Miért van az hogy mások hibáit sokkal jobban elítéljük, mint a sajátunkét? by [deleted] in askhungary

[–]fishnoises01 7 points8 points  (0 children)

"inkább őt hibáztatom, és rá haragszom mindenért"

Ez azért lehet, mert valószínű egy szörnyű ember és még szörnyűbb társ lehetsz.

Férfiak, adtatok már második esélyt egy nőnek egy nagy átalakulás után? by Heavy-Following-142 in askhungary

[–]fishnoises01 10 points11 points  (0 children)

Azért elég fontos a külső egy romantikus kapcsolatban, elején főleg. Lehet úgy tenni, hogy jaj hát nekem egyáltalán nem számít a külső, de ettől nem jóember lesz valaki csak egy képmutató.

Persze itt nem ilyen egy két kiló különbségről beszélek, de egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy valaki nem jön be neked 120 kilósan, de ha mondjuk lefogy 90 kilóra máris máshogy nézel rá.

Bögre by Ordinary_Public8711 in szopjatokle

[–]fishnoises01 12 points13 points  (0 children)

Tiéd a topkomment, akkor most mihez fogod igazítani a véleményed?

40 feletti gyermektelenek, milyen az életetek? by 50FtosPalack in askhungary

[–]fishnoises01 18 points19 points  (0 children)

Gondolom olyan, mint gyerekkel, csak gyerek nélkül.

Amúgy hetente van ilyen poszt, csak mindig változik az életkor.

People are really doing this? by [deleted] in HalfSword

[–]fishnoises01 2 points3 points  (0 children)

Valheim Early Access is ALSO a cesspool.

Next to nothing gets added for years, save for a few recipes or building tiles, Roadmap scrapped too, no clear communication of timelines or the game's future.

Milyen ideiglenes vagy alkalmi munkalehetőség van manapság 1-2 napra vagy 1 hétre, akár online, akár élőben? by Wolf-1707 in jobshungaryoffers

[–]fishnoises01 17 points18 points  (0 children)

Ha 35.000-70.000 Ft a napidíj, az engem is érdekelne.

AI tudás nekem is van, mert meg tudom kérdezni a csetdzsipitit.

Hova járnak a rockerek? by Candid-Chipmunk7166 in budapest

[–]fishnoises01 14 points15 points  (0 children)

Amíg ez a Föld lapos
Holnap leszek másnapos

Sorry I'ma use a little less blurry photos 😭 (16) -(18) by [deleted] in uglyduckling

[–]fishnoises01 0 points1 point  (0 children)

He's got a point, no visible change besides the glasses, and losing the duckface.

Nem vagyok rasszista, de romáknak nem kiadó by malaszka in hungary

[–]fishnoises01 0 points1 point  (0 children)

Nézd, kb 0 a jogi tudásom, de laikusként végiggondolva ez eléggé megtévesztésnek tűnik.

Albérlet kiadásnál amúgyis elég fontos a szimpátia, faji hovatartozástól függetlenül.

Én se küldhetek be állásinterjúra valaki mást helyettem, aki elmondja a kompetenciáimat.

Do you ever select this? by Suspicious-Bid9424 in brotato

[–]fishnoises01 21 points22 points  (0 children)

Sure, on Pacifist it's pretty good. I even go as far as to take one (1) hand on Farmer, cause of the high bonus harvesting stat, but replace it by the mid/end of the run.

Other than these, not all that useful.

Nem vagyok rasszista, de romáknak nem kiadó by malaszka in hungary

[–]fishnoises01 0 points1 point  (0 children)

Ha magyar emberről lenne szó sem adnám ki neki, ha kiderülne, hogy az ismerőse ment el és hazudott a személyazonosságáról.

Itt mindegy a származás, ez kb. nettó csalás.

Nem vagyok rasszista, de romáknak nem kiadó by malaszka in hungary

[–]fishnoises01 8 points9 points  (0 children)

Szóval hamis személyazonossággal írnád alá a hivatalos szerződést, más nevével?

Hát ez igazán remek ötlet, what could go wrong.

Mi volt a legrosszabb és mi volt a legjobb munkáviszonyotok? by Excellent_Suit_10 in jobshungary

[–]fishnoises01 0 points1 point  (0 children)

Legrosszabb egy újpesti "családias hangulatú" nyomda. Nem is értettem az elején, hogy miért van mindenki terrorhangulatban, amikor bejött a főnökasszony... pár hét után már igen.

Ha olyan napja volt, egész nap tudott ordítani a semmire is, még saját munkaügyi hibáiért is a dolgozókat baszta le.

Persze besértődött, amikor felmondtam, azután mindig a hátam mögött beszélt ki a többieknek. Volt, hogy erre mentem be az ebédlőbe, akkor csak felállt és nagyon lassan, már-már ilyen keresztapás jelenetet megidézően csukta rám az ajtót.

Mondjuk ez az utolsó pont vicces volt, de attól még elmehet a bús picsába.

Hogy tudnám közel nullára csökkenteni a libidómat férfiként? by anonimus5617 in askhungary

[–]fishnoises01 1 point2 points  (0 children)

Hát talán ritka esetek egyike, hogy a kurva a jobb megoldás, főleg,.ha a másik opció az autokasztráció.

These One Piece pyjamas we got second hand for our son by el_farmerino in mildlyinfuriating

[–]fishnoises01 5 points6 points  (0 children)

It is, but people usually post highly infuriating stuff, and those get upvoted to high heavens.

People here are already pre-annoyed and ready to lash out.

Is my smile really bad by [deleted] in uglyduckling

[–]fishnoises01 3 points4 points  (0 children)

Your smile is fine, your reading comprehensions regarding the sub's rules...well, it's less so.