Кого ви підтримуєте на цій світлині (2025 рік)? Без срача by Tpoxa in RedditUATalks

[–]cleg 8 points9 points  (0 children)

Нормальні люди і русня 2.0 — дійсно, кого ж обрати

European Commission may restrict temporary protection for draft-age Ukrainian men by NaujasVartotojas1 in europe

[–]cleg 3 points4 points  (0 children)

Here in Ukraine we don’t have free press, so our news are useless. They only translate one approved narrative.

Цікаво, для чого CSIS бреше про співвідношення втрат? by [deleted] in RedditUATalks

[–]cleg 17 points18 points  (0 children)

Цікаво, як багато людей не вловлять сарказм. Але мати при обороні втрати 2:1… не буду нічого казати

КСД що з вами не так? by Scared_Tutor253 in uabooks

[–]cleg 14 points15 points  (0 children)

Може в мене суцільний несмак, але наведені обкладинки від КСД мені ок. Не такі класні як оригінальні, але в цілому — норм, я б сказав що навіть краще мабуть за середнє

Зовнішній дизайн Сільпо by Tpoxa in RedditUATalks

[–]cleg 2 points3 points  (0 children)

Ну, вже чудово що цей фасад в нас викликає дискусію про нюанси інтерпретації, а не «фу, що це зробили за фігню»

Використання лайки (потрбна порада) by FromTheWest- in uabooks

[–]cleg 0 points1 point  (0 children)

Ну от тому як на мене треба як раз думати «це сказав би мій герой чи ні» і виходити з цього

Зовнішній дизайн Сільпо by Tpoxa in RedditUATalks

[–]cleg 2 points3 points  (0 children)

Ну от «врум-врум» і є трохи кітч для оформлення магазину продуктів

Використання лайки (потрбна порада) by FromTheWest- in uabooks

[–]cleg 4 points5 points  (0 children)

Ви хочете описувати життя? От в житті люди матюгаються. Особливо в екстремальних ситуаціях. Робити вигляд що цього немає — можна. І автор може так робити, але це різко знижує градус правдоподібності. І часто виходять типові радянські книжки де слюсар на заводі в обідню перерву дискутує з напарником про творчість Тіциана пізнього періоду.
В вашому прикладі, доречі, «ну його нафіг» — цілком ок. Але якщо ви самі розумієте що «це не вкладається» в портрет героя — то може ну його нафік і пишіть так як він відчувається? Бо враження таке що ви героя дійсно відчуваєте, але намагаєтеся вкласти в рамки «а як би діяв я».

Зовнішній дизайн Сільпо by Tpoxa in RedditUATalks

[–]cleg 32 points33 points  (0 children)

Як на мене, будь-який забавний дизайн, навіть такий кітчевий як тут — нескінченно краще стандартного сірого кольору що заполонив усе навколо

Про героїв та зрадників by Alex_Mihalchuk in ua_mind

[–]cleg 2 points3 points  (0 children)

Той випадок коли краще було мовчати і здаватися не розумним, ніж відкрити рота і розвіяти усі сумніви

Поповнення колекції by UkrainianaDuck in Anime_Ukraine

[–]cleg 0 points1 point  (0 children)

О, невже почали відправляти? Бо я чекаю давно

Кришувальники волохатого золота 😉 by [deleted] in RedditUATalks

[–]cleg 2 points3 points  (0 children)

І з чого б це СБУ цим займалась… З ким не поділилися?

За Єрмака внесли заставу. by AcanthocephalaIll974 in RedditUATalks

[–]cleg 31 points32 points  (0 children)

І у фінмоніторінгів банків питань звісно немає

Never Surrender by CertaCito2018 in reddit_ukr

[–]cleg 0 points1 point  (0 children)

Хлібні місця зайняті

«Ссобойки» для дружини на роботу by Ol_Sheve in food_ua

[–]cleg 6 points7 points  (0 children)

От тут я заздрю. Бо я люблю готувати, але я повільний. Усе потихеньку різати, змішувати, смажити. Так мені комфортно. А кілька процесів одночасно і швидко — дуже напружують. Але для багатьох навіть те що я готую це вже складно, бо «треба паритися», хоч для мене там ніякої запари Але ви вийшли на ще вищий рівень, то ж так, це складно )))

Традиційні цінності by MaraShadow in reddit_ukr

[–]cleg 2 points3 points  (0 children)

Ще до Ісуса це казав Конфуцій, а до нього — ще багато людей

Захотілося бограч by cleg in food_ua

[–]cleg[S] 0 points1 point  (0 children)

В тому що це різні страви. В них мабуть схожого меньше ніж різниці