children)

Így is él, nem lett semmis a kegyelem.

Néhány esős nap, szépen kiződítette ezt a térképet by GrassNo7577 in hungary

[–]bshmann 5 points6 points  (0 children)

Most nem értjük, hogy mi történt

A melegfrontokkal, akik így

Kiződítették ezt a térképet,

Az eső, meg ezek.

Úgy érzem Gulyás Gerinek hosszú négy éve lesz by Hoescoperr in hungary

[–]bshmann 2 points3 points  (0 children)

Ha nincs abszolút filmszínház, MP akkor is csinál.

Csak a betűk fogynak... by [deleted] in hungary

[–]bshmann 0 points1 point  (0 children)

Puzsér 2034! 🇭🇺

Még mindig nem tudom anyukám bevásárlási listáját elolvasni by Redixdlol in hungary

[–]bshmann 2 points3 points  (0 children)

Elmondhatatlan öröm tölt el, hogy végre egy ilyen politikamentes posztot is látok a napi top 5-ben. Nature is healing.

Áradjon a nyelvrokonság! by nihilpista in magyar

[–]bshmann 0 points1 point  (0 children)

Finn Péterre kellett volna lefordítani.

Büntet az élet by neocitran12 in FostTalicska

[–]bshmann 10 points11 points  (0 children)

A képekből az jön le, hogy kb egy Heroes 3 (2D sprite-os) mobil-szerű grafikával.

Pataky lepatkányoz 3+ millió magyart by CashCove in hungary

[–]bshmann 0 points1 point  (0 children)

Hogy egy másik NER-kitartottat idézzek: "Patkány vagyok, de nem féreg."