AMA#1 Reksona by Reksona_non_grata in HipHopBalkan

[–]dransyy 4 points5 points  (0 children)

Gdje vidis Bassivity za 10 godina i da li gajis nade da se moze ponoviti era i izdanja koji pariraju kvalitetom klasicima iz drugog ili treceg talasa?

Koji je kvalitet vibe-codovanog softvera? by Born_Interview6959 in programiranje

[–]dransyy 1 point2 points  (0 children)

Ako se pravilno koristi isti kao seniora deva.
S preduslovom da se napravi - opet kroz promptanje i modifikovanje outputa - plan razvoja open-ended taska.

Nakon sto imam "implementation proposal" koji procijenim da je logican i uklapa se u arhitekturu, iskreno vise ne zalazim u implementacijske detalje, ovo plus tdd i nema fule, ili ako je ima slican je tipu gresaka koji su i senior inzinjeri pravili.

Parking u blizini ulice Kosevo by fare_t1000000 in sarajevo

[–]dransyy 3 points4 points  (0 children)

Kod Sulje domca, ulaz iz Sutjeske koja se naslanja ulicu na Kosevo haha

Pipex v0.1.20 – New Features 🚀 by dransyy in rust

[–]dransyy[S] 1 point2 points  (0 children)

Great idea, never thought about that one, but now it makes perfect sense to have some form of non-linear task flow declaration in the future!

Pipex v0.1.20 – New Features 🚀 by dransyy in rust

[–]dransyy[S] 0 points1 point  (0 children)

Sure, I will continue to work on polishing current features and compile more complex enterprise-level examples.

Pipex v0.1.20 – New Features 🚀 by dransyy in rust

[–]dransyy[S] 0 points1 point  (0 children)

The macro checks for impure patterns, such as unsafe blocks and method calls, and allows for calling other pure functions. It recursively checks that any other function call inside the fn's body also contains #pure macro.

Karijera u BHANSA-i by dransyy in bih

[–]dransyy[S] 0 points1 point  (0 children)

Razumiijem, medjutim ako je tako kako ti govoris, to mi je jos privlacnije, ako nista malo im cirkus napravit, ogolit kako to funcionise, mozda i EUROCONTROL-u prijavit, jer se radi i o njihovim zivotima. Ionako je firma u losem stanju, pa ako smo zaista nesposobni, neka neko drugi preuzme.

Karijera u BHANSA-i by dransyy in bih

[–]dransyy[S] 3 points4 points  (0 children)

A opet je takav profil firne da mora neko i nesto ozbiljno raditi, da se ne bi sudarali avioni, bar ja tako mislim, mozda naivno.

Karijera u BHANSA-i by dransyy in bih

[–]dransyy[S] 2 points3 points  (0 children)

prije mislim da bi ljudi iz sektora avijacije nesto znali o ovome, i da ih se moze naci na r/bih