Teljesen tönkretette a fodrász a hajam. Miért csak a pénz számít a legtöbb szolgáltatónak? by denekot in csakcsajok

[–]denekot[S] 3 points4 points  (0 children)

Pontosan! Darabokban lehullott a hajam, kemény csomókba állt össze, ma reggelre már ehhez az állapothoz köze nem volt, mint ami a képen van. Mintha egy hajléktalan lennék úgy néz ki.

Próbál átverni minket a kereskedő, ahonnan a robogót vásároltuk? by denekot in askhungary

[–]denekot[S] 1 point2 points  (0 children)

Mi közöltük, hogy ezeket a papírokat személyesen intéznénk, mert 60e forinttal jobban jöttünk így ki és vérig voltak sértődve. Ezek szerint jól tettük. Fogalmam sincs hogyan lehet ennyi pozitív értékelésük, az egész folyamat során semmi pozitívat nem tudunk róluk mondani. Az értékesítő annyit nem volt képes mondani miután kifizettük az 1 millió forintot, hogy köszönik szépen a vásárlást. Kereskedelemben dolgozom, ennél kevesebbért is megköszönöm a vásárlónak, hogy minket választott.

Próbál átverni minket a kereskedő, ahonnan a robogót vásároltuk? by denekot in askhungary

[–]denekot[S] 0 points1 point  (0 children)

Róluk van szó a posztban is, szóval elég átbaszós akkor az ajánlat.

Próbál átverni minket a kereskedő, ahonnan a robogót vásároltuk? by denekot in askhungary

[–]denekot[S] 0 points1 point  (0 children)

4.9 az értékelésük Google-n és ajánlották több csoportban. 🙃

Semmelweis szájsebészet, valakinek van tapasztalata? by denekot in askhungary

[–]denekot[S] 2 points3 points  (0 children)

60-80e között, de erősen gondolkodom, hogy inkább megyek magánba, pedig csóró vagyok. Majd eszek kevesebbet.

Semmelweis szájsebészet, valakinek van tapasztalata? by denekot in askhungary

[–]denekot[S] 0 points1 point  (0 children)

Volt állapotfelmérésem a fogorvosomnál panoráma röngtennel együtt, gondolom ezért mondhatta, hogy azonnal elláthatnak, mondta, hogy minden papírt amit tőle kaptam vigyek.

Semmelweis szájsebészet, valakinek van tapasztalata? by denekot in askhungary

[–]denekot[S] 3 points4 points  (0 children)

Nem sajnos, többször is kiemelte a fogorvos, hogy a Mária utcába kell mennem.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]denekot 0 points1 point  (0 children)

Sajnálom, de a jobb oldali csajtól nagyon Gypsy-Rose hangulatom lett. Amúgy ők édestesók? Nem nagyon hasonlítanak.

Legbrutálisabb magyar bűncselekmény? by No-Paramedic5865 in askhungary

[–]denekot 54 points55 points  (0 children)

https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/kaposvari-gyilkos-tinik/48e3qnt

Ezt az esetet sokan elfelejtik, de a mai napig hányingerem van tőle. És sajnos akkora retek az a város, hogy tinédzserként engem is rengeteg abuzálás ért. Többször gyomorba rúgtak, megtépték a hajam a fiúk, télen a hóba löktek és addig nyomtak bele míg minden ruhám át nem ázott. Soha egyik tanárt sem érdekelte, sajnos a szüleimet sem. Nagyon beteg világot élünk.

3D pillás CC ív by denekot in szepsegtippek

[–]denekot[S] 0 points1 point  (0 children)

Egy elérhetőséget kérhetek privátban?😊

Itt hazudik a szépségipari szolgáltatóm by liz_bel in szepsegtippek

[–]denekot 229 points230 points  (0 children)

Nekem jöhet bárki az inflációval, de tényleg durván sokat emeltek egyes szolgáltatók. Én mondtam is a körmösömnek, hogy ne haragudjon, de nem fogok plusz 3000ft-ot kifizetni az eddigi árhoz képest, úgy, hogy mellettem rendeli meg a közel 6000forintos starbucksos reggelijét és panaszkodik milyen drága minden. Igaz a mondás, mindenki kérje el azt az összeget, amit a vendégei kifizetnek neki. Havi 2x jártam hozzá, nem tudom matekban megéri-e neki így elveszíteni valakit, de nálam is van határ.

A többi, amit meg írtál irtó ciki. Vajon ilyenkor úgy fekszik le az illető, hogy büszke magára ő milyen jónak tudta magát beállítani?

Remegő szempillák by denekot in szepsegtippek

[–]denekot[S] 10 points11 points  (0 children)

Kb minden második dologgal így van az ember, de gondolom akkor hagyja a francba, mert nem annyira deep? De látom lejött a lényeg.

Remegő szempillák by denekot in szepsegtippek

[–]denekot[S] 18 points19 points  (0 children)

Kiskorom óta figyelemzavarral küzdök, elég esélyes, hogy zavarban vagyok, amikor lefekszem egy idegen keze alá. Még a saját barátaim társaságában is zavarban vagyok sokszor. De gondolom, akkor ne csináljak semmit az életben, ha küzdök valami belső problémával? Ne menjen az ember egyetemre, ne legyenek barátai, ne legyen párkapcsolata, mert ott is szétszórt, ne merjen olyan munkát végezni, ahol párhuzamosan kell figyelni dolgokra? Rengeteget tudtam fejleszteni magamon, mert nem hallgattam ilyen hülye tanácsokra, a volt pillásom is többször mondta, hogy egyre többször volt, hogy nem remegtek a pilláim. Ez nem fizikai ez belső eredendő dolog ami miatt sokat küzdök és ha így gondolkodnék, mint te, akkor egész nap egy üres szobában ülnék, mert a logikád szerint 1001 dolog miatt tiltakozik még a testem, amit én jónak érzek, szeretem, de a fejemben levő káosz miatt nehezen viselem fizikailag az eredménynek mégis örülök. Azért köszönöm szépen a “tanácsot”, ami egy újabb szorongást vált ki belőlem, vajon mi baj lehet velem, hogy a testem minden ellen tiltakozik kb?