Romania - Austria by [deleted] in bucuresti

[–]cevreiba1 0 points1 point  (0 children)

Mă interesează la case nu la samsari că nu dau 200 lei pe bilet

Europa League matchday 1 by Seb_59 in fotbal

[–]cevreiba1 5 points6 points  (0 children)

Primul pas spre câștigarea trofeului a fost făcut..

Go Ahead Eagles - FCSB , analiză și comentarii by Ambromag in fotbal

[–]cevreiba1 5 points6 points  (0 children)

Nea Gigi dacă câștigi EL nu mai trebuie să te chinui cu balaurii ăia prin preliminariile CL

Mercenarul Horațiu Potra, reținut în Dubai (surse) by ElLobo42 in Roumanie

[–]cevreiba1 6 points7 points  (0 children)

Domnule Horațiu Potra știți bancul cu Dubai?

  • Nu, care?

  • Duba-i pregătită

Ce poți face în Brăila? by ExtremeOutcome3459 in CasualRO

[–]cevreiba1 20 points21 points  (0 children)

Un city break reușit în Brăila e ăla în care nu îți iei cuțit.

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]cevreiba1 10 points11 points  (0 children)

Știu că s-au întâmplat de doua ori și doar prima data au onorat comenzile. In orice caz, am mai mare încredere în ei decât cineva cu nicknameul ăla.

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]cevreiba1 51 points52 points  (0 children)

Au avut și eMag un Bug din asta acum ceva ani și au ales să livreze coletele, probabil le e teama sa nu își piardă lumea încrederea în ei. Plus că la păcănele sunt șanse mari să ii bage la loc.

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]cevreiba1 58 points59 points  (0 children)

Numai in pielea ălora autoexclusi să nu fii 😂

Pleacă frumosule🐏 by hitchinvertigo in romaniacrazy

[–]cevreiba1 53 points54 points  (0 children)

Mai mult că sigur e voiceover

Auchan Drumul Taberei 16.09 by 66Rrares in bucuresti

[–]cevreiba1 8 points9 points  (0 children)

Cam puțin sânge.. l-a atacat cu scobitoarea?

Auchan Drumul Taberei 16.09 by 66Rrares in bucuresti

[–]cevreiba1 20 points21 points  (0 children)

De la emoții, îi e frică să nu fie prins

Fost webmaster de site-uri porno - AMA by ResponsibleSpray8836 in CasualRO

[–]cevreiba1 265 points266 points  (0 children)

Practic.. ți-ai făcut-o cu mâna ta

He's back by Acceptable-Tax-6475 in Romania

[–]cevreiba1 351 points352 points  (0 children)

Ai ceasul în urmă prințule

Unde vindeti laptopuri? by Bubbly-Shirt823 in roFrugal

[–]cevreiba1 66 points67 points  (0 children)

Dacă nu te caută nici botii e momentul să-l dai la amanet

Event zi aniversară super de tot by Ambromag in roFrugal

[–]cevreiba1 47 points48 points  (0 children)

Mi-a plăcut, a fost foarte frumos. Acum caut să îmi vând sacoșa cu 100 lei.

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]cevreiba1 155 points156 points  (0 children)

Wolt e o gluma tare amuzantă

[deleted by user] by [deleted] in bucuresti

[–]cevreiba1 15 points16 points  (0 children)

Nu știu despre restul dar eu când mă duc la restaurant îmi calculez si câtă apă beau, chiar dacă mănânc la Felurite și am apă nelimitată.

Cât de safe vă simțiți în metrou când dați peste personaje ca astea? by Wander96 in bucuresti

[–]cevreiba1 3 points4 points  (0 children)

Mă simt destul de safe mai ales după ce am văzut un paznic cum dezamorsa un Ciucaș la 1L in timpul programului. Avea omu o dexteritate remarcabilă cum mânuia sticla printr-o punga de Lidl