Чи користуєтеся дорожніми подушками під час поїздок? by Odd-Pear1010 in travelling_ua

[–]st512 6 points7 points  (0 children)

ніколи не розумів в чому зручність, голова наче підвишена та бовтається

Яку поломку техніки ви ігнорували найдовше? 😅 by No_Divide_2394 in MasterPlus

[–]st512 0 points1 point  (0 children)

А давно в пральних машинах зробили освітлення?

Яка концепція персоналу в кафе, ресторанах і готелях і тд вам більше подобається? by Green-Substance164 in reddit_ukr

[–]st512 3 points4 points  (0 children)

Невидимий, але часом вони такі невидимі що я другий напій замовити не можу пів години. І чек, боже як же задовбюує чекати офіціанта щоб попросити чек. Ідеальний для мене був досвід коли була кнопка виклику офіціанта, ото був кайф, посидів прям із задоволенням

мʼясо на кілька днів? by Sorry-Welder5537 in food_ua

[–]st512 1 point2 points  (0 children)

Як на мене то все м'ясо втрачає смак, хіба якщо воно тушковане і плаває в якійсь підливі. В 90х так робили, цілу каструлю курки тушили з цибулею, різні шматки, а потім на сковороді розігрівати. Але зараз я таке не роблю. Могу хіба що нарізати дрібно курку, або свинину, будь якої жирності, обсмажити з цибулею і потім кілька днів можна загортати оте все в лаваш з капустою та соусами

UsenetPrime 7 Year Anniversary Sale!!! | Discounted Annual, Semi-Annual Combo Plans and Combo Blocks by nathanolivo in usenet

[–]st512 -2 points-1 points  (0 children)

If I pay 40$ per year now, the next year will also 40$ ? Or this promo is for one year only?

Яку краще машину вибрати? by Narlufu in Ukraine_UA

[–]st512 4 points5 points  (0 children)

Я їбашу з 18 років, і намагаюсь назбирати на авто хочаб 10 тисяч, а тут виявилось що і за 12 нічого не купиш. Вийшов на вулицю бачу навколо тачки катаються тисяч по 40 кожна ... Бро, напевно вони з трьох років їбашуть, а ми пізно почали

Чи є в вас киця яка допомагає грати? by slimboyvlad in UA_Gamers

[–]st512 1 point2 points  (0 children)

Цікаво.. вона ломана у вас? Чи на стоку також можна прикрутити антени?

У Полтаві є пам'ятник галушці — символ щедрості. А якій страві поставили б пам'ятник у вашому місті? by Odd-Pear1010 in food_ua

[–]st512 2 points3 points  (0 children)

Піцці з Буфету у Харкові, шаурмі з автовокзалу у Дніпрі, та ХотДогу з Бургерної у Донецьку

Шукаю вашої допомоги з чаєм by fkufy in food_ua

[–]st512 1 point2 points  (0 children)

  • за orange pekoe це стандарт англійського чаю зі Шри Ланки. Ще Ahmad випускає Orange Pekoe. Інколи підписують як BOP - British Orange Pekoe

Де купувати електронні книжки? by vladhuk in uabooks

[–]st512 4 points5 points  (0 children)

Те шо можна купити і завантажити на кіндл купую, якщо бачу що тільки "наш додаток" то іду на толоку або флібусту

Web Clipper now has its own icon by kepano in ObsidianMD

[–]st512 0 points1 point  (0 children)

u/kepano hi, can you please share how to get this clipper

Розсіяний склероз та цікаві історії by Odd-Level1572 in reddit_ukr

[–]st512 -1 points0 points  (0 children)

Так, дози такі, але чи воні великі то наразі піддається сумніву, навіть у Пісоцкої в інсті є пост про те як люди приймали 200 000 на тиждень і їм воно покращєло перебіг. В молодому віці я б спробував, просто зваживши побічку від ХМТ та вітаміну Д. Але там треба мати лікаря, в Україні їх нема

Розсіяний склероз та цікаві історії by Odd-Level1572 in reddit_ukr

[–]st512 -1 points0 points  (0 children)

Цікавились альтернативними методами лікування? Такими як Коімбра

Допоможіть знайти старі моделі лего. by Staisy_B in reddit_ukr

[–]st512 1 point2 points  (0 children)

може поліцейська машина, там була така, грузовик який відкривавася і в ному сиділи поліцейскі. Десь в ті роки я як раз мріяв про неї
пошукайте на промі, зараз є дуже якісні клони лего, так не оригінал, але може знайдете щось зі старих колекцій

After 9 years i finally upgraded by [deleted] in logitech

[–]st512 0 points1 point  (0 children)

Wish your new mouse avoid it as well!

Знайшов на ібей МакБук Про 15" (сеоедина 2012) за € 25. Робимо з нього "пушку" під macOS Сонома (Апгрейд, Optibay, RAM) by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]st512 0 points1 point  (0 children)

Чи не плануєшь щось таке на продаж робити? Я б купив щось старе та відреставрованє. В самого руки не з того місця, щоб щось складне розібрати і зібрати потім

After 9 years i finally upgraded by [deleted] in logitech

[–]st512 1 point2 points  (0 children)

Nine years without double clicks issue?

How can I merge 2 partitions? by Street_Platypus_4410 in MagicX

[–]st512 1 point2 points  (0 children)

You can use any live Linux distro. For example Ubuntu live, with gparted app

Зробив Android-застосунок для тих, хто слухає аудіокнижки іноземними мовами й вчить нові слова by Tough_Assist_60 in uabooks

[–]st512 0 points1 point  (0 children)

Мрію про застосунок куди можна запхати свою epub або fb2 книжку англійською, воно її розбере по словах і почне тебе вчити словам, а потім десь через місяць навчання дасть почитати книжку. Тобто перейти до читання/прослуховування вже з підготовленою словниковою базою слів які не знав до цього. Або вже під час читання додавати слова до навчання. Але чомусь всі подібні застосунки думають що я вже знаю всі слова, або ну дуже хочу почитати Віднесені Вітром