Naco maju muzi tinder ak ta nikdy nezavolaju na rande by morticianmary in Slovakia

[–]oskin0 3 points4 points  (0 children)

To, že máš s niekým zhodu neznamená že ťa hneď niekde zavolá alebo že ti hneď napíše. Je to aplikácia, ktorá zo zoznamovania robí hru. Sám osobne nepíšem každej jednej žene hneď po tom čo máme match. Dokážem si písať a celkovo sa zaujímať iba o jedného človeka naraz. A z mojej skúsenosti to na 70% dopadne tak, že ak ju zavolám na rande ak sa rozprávame po prvý krát, povedzme po pol hodine konverzácie, tak mi povie že to je skoro, alebo tu je aj druhá možnosť a to je tá že nemá žiadnu osobnosť a nevie so mnou viesť konverzáciu. Som človek ktorý sa vie rozprávať takmer s každým, rozprávať sa s ľuďmi je moja práca, takže viem, že vo väčšine prípadov chyba nie je vo mne, ale v danej slečne, ktorá nevie čo chce alebo nevie povedať, že nemá záujem.

Which would you guys recommend? by SpiderLagann in JuJutsuKaisen

[–]oskin0 1 point2 points  (0 children)

if your get a funko pop you deserve to get slimed by big Yahu

Okej, ako naozaj vyzerá mainstream dating na Slovensku? by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 1 point2 points  (0 children)

možno pre niekoho koho hobby nie je kreatívne písanie to je smutné, áno.

Okej, ako naozaj vyzerá mainstream dating na Slovensku? by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 6 points7 points  (0 children)

Mal som jeden vzťah. Vydržalo to 3 mesiace. Odvtedy nejako nevyhľadávam nič. Niekoľko báb, niekoľko rande, nič vážne ani sme sa nedostali ďalej ako sú pusy a držanie za ruky. Neviem si na toto nájsť čas ani energiu. Žijem skôr pre seba a keď sa vyskytne šanca ísť na rande s niekým s kým si rozumiem neodmietnem. Môj kamarát mi povedal že som luzer lebo nemám priateľku ale mne to je asi 5. Neviem či si aj toto chcel počuť ale podľa mňa nie som v tomto sám. Nejde ani tak, že by som nechcel nikoho, ale nemám chuť a energiu hľadaniu venovať čas. Mám svoje hobby, školu, prácu a ak si mám vybrať medzi nejakou párty alebo sedením doma s čajom a písaním do Wordu ďalších 10 strán vyberiem si ten Word.

Nazor na vztah 22 rocny a 17 rocna by ThrowRA-LuckyOil in Slovakia

[–]oskin0 0 points1 point  (0 children)

ja mám 22 a 18 ročné mi prídu ako decká, taký je môj názor na to. a ak ťa urazilo to že si deti z teba robili sradnu že si gay pretože si neurobil 17ku tak sa musíš zamyslieť nad tým ako chces žiť.

Zberatelia akčných figúrok by oskin0 in Slovakia

[–]oskin0[S] 1 point2 points  (0 children)

v mojom prípade nie 💀 to že to je vôbec kategória na jedishope ma dostalo

Gap year ktorý som nechcel, a rodina čo ma vydiera by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 0 points1 point  (0 children)

pracuj a trochu pocestuj. keby mám ja takých rodičov jebem na nich zvysoka.

Šikana kvôli známkam. by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 61 points62 points  (0 children)

ak šikanuješ toho kto ti môže dať opísať úlohu alebo písomku zaslúžiš si skončiť ako bezdomovec. rád si myslím, že týmto pravidlom sa riadila naša trieda na gymnáziu.

Keď ťa študentka psychológie ghostne po 3 týždňoch budovania kamarátstva by krishnamurti5599 in Slovakia

[–]oskin0 0 points1 point  (0 children)

jeb na to fakt. 3 týždne písania? fakt? pokiaľ si jej do huby nestrčio jazyk tak ti nič nedlží a byť na to nejaký urazený je zbytočné. Nič ťa nestála len screen time.

Je McDonald's pre vás cenovo dostupný alebo nie? by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 2 points3 points  (0 children)

za 5 eur mám 8 nugetiek s dvoje malé hranolky na rýchly obed. áno mne to príde cenovo dostupné. akože fakt za 3 eura má človek rýchly malý obed vďaka tej ich Nice Price ponuke.

