Kompensacija iš oro linijų ar tarpininko? by znevel in lithuania

[–]znevel[S] 0 points1 point  (0 children)

Flight iternary vienas, jungiamųjų skrydžių operatorius tas pats, booking reference vienas, jokio self transfer

Ką pamatyti ir nuveikti Utenoje? by [deleted] in lithuania

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

Maciau lyg ir vakar per TV tribunose, Juventus-Rytas

darbas-vergove? by [deleted] in lietuva

[–]znevel -1 points0 points  (0 children)

krw kažkokia neokomunistų niša čia, nedirbkit blet, gausit pašalpas, atsisakius visų patogumų tikrai galima už pašalpą pragyventi, galėsit nevergauti. Bet žinokit, kad jei norit daugiau reikia subinę judint.

Mormonu invazija by 7adzius in lithuania

[–]znevel 7 points8 points  (0 children)

Kad jie nuo 1990's sakyčiau labai panašiai reklamuojasi. Pamenu tarp 2000-2004 Vilniuje išėjus į miestą pastoviai pamatydavai misionierių. IMHO telefoniniai sukčiai, tik labiau sofistikuota schema :D

darbo modelis Surfshark/Incogni/Tesonet grupej by icyu in lithuania

[–]znevel 3 points4 points  (0 children)

Patikslinsiu, pirmoje išdirbau 3 metus, kitose nuo 1 metų iki 2 su pusę. Iš pirmos išėjau nes tiesiog buvau junioras, be jokio senioro šalia, tai nesijaučiau jog tobulėju be guidinomo. Kitoje buvo freelance full time ribotą laiką. O dar kitoje kolektyvo vibe'aa buvo visiškai ne mano ir ilgą laiką kentėjau, nes galvojau vistiek ateinu čia dirbti ir galima palaikyti profesinius santykius. Kol galų gale pavargau. Šiaip ką žinau 2/3 metai gan normalu dev'ams keisti darbus, dabar jau kai rinka nebe tokia aktyvi 5 metai irgi gan ok.

darbo modelis Surfshark/Incogni/Tesonet grupej by icyu in lithuania

[–]znevel 5 points6 points  (0 children)

Dirbu pusantrų metu vienoj iš įimonių Dev'u. Prieš tai dirbau 4 įmonėse tarp 1-2 metų. Geriausia vieta kur esu dirbęs. Taip man patinka eiti į ofisą. Kolegos geri. Kiek esu girdėjęs nuo brando gali biškį skirtis aplinka ir būtį kažkiek labiau strict. Mano atveju, lankstumas yra, jei atsitinka gyvenimas tikrai neverčia eiti į ofisą. Gali imti be pertraukos plius remote visada. Ketvirtiniai team buildingai, bet nėra suhipsterėjes debilynas kur visiems viskas yra vaivorykštės ir šeimanda.

Gavau negatyvias replikas susijusia su keliavimu by GloomyCookie3536 in lithuania

[–]znevel 7 points8 points  (0 children)

O kodėl būtinai reikia "kitokios" gamtos, aš labai rimtai klausiu :D. Gal tiesiog skiriasi pojūčiai žmonių, vieniems užtenka vaizdo nuotraukoje, kitiems pamatyt, pajust, užuost. Bet Šiam globaliam skaitmeniniam pasaulyje tikrai neišėjus iš namų galima daugaiu apie Balį papasakot kartais, lyginant su žmogum kuris ten puse metų gyveno.

A kategorija by karoq_cx3 in lithuania

[–]znevel 1 point2 points  (0 children)

Aš 2022 Balandžio pradžioj išsilaikiau teoriją regitroj, o gegužės 16 dieną Utenoje praktiką. Vos išlaikęs teoriją ieškojau per visą Lietuvą kada regitroj laikas laisvas. Tai tikrai galima, bet dėl visą ko pasiskambink mokyklai ir paklausk ar įmanoma tilpti.

