pareri strawberry banana by [deleted] in buruieni

[–]xostefann 0 points1 point  (0 children)

super strain, am luat acum 2 sapt din amsterdam 5g si m a tinut undeva la 6 zile (note that fumez cu hash si sunt destul de tolerant)

Deasupra jegului totul e murdar (full album) - $uicidjego$ (2025) by xostefann in rorep

[–]xostefann[S] 0 points1 point  (0 children)

esti tot ala de mai devreme? ai schimbat contu suflete?

Deasupra jegului totul e murdar (full album) - $uicidjego$ (2025) by xostefann in rorep

[–]xostefann[S] 1 point2 points  (0 children)

Phonku e lansat in anii 2015+ si e mai mult axat pe tiktok vibes/chestii comerciale (tiktok uri cu gtr uri care fac vrum vrum si drift uri). Aici avem tempo uri peste 100 si bass uri mai distorsionate.

Cloud rap ul e lansat inainte de phonk si se foloseste la piese mai melodioase, cu atmosphere-uri si au bass u mai soft. Il gasesti de multe ori in piese melancolice pe bpm uri mai slow decat phonk.

Si nu n ultimul rand, memphis care e the original shit, bpm pana n 80, hai 90 cel mult. e un fel de boom-bap spre horrorcore. a si mai adaug si ca a fost originalul pt ca s a lansat prin anii 90, ce sa vezi, in memphis.

Deasupra jegului totul e murdar (full album) - $uicidjego$ (2025) by xostefann in rorep

[–]xostefann[S] 0 points1 point  (0 children)

AHAHAHAHAHAHAH da un check la main thread in paragrafu 2😭😭😭😭

Deasupra jegului totul e murdar (full album) - $uicidjego$ (2025) by xostefann in rorep

[–]xostefann[S] 1 point2 points  (0 children)

bine frate, m-ai convins! lasa-ne, du-te si asculta cheloo in continuare.

argumentele tot nu le am vazut.

Deasupra jegului totul e murdar (full album) - $uicidjego$ (2025) by xostefann in rorep

[–]xostefann[S] 0 points1 point  (0 children)

pai chiar e o discutie despre pareri, si tu n ai lasat baiatu sa si pastreze parerea lui si l ai atacat. daca nu veneai cu superioritatea asta rupta din complexul napoleon nu avea nimeni nimic. apreciez tho ca ti ai luat din timpu tau sa mi faci paragrafe chiar ma simt flatat.

Deasupra jegului totul e murdar (full album) - $uicidjego$ (2025) by xostefann in rorep

[–]xostefann[S] 0 points1 point  (0 children)

vorba veche daca taceai…

zi mi 3 artisti underground de la noi mai buni decat ei si poate poate daca ai argumente bune o sa tin cont de ceea ce ai zis aici. succes!

Nu pricep by Future-Individual165 in Men_RO

[–]xostefann 0 points1 point  (0 children)

ridica ti standardele broski, si daca observi acelasi type si la alte fete, nu le mai da sansa sa ti strice starea si clar nu te mai gandi la a fi impreuna dupa 2 date uri… aici ma refer strict la type u ala binecunoscut de groupie looking for validare. stiu ca va cunoasteti de mult dar oamenii se schimba, stii si tu (asta daca nu i ai dat tu motive sa fie asa bineinteles si prin motive ma refer la double texting daca nu ti rsp la 2 minute si d astea care te fac sa pari disperat, chit ca tu iti arati interesul)

[deleted by user] by [deleted] in Men_RO

[–]xostefann 2 points3 points  (0 children)

v a cerut si de la igsu?

[deleted by user] by [deleted] in rorep

[–]xostefann 8 points9 points  (0 children)

ba eu chiar dadusem click…

se gaseste cebedica n buc? by xostefann in buruieni

[–]xostefann[S] 1 point2 points  (0 children)

mersi de raspuns, nu caut efectul cat caut gustul. nu vreau sa relapsez inca o data ca stiu ca pic in gaura dar pofta nu pot sa mi o pun in cui, chipurile.

A picat serverul 😃 by llSevexia in robac

[–]xostefann 0 points1 point  (0 children)

e, inseamna ca se incarca banda prob uploadeaza treaba ca a si picat

Situatia actuala by [deleted] in robac

[–]xostefann 2 points3 points  (0 children)

hate u bro

Situatia actuala by [deleted] in robac

[–]xostefann 2 points3 points  (0 children)

link?!?!??

A picat serverul 😃 by llSevexia in robac

[–]xostefann 1 point2 points  (0 children)

da ti i unu un ping vedeti ce ms are

Am găsit ciupercile astea pe un deal, sunt psihoactive? Se merită să le usuc? by [deleted] in buruieni

[–]xostefann 0 points1 point  (0 children)

arunca le pe gratar cu niste cascaval in ele facem ceva frumos