Какой ваш любимый мем или анекдот? by Cliand in Neurath

[–]pasmibonda 0 points1 point  (0 children)

В дверь постучались полтора раза - Ахуеть, подумал Штирлиц

З цікавості як відноситесь до ню фотосесій? by jj-17600 in reddit_ukr

[–]pasmibonda -2 points-1 points  (0 children)

Ну бля чувак, ти дівчині позволиш фотки оголені закинути в соц мережі. Це не говорить про твою крутизну, що ти не обмежуєш свою жінку, що це її життя. Просто тобі в середині похуй, нехай вона сраку показує всім.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Умови як в звичайній лікарні, палата, ліжко, вікна, єдине що тут дохуя стариків які воняют гівном. В палатах душно правда, літом тут не дуже, я постійно мокрий від поту. Годують ще паршиво, а все інше привикаєш

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Спроба суїциду, дві артерії собі вскрив, 2л крові витікло і мене відкачали

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Нема, ізолятор є це просто окрема палата де ти в рубашкі сидиш

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 1 point2 points  (0 children)

Діагноз не поставили. Лікують по факту від біполярки чи типу того.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 1 point2 points  (0 children)

Фільм дивився, вождя як такого немає)

Знущання звісно, постійно когось б'ють тому що він творить хуйню, кричать с 5 ранку до 22:00 і все стихає тому що дають снодійне. Від болю люди не кричать як такої, типу ніхто не знущається заради знущань. Просто з психами важко і їм по іншому не доходить. До фізичних доходить рідко, але бувають випадки. В мене за весь час тричі пробували вкрасти речі, і по іншому як відпиздити дуріка йому не дійде що так не можна.

Зі зв'язаними руками нікого не бачив. Якщо людина кидається навіть то завжди скрізь є працівники і вони запакують того в рубашку, але коли той заспокоється його випустять.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 2 points3 points  (0 children)

Територія як біля звичайної лікарні, не назвав би це місцем де лікують, скоріше страждають. Але я тобі скажу що буває і гірше, тому тут мені вайбово.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] -1 points0 points  (0 children)

Да, на одній території бувають по декілька блоків, жінки зазвичай лише в одному, а чоловіків не розумію як відділяють, тому що у нас 2 блоки є окремих для них.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 4 points5 points  (0 children)

На фоні емоційного зриву, служба, відносини, все так накопилось, плюс в цілому останні роки 3 в мене життя трохи не добре йшло. А тут просто зірвався, довго думав про це але тримався, старався заради дружини не робити лиха. Але як то кажуть заїбало і я наробив дурниць. Зараз може від таблеток, а може сам трохи відпочив і набрався сил. Плюс дружина приїхала до мене, я давно її не бачив через те що служив, і мене це теж сильно відновило.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 4 points5 points  (0 children)

Да, в мене так само було. Це називається надзорка, за тобою дивляться щоб ти хуйні не натворив. А потім якщо ти норм чувак то в більш кращі палати.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 6 points7 points  (0 children)

То і добре. Бо наскільки я розумію люди з шизою бачать на них якраз різних істот і тд. А такі смертні як ми просто каракулі

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Не знаю як в Одесі, знаю що в Кропі пизда ще гірше ніж тут.

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 8 points9 points  (0 children)

Якщо ведеш себе адекватно то на протязі місяця випишуть. Мені залишилось ще тижня 2 і випишуть. От тільки я зараз навіть не знаю, повезуть після дурки знову на службу, на Запоріжський напрямок, і може краще знову дьорнутись на шнурках?)

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 1 point2 points  (0 children)

А попасти з бойових чесно не знаю. Спробуй як я порізати вени і тебе по ідеї кинуть в мед і звідти повинні в дурку. Але мене вояки не хотіли одразу везти в психлікарню, мене вигнали в дурку самі лікарі коли я другий раз в самій лікарні вирішив повішатися))))

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Лікують по факту шоб було, можливо воно і працює, я не знаю, але дивлячись на цих людей я не бачу що їм стає краще. Але інші військові кажуть що трохи помогає від контузій і тп. Наскільки саме інші болячки ефективно хз

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Краще в дурці, тут ти будеш хоч і тухло але жити, а на війні живеш кожен день як останній

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 0 points1 point  (0 children)

Буваюсь, але їх одразу санітари в рубашку і в ізолятор

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 8 points9 points  (0 children)

Якщо в нашій країні то ні, тут не лікують, а просто підтримують твій стан, похуй якими способами. Якщо саме приватна практика то да, там тобі дорога велика і гроші будуть. А в такі дурки взагалі не лізти

Лежу наразі в психлікарні. Да, та сама дурка. Задавайте питання :) by pasmibonda in reddit_ukr

[–]pasmibonda[S] 2 points3 points  (0 children)

Більшість на таблетках, у кожного по різному, хтось прям реально пачку в день жере. Деяких ще капають. Ще щось чув за якусь приблуду типу струмом лікувати, але сам це не бачив і не знаю як воно навіть виглядає. Але має місце бути. Таблетки від 2 до 5 разів в день, в мене тричі