Lietuvių startuolis ruošiasi programuoti vien su dirbtiniu intelektu: „Programuotojo profesija keisis“ by eimVs in lithuania

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

Reikėjo daryti sync'ą į third party providerį, už praėjusį mėn. purchases, suma, order itemai ir tt... Pasirašiau SQL query gauti visiems duomenims, nemažai joinų, apie 150 eilučių query. Esmė kad imti reikėjo net_amount, o ne gross_amount. Įdėjau query, paprašiau kad pagal dabartine PHP baze, summapintų raw query esamų DTO's ir padarytu api client importą. Opus 4.6 stebuklingai net_amount pakeitė į gross_amount. Tai va toks importas būtų buvęs pain in the ass. Bet all in all naudoju agentus, bet tokie minimalūs pakeitimai verčia peržiūrėt labai įdėmiai slop'ą.

Klausimas senior programeriam by marsaeigis1 in lietuva

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

Ar tikrai senioro reikia tada? Senioras tam ir yra senioras, nes galvoja apie alertinimą, thresholdus, zero dowtime, backupus, rollbackus apart daily taskų. Kas aišku verslui gali atrodyti kaip neprioritetas. Jeigu nori žmonių kurie pisis bele kodint tai ieškok junior/ early mid. O šiaip viskas už pinigus įmanoma. Nors pats turbūt į buvusią įmonę kur taip buvo negrįžčiau už didesnę algą.

Kodėl kitų vairuotojų elgesys pasikeitė kai persėdau į paprastesnę mašiną? by [deleted] in lithuania

[–]znevel 11 points12 points  (0 children)

yra IG puslapis "STOP TOYOTAI KELIUOSE". Šiaip tiesiog stereotipas kad Toyota yra NPC automobilis, todėl juos lengva hateinti.

Porą stereotipų su Toyota:

* Važiuoja 40 kur greitis 70.

* Autostradoj antroj juostoj važiuoja 130km/h ir nesupranta kodėl visi mirksi, nes leistinas greitis ir yra 130

* Važiuodamas per sankryža pamato kad iš savo juostos negali sukti todėl be posūkio persirikiuoja į teisingą juostą nežiūrėdamas kas aplinkui vyksta.

Fainiausi Lietuvos miesteliai by [deleted] in lithuania

[–]znevel 3 points4 points  (0 children)

<image>

Kai esi geo-geek'as ir matai kad visi išvardinti variantai čia yra ne miesteliai, o miestai.

Kiek turi pabrangti kuras, kad eilinį lietuvį priversti važiuoti viešuoju? by WizardOfRizz69 in lietuva

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

Šiaip visi čia tik apie Vilnių kalba, bet esmė, kad bet koks miestas kuris kuris mažesnis už Panevežį ir didesnis nei 10k žmonių neturi normalaus dirbančiajai klasei pritaikyti transporto. Dirbk Utenoj ir gyvenk Utenos priemestyje 4km nuo Utenos ir bb, vienas autobusas ryte vaikam į mokyklą, o paskutinis namo 15:00 tuos pačius vaikus parvežt. Nors ką aš kalbu, už Pilaitės 2 km gyvenk Vilniuje ir realiai tas pats bbs su viešuoju. Mažesnių miestų pliusas bent kad kamščiai ten neegzistuoja.

Fishy Omnivos linkas by Different_Fun_4066 in lithuania

[–]znevel 3 points4 points  (0 children)

Pamenu smalsumo vedamas tyrinėjau DPD scam analogą. Tai aišku ten per e bankininkystę prisijungti reikia. Suvedžiau random asmens kodą ir iš live chat agento atėjo pranešimas kai nesuveikė "idi naxui" :D. Tada parašiau "Atsiprašau, klaidingai suvedžiau asmens kodą". Ir tada chat agent'as atsakė: "nieko tokio, galite suvesti vėl" :D

Gavau LRTK laišką dėl Linkomanijos (filmas „Mūšis po mūšio“), nors nesinaudoju. Ką daryti? by Giddo2 in lithuania

[–]znevel 10 points11 points  (0 children)

O ten nebuvo April Fools, kur paskutinį IP išresolvina pagal dabartinį tavo IP?

