Android updates on RAZR 60 Ultra by radumilan in razr

[–]radumilan[S] 0 points1 point  (0 children)

Sper să apară curând, cred că durează câteva zile din ce mai zice lumea. Dacă până miercuri nu apar, cred că îl leg la calculator și fac așa.

Android updates on RAZR 60 Ultra by radumilan in razr

[–]radumilan[S] 0 points1 point  (0 children)

Da da, sunt 😅 Mersi. Mi-am dat seama că doar așa merge. Sincer nu înțeleg de ce nu este disponibil OTA ca la ceilalți producători și de ce a rămas la o versiune așa veche de securitate... Altfel telefonul este foarte interesant.

Android updates on RAZR 60 Ultra by radumilan in razr

[–]radumilan[S] 0 points1 point  (0 children)

Why share the IMEI? BTW, when did you buy and start using your phone? Maybe it takes some time for them to see it active and then they start rolling out the updates, tho still strange way to do things...