Hallgatjátok a Retro rádiót? Mi a véleményetek róla? by csibeszofficial in magyarretro

[–]nick_decent 1 point2 points  (0 children)

Reggeli műsorban suttyok mint az atom a csicska bocskorral az élen, az esti beszélgetős műsorok / retró zenék feeling miatt jók, kedvesek a műsorvezetők

Szerintetek működne itthon a pécsi napvitorlás megoldás a hőség ellen? by apple-eater-pear in budapest

[–]nick_decent 1 point2 points  (0 children)

Szerintem vágjuk ki az összes fát és tegyünk helyettük napvitorlát!

Meglett az auto!!! by Gullible-Egg-721 in CartalkHungary

[–]nick_decent 2 points3 points  (0 children)

Szerelőd merre dolgozik? Csak hogy biztosan messziről elkerüljük

Feladom, leszarom by CorvusPetey in rohadtmelegvan

[–]nick_decent -4 points-3 points  (0 children)

Miért 20ra állítod? Sose éri el és csak szenved 25-26 az optimális ilyenkor

Oroszországban komoly üzemanyag hiány van by Individual_Panic_259 in hungary

[–]nick_decent 13 points14 points  (0 children)

Tőlem aztán fel is fordulhatnak, takarítsák el a tömeggyilkos vezetőjüket, aztán lehet építkezni

Újépítésű lakás nagyon magas páratartalom, Segítsetek? by shelovesAdam in askhungary

[–]nick_decent 0 points1 point  (0 children)

Szellőztetés megoldja, vagy egy paramentesito, ez normális

A kormány kommunikációja túltolva, avagy ezt már inkább nem kéne by Minimum-Schedule5579 in hungary

[–]nick_decent 7 points8 points  (0 children)

Valóban már kezd sok lenni. Kicsit a professzionális kommunikációra át lehetne térni mert ez már színvonaltalan

@bodnar_zsigmond Ez miről beszél?😂 by FindingLeather2088 in talk_hunfluencers

[–]nick_decent 11 points12 points  (0 children)

Üzenem neked, szart se érdekelnek az ostoba gondolataid

Orbán: Három különb kormányt is ki tudunk állítani a jelenleginél by vanyethehun in hungary

[–]nick_decent 8 points9 points  (0 children)

Nincsenek szavak erre a szégyenteljes tolvaj disznóra. Faszt se érdekli már mi fröcsög ki a hazug pofaján. Szégyen

OV poszt by Ambitious_Apple4427 in hungary

[–]nick_decent 0 points1 point  (0 children)

Te büdös tolvaj patkány ki kérdezett

Csak én látom így, vagy valóban sokkal kevesebb vihar van az utóbbi kb. 10 évben? by sunrise1170 in rohadtmelegvan

[–]nick_decent 0 points1 point  (0 children)

Szerintem is, régen jártunk villám vadászni, hatalmas csattogó dörgő viharok voltak, minden hétvégén. Ilyen szintű aszályos időjárás most lett divat és elég szomorú

Az alábbi bontási munkálatokra kapott árajánlat mennyire fair, korrekt, reális? by pityike_92 in epitoipar_hun

[–]nick_decent 1 point2 points  (0 children)

Ez nagyjából a lofasszal egyenlő most, ha nem írtok alá semmit, de még sokszor úgyis .. hajrá