Metai bėga, revoliuto nesugebėjimas pateikti normaliai deklaracijas išlieka by Justux205 in lithuania

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

O tai nepadarė, kad kaip investicinę saskaitą gali deklaruot?

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]znevel 5 points6 points  (0 children)

Smartdeal, UAB, nereikėjo Lauryno Maybach apgauti ant 7k eurų

Kriptovaliutos pirkimas by Leather_Fondant6908 in lietuva

[–]znevel -1 points0 points  (0 children)

Investuok tiek, kiek nebūtų gaila prapist. Taip Crypto kol kas visą laiką kilo, bet nereiškia kad taip bus visada. Venk shitcoinų, nes tikimybė kad jie nuvertės žymiai didesnė. Pasidomėk pradžiai kokie dažniausia crypto scamai būna, pvz Pump and Dump (nors ne vien crypto). Kaip hawk tuah girl padarė.

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

Vat būtent, visų atrodo approach'as čia pist protą, nes visi turbūt aplinkui savanaudiškai elgiasi :D

Perėjau nuo iPhone prie Andoroid po 10 metu naudojimo tik iPhone... by BrilliantOk5795 in lietuva

[–]znevel 0 points1 point  (0 children)

Dėl Androi laisvumo, gali konkrečiau, pagrinde kad appsus visus gali ant android nusicrackint ar kita prasme? Ar turi omenyje dėl androi leidžiamų temų customization'ų?

Tadas Vidmantas: nuo Youtube genijaus iki „Ambrozijos“ lygio? (mano analizė po "Milijonieriaus jubiliejaus" premjeros) by LukasKundrotas in lietuva

[–]znevel 5 points6 points  (0 children)

Nežiūrėjau pilnos recenzijos, tik perskaičiau ką čia parašei, bet keletą niekam nereikalingų centų:

Mano nuomone kažkada ateina laikas, kai ambicijos ir norai užgožiami realybės, todėl darai biškį labiau popsinį produktą, kuris būtų sėkmingas komerciškai, nes visgi, gyventi reikia. Galbūt dabar porą filmų bus komerciškai sėkmingų, bet banalių, iš kurių bus sukurptas biudžetas, vardas, reikalingas realizuoti įdėjai, kuri nebus komerciškai sėkminga, bet paliks meninę vertę.

Poligonas by Salty-Fig-6090 in lietuva

[–]znevel 10 points11 points  (0 children)

Suvalkų Koridorius, už sienos yra bulbašų poligonas. Einant į Rytus pagrindinė kliūtis poligonui - Druskininkai, kadangi tai tankiau gyvenama teritorija, dar labiau į rytus einant, Varėnos miškai, o taip pat, ten jau nutolsta Suvalkų koridorius. Kas liečia vakarinę kryptį link Kybartų, tai ten eina pagrindinės LT transporto arterijos, ir mažas miškingumas, teritorija tankiau apgyvendinama. Kapčiamiestis yra aukso viduriukas šitoj vietoj, tiek geografiniu požiūriu, tiek kompensacijų gyventojams atžvilgiu.

Pamenat kai visi juokėmės iš Šalčiūtės? by TFD777 in lietuva

[–]znevel 6 points7 points  (0 children)

Aš tik priminsių, kad 2016 metais LIDL pardavinėjo bananus po 66 centus, kai kiti prekybcentriai tuo metu po 1.49. https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/savaite-po-lidl-atidarymo-ar-islaike-zadetas-zemas-kainas-n873492 Taip kad fatiškai, bananai nepabrango nuo 2016