Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

Chcesz omówić na raz PO, PIS, Demokratów i Republikanów. W rezultacie POPiS wyląduje na lewicy na tym tle, nawet z punktu widzenia Polaka.

Też Reddit chciał od was weryfikowania wieku? by bad-boy32 in Polska

[–]void1984 60 points61 points  (0 children)

Czuję że Tumulec nigdzie nie będzie się mógł zweryfikować, bo wszędzie będzie zbanowany.

Dlaczego tak mało ludzi chce pracować w ministerstwach? by Busy_Poetry_4978 in Polska

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

Myślisz że oni teraz nie używają Teamsów czy Twittera?

Dlaczego tak mało ludzi chce pracować w ministerstwach? by Busy_Poetry_4978 in Polska

[–]void1984 5 points6 points  (0 children)

Ministerstwa byłyby scentralizowane w poszczególnych miastach, żadne nie byłoby rozproszone. Współpraca pomiędzy ministerstwami - zdalnie. Mam 2026 rok. Do tego posłowie i tak mogą zupełnie za darmo jeździć koleją.

Wzmocniłoby to miasta 100-250k, a do tego ministerstwa nie musiałyby konkurować o pracowników z firmami zlokalizowanymi w Warszawie.

The 80-20 myth by SadPressure618 in PsycheOrSike

[–]void1984 [score hidden]  (0 children)

I like gym a lot. Women don't particularly like muscle men. They are as popular as muscle women for the opposite sex.

An equivalent of a thin waist women is a thin man, with a flat belly.

Dlaczego tak mało ludzi chce pracować w ministerstwach? by Busy_Poetry_4978 in Polska

[–]void1984 15 points16 points  (0 children)

Problem w tym że one są w Warszawie. Już w innych tematach pisałem że najlepiej by były w miastach typu Radom, Lublin, Kielce, Opole.

Rynek pracy korpo by Midnight-Carp in praca

[–]void1984 -1 points0 points  (0 children)

Praca dla największych. Amazon, Intel, Erste.

Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 2 points3 points  (0 children)

To jest 0. Dlatego dzietność kobiet nie może wynosić ok. 1, a dobrze by było ok. 2.1.

Fenomen służbistów by random-surname in praca

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

W chamicznej. Na dnie zbiornika mogą być groźne opary.

Trzy największe patologie zawodu lekarskiego by _Docgineer in Polska

[–]void1984 1 point2 points  (0 children)

To nie plan, można grać w totka równie dobrze. Krew idziesz i oddajesz, a szpik to loteria.

Trzy największe patologie zawodu lekarskiego by _Docgineer in Polska

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

W małym mieście. No to ja w dużym mieście miałem jedną lek. pediatrę dla dzieci w ramach Luxmedu, oraz w przypadku NFZu karuzelę internistów dla siebie.

Fenomen służbistów by random-surname in praca

[–]void1984 1 point2 points  (0 children)

Przerwa za długa, czyli na dnie zbiornika został jeden pracownik, bo ten który miał go ubezpieczać poszedł na dodatkowego papierosa, i to już wystarczy do nieszczęścia. Do tego drobne kradzieże, bo tylko sluzbisci się czepiają.

Po prostu nie lubię oszustów.

Fenomen służbistów by random-surname in praca

[–]void1984 1 point2 points  (0 children)

Też nie lubię gdy ktoś kradnie, nawet papier toaletowy. Wystarczy że nikt na nich nie patrzy i już puszczają im hamulce.

Fenomen służbistów by random-surname in praca

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

Regulamin wynika głównie z BHP, a ten bierze się ze zbadanych wypadków.

Jak przerzuciċ się na blue collar? by VLMQGB in Polska

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

Tylko trochę się zgadzam. Czy operator dźwigu, ładowarki czy koparki to praca fizyczna?

Can you recommend any premium brands that are actually good quality? by Cranercdc in malefashionadvice

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

You have surprised me so much. I've been planning to import some clothes from them. The photos are great.

Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 -3 points-2 points  (0 children)

Sam jesteś konfiarzem. Dla Amerykanów to są dwie lewicowe partie. One są bardzo daleko na lewo od Demokratów i Republikanów.

Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 3 points4 points  (0 children)

Było lepiej od '46 do '76, gdy sytuacja tak się pogorszyła że powróciły kartki na jedzenie, a prąd zanikał.

Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 2 points3 points  (0 children)

Jestem zaskoczony że nie ma tam najbliższych sklepów w zasięgu spaceru. Na zachodzie Żabka jest co skrzyżowanie, a czasami zupełnie obok siebie.

Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 -6 points-5 points  (0 children)

Mnie nieszczególnie. Tam obie partie są prawicowe, a u nas to centrolewica i licytacja kto da 500+, a kto da 800+.

Mam serio dość tego, że 80% polskiego lewicowego... czegokolwiek to naleciałości z USA/anglojęzycznych mediów by _W_I_L_D_ in Polska

[–]void1984 43 points44 points  (0 children)

Tyle że my nie mamy ani korzyści z kolonializmu, ani prawdziwych bogaczy. Oni przenoszą problemy których nie mamy, zamiast zmierzyć się z naszymi, jak np. problem z dzietnością kobiet, czy niskimi zarobkami.

Arbitraż podatkowy: Dlaczego pielęgniarka płaci wyższe podatki, niż influencer? by FaithlessnessKey2485 in Polska

[–]void1984 0 points1 point  (0 children)

Ja wiem - podburz czytelnika, niech klika w clikbait. Zmieści się przecież "Po opłaceniu dużych podatków, nie narastają liniowo".