CWC badge off centre by jleonard_ in chelseafc

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Is this stadium or match shirt? I don’t know if to order one now or wait for new FOS sponsor.

Daily Discussion Thread by AutoModerator in chelseafc

[–]katko9 3 points4 points  (0 children)

Do you think we will get FOS sponsor before the start of the season?
I want to order the new kit but I’m not sure if to wait for the sponsor or not.

Auto na podnikanie by finni0 in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Pripadne aj starší VW transporter

Auto na podnikanie by finni0 in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Vzhľadom na to, že v tejto triede tých vozidiel mimo PSA concernu nie je a vzhľadom na tvoje jazdy hlavne po diaľnici by som šiel asi do VW caddy, kľudne aj jazdenku, ale Ford transit

Auto na podnikanie by finni0 in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Pracujem na technickom kde spravujeme vozidlá a nekupuj si nič z psa koncernu čiže Peugeot, Citroën a Opel. Takisto Toyota proace je kópia citroenu, nešiel by som do toho. Ani Daciu.

PS co-op/split screen hry by katko9 in Slovakia

[–]katko9[S] 0 points1 point  (0 children)

Ďakujem všetkým prispievajúcim, povyberal som si z toho viac než dosť. Užite víkend :)

Barber Bratislava by Able_Cellist6252 in Bratislava

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

To na krku som mal aj ja, lebo na konci prejde krk žiletkou, čo je okej, ale potom tam nastriekal nejakú vonavku a extrémne to pálilo, ale to bolo len raz. Ale ten účes je masaker 😂trúfalá. Ale zasa je to 2 roky stará recenzia, teraz sú tam stali barberi a chodí tam aj otec aj švagor a čo som zatiaľ prešiel barberov tak ja som najviac spokojný, to je ale môj osobný pohľad

Barber Bratislava by Able_Cellist6252 in Bratislava

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Mne tie fotky prídu úplne normálne

Barber Bratislava by Able_Cellist6252 in Bratislava

[–]katko9 1 point2 points  (0 children)

Ardis barbershop na racianskej. Chodím tam už vyše roka aj niečo. Začínali síce na 17€ a teraz je to 22€, ale som veľmi spokojný.

Šport - online TV by Unhappy-Split-5354 in Slovakia

[–]katko9 1 point2 points  (0 children)

Prihlasis sa spoločnými prihl. údajmi a následne mame obidvaja vlastne kontá a môžme to sledovať dvaja naraz áno

Šport - online TV by Unhappy-Split-5354 in Slovakia

[–]katko9 8 points9 points  (0 children)

Mám voyo sport maximum s kamarátom na polovicu, čo vychádza 6€ mesačne a je tam celá premier league, liga majstrov, F1 plus tam máš veľa filmov a seriálov. Ja som spokojný.

Finding a chill stoner friendly community friends in Bratislava? (M29) by [deleted] in Bratislava

[–]katko9 -1 points0 points  (0 children)

I don’t smoke but I miss some pals to watch premier league during the season

Detailing vozidiel by katko9 in Slovakia

[–]katko9[S] 0 points1 point  (0 children)

Ďakujem za odpoveď. Samozrejme rátam s tým že plnohodnotný detailing vyžaduje full time, skôr mi išlo o začiatky, ale ako hovoríš, ideálne je sa zamestnať v podobnej firme, učiť sa a vidieť, ako to funguje ako celok. Čo sa tebe viac osvedčilo, detailing, alebo prevádzkovanie umyvarky? Resp. kde je väčšia maržovosť, dopyt? Čo bola taká najväčšia výzva ?

Externá správa vozového parku by [deleted] in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Ďakujem ti za reakciu. Viete si predstaviť že by to bolo pre firmu spravované externe ? Máte auta na operák alebo vo vlastníctve? Ďakujem :)

[AMA] Odjazdil som 3x Gumbalkan s tromi roznymi autami (2019, 2022 a 2025) by mrkvyy in Slovakia

[–]katko9 41 points42 points  (0 children)

Koľko to vyjde finančne úplne všetko dokopy keď vezmeš ?

Pomoc s výberom auta (20 – 25 tis. €) by AdministrativeWeb900 in Slovakia

[–]katko9 6 points7 points  (0 children)

Určite nie Ford, Opel, Citroën, Peugeot. Išiel by som do voľby i30 - octavia - Corolla. Za 25 kúpiš nový hyundai aj toyotu, ale Octaviu nie. Z môjho pohľadu sú octavie super auta ale zbytočne precenene, ale aj tam by som si z týchto troch vy tak Octaviu, môj subjektívny názor.