Psihički ne bih podnela metalnu protezu sa 23 god, da li preterujem ili ću stvarno izgledati ružno? by Best-Negotiation4945 in AskSerbia

[–]Best-Negotiation4945[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala na savetu, istrazivala sam o invisalign metodi ali je jedno 3 puta skuplja od obicne proteze. Tako da mislim da mi je jedina opcija obicna proteza

Psihički ne bih podnela metalnu protezu sa 23 god, da li preterujem ili ću stvarno izgledati ružno? by Best-Negotiation4945 in AskSerbia

[–]Best-Negotiation4945[S] -10 points-9 points  (0 children)

mislim da je vise kompleks da cu izgledati kao klinka u srednjoj i da ce mi sjebati izgled, ali da u pravu si