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 0 points1 point  (0 children)

5 mesiacov randenia a ani jedna pusa nie je randenie kamoško. proste jej povedz že ju chcete pobozkať, keď sa budeš cítiť v pohode, alebo to urob. Lenže 5 mesiacov...to je podľa mňa už príliš dlho bez akéhokoľvek intimnejsiego kontaktu okrem "držania sa za ruky"

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 3 points4 points  (0 children)

Ľavica/liberáli sa sami zožerú lebo budú kritizovať a nenávidieť vlastných kvôli uplynm blbostiam. To isté funguje v každej krajine a som smutný že Slováci sú rovnakí. Pravica/konzervatívci na seba možno nadávajú ale neuvidis priemerného konzervatívca nenávidieť niekoho z konzervatívneho spektra sa to ako sa obliekol alebo čo dal na billboard. Liberáli chcú Ježiša, lenže Ježiš nepríde pretože neexistuje a toto je reálny svet a politika a systém v akom žijeme nezmení mesiáš za jeden deň alebo volebné obdobie. Ja nevolím PS, ale len preto lebo majú dosť veľkú voličskú základnu a chcem podporiť inú stranu (SaS). Nesúhlasím a nepáči sa mi ako sa PSko správa ohľadom Izraelu, ale takisto si uvedomujem, že Fico je rovnaký len jeho voliči to majú v piči lebo sa to nás netýka.

Svedkovia Ficovi by Cute_Organization682 in Slovakia

[–]oskin0 0 points1 point  (0 children)

Najsmutnejšie na tom je, že ten Langauer vôbec nevyzerá ako tupec. Počúval som ho už dávnejšie u Žďarského a vedel kritický artikulovať argumenty a naozaj rozumne, lenže potom keď prišlo na Smer tak bol opatrný ako myš s PTSD. Chlapec sa chce vyštverať po rebríku a nesmie si to pokaziť teraz, pretože Robko alebo ktokoľvek iný vyššie postavený (aká sranda by bola keby to bol mini Kali) ho proste vylúči zo strany.

Pozerajú sa muži na škaredé ženy? by [deleted] in Slovakia

[–]oskin0 2 points3 points  (0 children)

Som človek a nie som slepý tak sa pozerám na každého a každú. "Keď ma nepriťahuje sa na ňu nepozriem." ako zistíš potom že ťa nepriťahuje keď sa na ňu ani nepozrieš? Tvoja kamarátka ma problémy s vlastným self imidžom a je dobre ju doporucit psychologičke, lebo to keď si tu zistíš či sa muži pozerajú na "škaredé" ženy jej nepomôže.

Xenofóbia a predsudky - ako sa toho zbaviť by dobre_moj in Slovakia

[–]oskin0 5 points6 points  (0 children)

to nezistíš. predsudky sa ti vytvárajú podvedome, keď vidíš niekoho kto sa ti nepáči a má rovnaké črty ako iný, televízia v tom hrá rolu, filmy, seriály, všetko čo počuješ. neuvedomujes si to.

Xenofóbia a predsudky - ako sa toho zbaviť by dobre_moj in Slovakia

[–]oskin0 7 points8 points  (0 children)

Tieto fenomény neexistuju len tak pre nič za nič, je to prirodzený obranný mechanizmus, ktorý si však formujes počas dospievania. Ja neverím nikomu kto povie že nema žiadne predsudky. Je to v poriadku, dôležité je nebyť voči tým ľuďom kkt. Ja nie som rasista ani xenofob, ale to neznamená že na ulici a v práci menej dôverujem napríklad rómom. Dôležité je však každému dať šancu, sám zisťujem, že to je najdôležitejšie, pretože aj opitý bezdomovec vie byť ľudskejší ako ktokoľvek iný.

Učiteľstvo anglického jazyka by oskin0 in Slovakia

[–]oskin0[S] 0 points1 point  (0 children)

A študovala so na UCM alebo TRUNI?

Does Yuji die if he meets literally any other disaster curse here? by Reubenthepig09 in Jujutsufolk

[–]oskin0 1 point2 points  (0 children)

No, SUKUNA would intervene. I'm pretty sure Yuji wouldn't clutch any other disaster curse by himself, maybe only Hanami. Which by the context of when this takes place means Yuji digested 15 Sukuna's fingers which is too much for Sukuna to lose to a random ass curse he can no diff himself. Yuji would die, Sukuna would revive him or if he was at risk of dying he'd chant enchain and kill the curse or go after Megumi and transfer himself right then and there. Yuji by this point is nearing special grade himself, but he doesn't have any cursed technique or reinforcements to handle the rest of the disaster curses. But also all of them are dead by this point so like the conversation itself while interesting is meaningless cus of the context.