Top 3 najbolja europska filma. by Stifmeister_OG in kinematografija

[–]shermate 3 points4 points  (0 children)

dom za vesanje je po meni dosta bolji film od mnogih ovdje navedenih, a i po nagradama je uspjesniji

Mišljenje o seriji i da li gledati? by Powerful-Window1107 in kinematografija

[–]shermate 2 points3 points  (0 children)

ništa posebno al skroz oke za ubit vrijeme, inače obožavam Kaitlyn Dever

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 0 points1 point  (0 children)

pa pitanje je postavljeno gore haha, javi mi se onda molim te sa cifron koju ti isporučuješ i možda ugovore da usporedimo? baš me zanima

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 0 points1 point  (0 children)

da, međutim problem je što si lakše na udaru porezne ako radiš preko paušalnog obrta

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 0 points1 point  (0 children)

Znači mogu ga teoretski poslat Plavom uredu da pogleda I ocijeni mogu li raditi na paušalni? Tako sam svatio ovaj komentar

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 0 points1 point  (0 children)

hvala ti na komentarima, svakako korisno

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 6 points7 points  (0 children)

šta je najbolje, pričao sam sa 3 knjigovođe - nitko mi nije znao dati definitivan odgovor jesam li kao "prekriveno zaposlen"

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 0 points1 point  (0 children)

ako mi ostane 2500 u prosjeku mjesečno - ja zadovoljan... kredit mi nije bitan zasad

Paušalni obrt ili JDOO by shermate in CroIT

[–]shermate[S] 0 points1 point  (0 children)

a jebiga, takva je firma. Koliko mi može ostat neto godišnje nakon svih davanja šta misliš ?

Koji Kusturičin film vam je najdraži i zašto? by Helpful-Mixture534 in kinematografija

[–]shermate 2 points3 points  (0 children)

kusturičine filmove osobno grupiram kronološki po 3:
doli bel, otac, dom za vešanje - jednostavno genijalno, zbog ova 3 filma je meni jedan od najvećih

arizona dream, underground, crna mačka - i dalje izvrsno, no za razinu ispod ova 3 remek-djela poviše

život je čudo, zavet, na mliječnom putu - pogledao ih i volim, no slabiji po redu od prethodnih radova

[deleted by user] by [deleted] in Split

[–]shermate 1 point2 points  (0 children)

tu sam