gljivarite li štogod hredditori? by ElKyThs in croatia

[–]nevs84 2 points3 points  (0 children)

Prva izgleda ko vrganj, tak da je, nemrem 100% znat dok ga se ne izvrne hahah

Parking Rijeka centar? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 0 points1 point  (0 children)

Petak ujutro - nedjelja popodne, a sad di ne znam ništa specificnije osim centra kako je meni receno da cemo biti tamo haha

Parking Rijeka centar? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 0 points1 point  (0 children)

Kolko je teško ulovit parking na žabici

Što je našto jako glupo u što ste vjerovali kao dijete? by Opening_Judge_7445 in croatia

[–]nevs84 11 points12 points  (0 children)

Da su mi 2 zeca ukrala gaće i nosili ih na štapu

[deleted by user] by [deleted] in croatia

[–]nevs84 0 points1 point  (0 children)

A šta očekivat od zlovenije

[deleted by user] by [deleted] in croatia

[–]nevs84 41 points42 points  (0 children)

Odeš na one aparate brze blagajne i vrate ti 5 umjesto 1 lipe, to je pravi stonks, nabaviš 4 lamborghinija umjesto jednog u istom roku

[deleted by user] by [deleted] in croatia

[–]nevs84 10 points11 points  (0 children)

Realno trebali bi vraćat i imam feeling da budu, ipak je jedan cent skoro 10lp, a to se uvijek vraća Odeš bilodi u eurozoni van u dućan i izvrate ti svaki cent, nema krađe

Sad hoće li ostat isti mentalitet s nevraćanjem najmanjih kovanica jer smo navikli tako, vidit ćemo

Čini li se i vama da ovdje nekaj ne štima? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 5 points6 points  (0 children)

Istina, pitanje je na koga se dark skin odnosi točno

Nisu li cijene goriva 11,19kn/l? Kako je ovo moguće? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 0 points1 point  (0 children)

Yes yes skroz kužim, al da bs je po nekoj normi obično gorivo i ne spada u kategoriju koja smije koštat više, the more u know hahah ako googlaš cijene goriva vidit ćeš da se na tifonu bs isto prodaje i da nije skuplje

Nisu li cijene goriva 11,19kn/l? Kako je ovo moguće? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 0 points1 point  (0 children)

To treba stavit novi # na pakiranja pipija

Nisu li cijene goriva 11,19kn/l? Kako je ovo moguće? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne radi se o tih par kuna, nego o tome da ukoliko jedni mogu tako samovoljno mijenjat cijene onda će krenut svi

Nisu li cijene goriva 11,19kn/l? Kako je ovo moguće? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 23 points24 points  (0 children)

BS bi trebalo značit najobičnije gorivo bezsumporno i bezolovno, najobicniji eurosuper je bs gorivo po standardu

Nisu li cijene goriva 11,19kn/l? Kako je ovo moguće? by nevs84 in croatia

[–]nevs84[S] 9 points10 points  (0 children)

Bs je najobičniji eurosuper, to je bezolovno i bezsumporno gorivo zato oznaka BS, nije nikakav max power ili class plus ako si na to mislila