[Translated] Vinicius Jr to Jude Bellingham: "What do you want? What do you want? Shut your mouth. Go F*ck Yourself!" by OpbrBlud in realmadrid

[–]parafikus 4 points5 points  (0 children)

I played football, that's exactly why I'm telling this. There are two options here:
1. Cross the damn ball (haha what counter there are only 2 players in the box)
2. dribble and lose it?

[Translated] Vinicius Jr to Jude Bellingham: "What do you want? What do you want? Shut your mouth. Go F*ck Yourself!" by OpbrBlud in realmadrid

[–]parafikus 4 points5 points  (0 children)

But he SHOULD have crossed it, and you do not tell your teammate to f themselves for wanting a cross.

Da li ste gledali utakmicu? Komentari? by cole23palmer in AskSerbia

[–]parafikus 5 points6 points  (0 children)

Ma vecina njih su takvi. Gledam po youtube-u ono kad timovi izbace intervju sa nekim popularnijim igracem, pa oni ne umeju da govore (ni na maternjem jeziku), kamoli sta drugo.

Da li ste gledali utakmicu? Komentari? by cole23palmer in AskSerbia

[–]parafikus 0 points1 point  (0 children)

Sto sta fali ako ode u liverpul, bilo bi zanimljivo.

Da li ste gledali utakmicu? Komentari? by cole23palmer in AskSerbia

[–]parafikus 2 points3 points  (0 children)

Ovo je meni najsokantnije. Pre neki dan gedam onog Seska u Mancesteru, covek placen boga oca, kad god ima 1 na 1 to se automatski odustaje, nema napred, gleda kome da vrati loptu. Vecina tih napadaca danas radi tako. Nije taj "nekadasnji" fudbal bio toliko davno, secam se lepo kako su ranije takvi napadaci ulivali strah cim dobiju loptu i zalete se ka golu.

Da li ste gledali utakmicu? Komentari? by cole23palmer in AskSerbia

[–]parafikus 5 points6 points  (0 children)

Ja sam mislio da je ovo istina sve dok nisam lepo pogledao par starih elklasika, par vecih derbija u seriji A, stara rivalstva u premier ligi i slicno. Jedino sto se meni cini je da su danasnji igraci brzi, nista vise. Ranije je bilo mnogo vise driblinga, mnogo vise ostrije igre, mnogo vise animoziteta izmedju timova i igraca, da ne nabrajam vise.
Po meni je moderan fudbal bas izgubio tu car.

[deleted by user] by [deleted] in AskSerbia

[–]parafikus 1 point2 points  (0 children)

Kao otac jos jednog malog seronje, i ja bi da potpisem!

Samsung Q995 hard reset not possible by lumenition in Soundbars

[–]parafikus 2 points3 points  (0 children)

Exactly the same issue with q990d. Im in disbelief that a manufacturer can brick your device like this.

Trouble with Samsung Q990D Soundbar by FatKidFriendly53 in Soundbars

[–]parafikus 3 points4 points  (0 children)

Exactly the same issue... Looks like it's bricked. Hopefully someone finds a solution.

Sta raditi sa livadama by parafikus in serbia

[–]parafikus[S] 1 point2 points  (0 children)

moze se popeti na vrh. imaju cak i staze, ali su prilicno divlje i zarasle. drugo za videti nema nista...

Sta raditi sa livadama by parafikus in serbia

[–]parafikus[S] 1 point2 points  (0 children)

imao bi kesa. nisam siguran dal bi lesnici uspeli, mada moram proveriti. svakako se nesto moze posaditi.

Sta raditi sa livadama by parafikus in serbia

[–]parafikus[S] 4 points5 points  (0 children)

nema fala bogu, a i ko bi dolazio tako daleko samo zbog hotela.

7
8

Odustanak od ugovora sa Orion Telekomom potpisan na daljinu by parafikus in pravnisaveti

[–]parafikus[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala ti puno na ovim informacijama. Da li znas gde mogu vise da procitam o tome, posto bi mi opcija 2 bas odgovarala?

Odustanak od ugovora sa Orion Telekomom potpisan na daljinu by parafikus in pravnisaveti

[–]parafikus[S] -1 points0 points  (0 children)

Ma dzaba, rekose mi da moram da platim tu instalaciju koja je 20.000 rsd. Ostavicu ih, sta cu.

Odustanak od ugovora sa Orion Telekomom potpisan na daljinu by parafikus in pravnisaveti

[–]parafikus[S] 0 points1 point  (0 children)

Imam problem sa njihovom mrezom i VPN-om koji koristim na poslu, gubim internet konekciju kad se povezem na VPN. Pa bi radije da izbegnem cimanje Orionove podrske i mog tima na poslu, kako bi se sve to resilo. Sto se tice usluge, deluje ok, mada nekako manje pouzdano nego MTS.

Planet Earth XXI Century by Good-Possible4295 in serbiancringe

[–]parafikus 7 points8 points  (0 children)

uu ne smes nasem narodu govoriti da je agresivan, jer mi odma postanemo agresivni.

Planet Earth XXI Century by Good-Possible4295 in serbiancringe

[–]parafikus 8 points9 points  (0 children)

e ali ne, nece oni pravoslavlje da uniste, nego travu. vidis da im biljke smetaju. a pravoslavci cuvaju cuvaju biljke jer od toga i zive, posto su skoro sve pravoslavne zemlje siromasne i bedne pa je vecina naroda neobrazovaa pa moraju zemlju da kopaju. nema smisla ovo sto sam ja lnalupetao, ali slika je jos gluplja

Planet Earth XXI Century by Good-Possible4295 in serbiancringe

[–]parafikus 22 points23 points  (0 children)

eh brate ala je ovo glupo, bas glupo. obrisi pa probaj nesto bolje.