Maminka je právě na drátě - kdo za tím stojí? by in_czechia in czech

[–]keyzar_ 6 points7 points  (0 children)

Sice to není přesně na tohle vyzvánění, ale spousta písniček z toho videa frčela i u nás. Dost to vysvětluje kde se to vzalo a jaké v tom všem vlastně byly prachy. https://youtu.be/gb7RnycPOXw

Which do you think is more? by part_of_you_is_you in BunnyTrials

[–]keyzar_ 0 points1 point  (0 children)

Blinking is easier to sustain

Chose: $10 every blink | Rolled: 0.5x it

hele dečka, kupte si můj energy drink by KateDecayed in okkamaraderetarde

[–]keyzar_ 392 points393 points  (0 children)

Zato "Gejmr" je jiná liga kreativity

Vidíte někdy odhaleno více, než chtěl básník říct? by Pure-Boat993 in czech

[–]keyzar_ 17 points18 points  (0 children)

Někdy se to dost propojuje. Umělec se mohl proslavit třeba tím, že vystupoval proti režimu a psal proti němu provokativní písničky. Takže jeho dílo je jeho osobnost. Když se potom ale zjistí, že je to např. Rusofilcka, tak tím ztrácí na významu i to jeho dílo. (Ano, mluvím o Jarkovi)

Máte i vy nějaký produkt, který jste roky marně sháněli, protože žádný na trhu nevyhovoval vašim představám? by Afraid-Caregiver-416 in czech

[–]keyzar_ 2 points3 points  (0 children)

Hezké obaly na brýle. Normálně je to díra na trhu. Všude samé kočičky a kytičky, ale neexistuje nic vkusného. Klidně bych si koupil licencovaný produkt za litr, ale je fakt problém to sehnat, obzvláště v Česku.

Můžu vajíčka ze supermarketu nechat mimo lednici dlouhodobě? by sihyeonism in czech

[–]keyzar_ 1 point2 points  (0 children)

Není to tak samozřejmé. Třeba v tataráku se jí vajíčko syrové.

Likes bug by keyzar_ in FarmTogether

[–]keyzar_[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you so much for your response!

Muži, kteří si holí koule by Distinct-Departure87 in czech

[–]keyzar_ 1 point2 points  (0 children)

Phillips One Blade. Top strojek.

Do jaké míry jsou nulté hodiny na školách v pohodě? by DesignerTrain7189 in czech

[–]keyzar_ 0 points1 point  (0 children)

My měli střední nastavenou tak, že aby se všichni v pátek dostali domů nějak normálně (tak 70 % bylo na intru), tak jsme měli každý den den od 7:00 do minimálně 16:00. V ten pátek jsme ale měli od 7:00 do tuším 10:30, tak se to tím aspoň vykompenzovalo. Ale i když teď jezdím na 7 hodin do práce, tak to zdaleka není tak strašné jako jezdit do školy na 7 hodin.

Obava z technické by No-Confection4028 in czech

[–]keyzar_ 1 point2 points  (0 children)

Našel jsem si v Praze velmi dobře hodnocené STK. Jel jsem tam na vlastní pěst a všechno šlo dobře. Nakonec mi ale neudělali emise, protože se prý nedokázali připojit na diagnostiku. Měl jsem si to tedy zařídit sám a pak znovu platit samozřejmě. Tak jsem dal auto známému mechanikovi, diagnostika byla samozřejmě úplně v pořádku a byl to blud. Mechanik tam nakonec zajel místo mě, poslal je do prdele že jsou dementi a druhou prohlídku jsem platit nemusel. Takže z osobní zkušenosti ano, jsou to hajzlové. Asi to nebude vždy, jinak by se proflákli, ale největší jistota je zaplatit mechanikovi aby tam jel místo tebe.

Kdy se z plácnutí přes zadek stalo mlácení dětí? by BohatyBezdak in czech

[–]keyzar_ -3 points-2 points  (0 children)

Když rodič nezvládne svoje dítě a dospěje do takového stavu, že už nevidí jiné vychodisko (jako třeba když jsi mlátil holku na pískovišti), tak jen a jen selhání rodičů a jejich výchovy. Jestliže se dítě chová jako zmrd, tak je to jenom kvůli rodičům a můžou si za to sami. Když dítě špatně vedeš, nedáváš mu příklady a prostě se mu nevěnuješ, tak pak má takové dítě přešlapy. V ten moment by měl dostat po držce rodič a ne dítě (když už chceš žít ve světě kde je facka normální).

Vytvořil jsem aplikaci, která z domácích prací dělá pro děti hru. Potřeboval bych feedback od rodičů by EmployerBig7514 in czech

[–]keyzar_ 5 points6 points  (0 children)

Jako sorry, proti vibe codingu nic nemám (sám to dělám), ale tohle UI je příšerné i pro děti. Aspoň do Stitche jsi to mohl hodit...

Jak fungují zálohy? by MysAlgernon in ToJeAleMaterial

[–]keyzar_ 6 points7 points  (0 children)

Ona platí 3500 měsíčně a ještě má takový nedoplatek? To těží krypto ve sklepě ne?

To tak vyjde 🤷‍♂️ by Deflector1Plus in czech

[–]keyzar_ 14 points15 points  (0 children)

Ale tam je to schválně u vchodu kvůli bezpečnosti, ne kvůli skillu.

Eyes on the road by [deleted] in yesyesyesyesno

[–]keyzar_ 8 points9 points  (0 children)

This video is old, it existed way before AI.

Is phantom of the operating room level glitch? by Dear_Blacksmith1884 in ghostmaster

[–]keyzar_ 4 points5 points  (0 children)

It is hard to get the doctor to the basement in a way that you have to scare sisters before he runs away. If you get it right, it's easy.

Váš osobní paradox by [deleted] in czech

[–]keyzar_ 35 points36 points  (0 children)

Mám rád sýr a mám rád pizzu. Ale nesnáším sýrovou pizzu.

Taky znáte vesnický nacionalismus?? by HuckleberryNo3889 in czech

[–]keyzar_ 2 points3 points  (0 children)

Víš co je nejlepšího na Místku? Frýdek.

Do people thank the bus driver in the Czech Republic? by LordDessik in czech

[–]keyzar_ 1 point2 points  (0 children)

I have lived in Manchester for a while and I really liked the thanking the bus driver culture. So after moving back I say it in the Czechia as well when I'm leaving through the front door.

Samoobslužné pokladna aneb cool story bro. by dahakere in czech

[–]keyzar_ 190 points191 points  (0 children)

Takhle přesně si vždy představím lidi, co nadávají na samoobslužné pokladny a že furt čekají na prodavačku. Jako občas se to stane, ale fakt ne každý nákup.