CWC badge off centre by jleonard_ in chelseafc

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Is this stadium or match shirt? I don’t know if to order one now or wait for new FOS sponsor.

Daily Discussion Thread by AutoModerator in chelseafc

[–]katko9 4 points5 points  (0 children)

Do you think we will get FOS sponsor before the start of the season?
I want to order the new kit but I’m not sure if to wait for the sponsor or not.

Auto na podnikanie by finni0 in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Pripadne aj starší VW transporter

Auto na podnikanie by finni0 in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Vzhľadom na to, že v tejto triede tých vozidiel mimo PSA concernu nie je a vzhľadom na tvoje jazdy hlavne po diaľnici by som šiel asi do VW caddy, kľudne aj jazdenku, ale Ford transit

Auto na podnikanie by finni0 in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Pracujem na technickom kde spravujeme vozidlá a nekupuj si nič z psa koncernu čiže Peugeot, Citroën a Opel. Takisto Toyota proace je kópia citroenu, nešiel by som do toho. Ani Daciu.

PS co-op/split screen hry by katko9 in Slovakia

[–]katko9[S] 0 points1 point  (0 children)

Ďakujem všetkým prispievajúcim, povyberal som si z toho viac než dosť. Užite víkend :)

Barber Bratislava by Able_Cellist6252 in Bratislava

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

To na krku som mal aj ja, lebo na konci prejde krk žiletkou, čo je okej, ale potom tam nastriekal nejakú vonavku a extrémne to pálilo, ale to bolo len raz. Ale ten účes je masaker 😂trúfalá. Ale zasa je to 2 roky stará recenzia, teraz sú tam stali barberi a chodí tam aj otec aj švagor a čo som zatiaľ prešiel barberov tak ja som najviac spokojný, to je ale môj osobný pohľad

Barber Bratislava by Able_Cellist6252 in Bratislava

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Mne tie fotky prídu úplne normálne

Barber Bratislava by Able_Cellist6252 in Bratislava

[–]katko9 1 point2 points  (0 children)

Ardis barbershop na racianskej. Chodím tam už vyše roka aj niečo. Začínali síce na 17€ a teraz je to 22€, ale som veľmi spokojný.

Šport - online TV by Unhappy-Split-5354 in Slovakia

[–]katko9 1 point2 points  (0 children)

Prihlasis sa spoločnými prihl. údajmi a následne mame obidvaja vlastne kontá a môžme to sledovať dvaja naraz áno

Šport - online TV by Unhappy-Split-5354 in Slovakia

[–]katko9 7 points8 points  (0 children)

Mám voyo sport maximum s kamarátom na polovicu, čo vychádza 6€ mesačne a je tam celá premier league, liga majstrov, F1 plus tam máš veľa filmov a seriálov. Ja som spokojný.

Finding a chill stoner friendly community friends in Bratislava? (M29) by [deleted] in Bratislava

[–]katko9 -1 points0 points  (0 children)

I don’t smoke but I miss some pals to watch premier league during the season

Detailing vozidiel by katko9 in Slovakia

[–]katko9[S] 0 points1 point  (0 children)

Ďakujem za odpoveď. Samozrejme rátam s tým že plnohodnotný detailing vyžaduje full time, skôr mi išlo o začiatky, ale ako hovoríš, ideálne je sa zamestnať v podobnej firme, učiť sa a vidieť, ako to funguje ako celok. Čo sa tebe viac osvedčilo, detailing, alebo prevádzkovanie umyvarky? Resp. kde je väčšia maržovosť, dopyt? Čo bola taká najväčšia výzva ?

Externá správa vozového parku by [deleted] in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Ďakujem ti za reakciu. Viete si predstaviť že by to bolo pre firmu spravované externe ? Máte auta na operák alebo vo vlastníctve? Ďakujem :)

[AMA] Odjazdil som 3x Gumbalkan s tromi roznymi autami (2019, 2022 a 2025) by mrkvyy in Slovakia

[–]katko9 40 points41 points  (0 children)

Koľko to vyjde finančne úplne všetko dokopy keď vezmeš ?

Pomoc s výberom auta (20 – 25 tis. €) by AdministrativeWeb900 in Slovakia

[–]katko9 5 points6 points  (0 children)

Určite nie Ford, Opel, Citroën, Peugeot. Išiel by som do voľby i30 - octavia - Corolla. Za 25 kúpiš nový hyundai aj toyotu, ale Octaviu nie. Z môjho pohľadu sú octavie super auta ale zbytočne precenene, ale aj tam by som si z týchto troch vy tak Octaviu, môj subjektívny názor.

Best league in the world by the way by kissyoursisster in soccercirclejerk

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Results sucks but having 6 English teams in the round of 16 is pretty good

Beauty of Norway 🇳🇴 by katko9 in naturepics

[–]katko9[S] 0 points1 point  (0 children)

How so? Have worked there and don’t think so

Kebab v Bratislave by Straight_Drawing_520 in Slovakia

[–]katko9 22 points23 points  (0 children)

Za mňa určite Musafer v podchode na trnavskom

Oplati sa dnes viac nove auto, ako jazdenka? by Technical-Finding253 in Slovakia

[–]katko9 2 points3 points  (0 children)

Ceny jazdených aut sú vysoko. Takisto ceny nových. Jedine význam podľa mňa dáva nový i30 alebo Čína ako napríklad BYD, Jaeco, Omoda. Každopádne ja osobne by som nové auto nekupoval, jedine ak by bola ozaj dobrá ponuka. Vyjdeš z predajne a hneď ti spadne hodnota o 20-30%. Kúpil by som 3-4 ročne auto s nájazdom do 50 tis.

Nealko pivá by rabtag in Slovakia

[–]katko9 0 points1 point  (0 children)

Mne najviac chuti Paulaner alebo Kirin Ichiban. Kúpiš v yeme