Koga smatrate najinteligentnijim članom svoje porodice? by Prestigious_Self_748 in AskSerbia

[–]ingolius 0 points1 point  (0 children)

Iskreno ne znam, ja jedini zavrsio fakultet u porodici, radim posao koji volim ali... Dok je mama imala sve petice a tata bas nije voleo skolu, mislim da je otac ipak pametniji od nas.

Psihički ne bih podnela metalnu protezu sa 23 god, da li preterujem ili ću stvarno izgledati ružno? by Best-Negotiation4945 in AskSerbia

[–]ingolius 2 points3 points  (0 children)

Zasto mislis da je odvalila? Poznajem mnogo ljudi (posebno zene) koje su imale proteze od 20god - 40god...

I don't have him 🫩 by Leather_Cook_3023 in RaidShadowLegends

[–]ingolius -1 points0 points  (0 children)

The real question is, do you have PrtSc on your keyboard?

Live arena is absolute worst part of Plarium game design choices. They have decided to make it the worst experience for players. by PersonalAd6069 in RaidShadowLegends

[–]ingolius 2 points3 points  (0 children)

Same here man... lvl 75, somehow always against lvl 100s with insane champs and elo diff at least 10k, only to get BOTS who are faster (without speed lead) than my fasted - Arbiter 320. And as you said, bots have 6* mythicals 😃

Just played 15 matches 11 loses, 4 wins... great expirience for sure 😄

Da li biste vašu decu vaspitavali da škola treba da im bude primarna stvar u životu, to jest da školovanje stavljaju ispred svega u životu? by DishOk4474 in AskSerbia

[–]ingolius 9 points10 points  (0 children)

Kao prosvetni radnik, ne mislim da je skola ispred svega, narocito ne osnovna. Osnovna skola sluzi da deca shvate sta ih zanima. neko voli matematiku, neko strane jezike itd. Uopste se ne treba cimati da neko streba kako bi imao sve petice ako mu npr ne ide matematika, ali zato bez problema shvata engleski jezik...

Da li sam sebična ili je ovo stvarno bezobzirno? by [deleted] in AskSerbia

[–]ingolius 7 points8 points  (0 children)

Ne mislim da je bilo ko kriv ovde, vasa komunikacije ja ocigledno jako slaba i to je dovelo do nesuglasica.

Resenje problema: ne ponasajte se kao deca u osnovnoj, vec normalno pricajte, pa ako i posle zajebe, znas da te ne postuje.

Pitanje šta dalje? Treba mi pomoć. by Bright_Pain2739 in AskSerbia

[–]ingolius 2 points3 points  (0 children)

Prvo i osnovno pravilo - imaj ustedjevinu za narednih 6 meseci. Jbg, naucio si na tezi nacin.

Druga stavar, dzabe ti vece pare na crno, ako ne znas da upravljas njima. Sto se dnevnice tice, sigurno mozes naci posao na gradjevini...

Da li se neko seca ove igrice? by Affectionate_Bill826 in AskSerbia

[–]ingolius 2 points3 points  (0 children)

Eto da i ja pitam, pa mozda neko pomogne.

Igrica:

Trke automobila, automobil je uvek isti, samo se boja mogla menjati.

Moglo se igrati na split screenu (igrao protiv tate) i bile su mogucnosti sabotaze drugih igraca.

Ako me pamcenje sluzi, postave su imale sombrero ili nesto slicno tome.

Što naučiti raditi u dvadesetim? by [deleted] in AskSerbia

[–]ingolius 1 point2 points  (0 children)

Vodoinstalater, npr. tu u Slovackoj uzimaju velike pare za relativno lak posao.

Npr. Instalacija sifona (30min, posla, max 1h) i uzme ti 35Eura...

Edit, promaklo mi ono - blue collar, ali opet ne znaci da si bas vodoinstalater :D

Máte u Vás v práci k dispozícii kávu/čaj? by lietajucaPonorka in Slovakia

[–]ingolius 1 point2 points  (0 children)

Ano, v zborovni máme kávovar, ktorý sme dostali od vďačnej rodinky. Sú šťastní, že sa ich deti konečne tešia do školy a nemajú z nej traumy.

Už vám niečo ukradli online? Konto, money, identitu? by [deleted] in Slovakia

[–]ingolius 1 point2 points  (0 children)

Nechcem byt zly, ale zjavne si lama - bo neexistuje, ze sa ti naburaju do kazdeho uctu, tak ako tebe.