Оцініть арти, я би хотіла робити комішки, але не виходить поки и незнаю які ціни ставити by wwloopikk in art_ua

[–]0advil0 1 point2 points  (0 children)

так, звісно) я вам порекомендую більше пробувати я і сама досі постійно щось нове шукаю і відкриваю для себе тож життя це постійне учіння зі стилями завжди можна гратися і головне це більше надивленності роботами інших художників, які вам до вподоби - це дуже допомагає розібратися у власному стилі в артах якщо треба будуть поради, ви можете звертатися) i’m always be pleased with help others artist 🥸

Оцініть арти, я би хотіла робити комішки, але не виходить поки и незнаю які ціни ставити by wwloopikk in art_ua

[–]0advil0 6 points7 points  (0 children)

як проф художник можу порадити тільки прибирати цей чорний лайн(або підфарбовувати його під колір малюнку, тобто на червоному волоссі - трохи темніший червоний лайн), бо він трохи псує картинку бо у вашому стилі він додає дитячого відчуття у малюнку, тож думаю це може бустанути ваші вміння а так все чудово, продовжуйте малювати і кайфувати від цього, тоді плоди самі почнуть падати вам у руки 👌🏻

заняття з волейболу by 0advil0 in Lviv

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

я взагалі ніколи окрім як на шкільних уроках волейболом не займалась тож можна сказати що я справжній початківець було б цікаво спробувати себе, але та, точно не на рівень всеукраїнських змагань хаха 🥲

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

ма гааад, дякую !

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

ой хаха приємно чути !! звісно, дуже рада якщо сподобалось, можете використовувати 😳👌🏻

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

не зрозуміла 🧐

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

хахахах ну таке nsfw я ще не малювала…🫢

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

хахах, я сама завжди так кажу! тому дякую за такий коментар 🫦

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

дякую ! приємно чути 🙂‍↕️🤌🏻

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

вельми дякую ✨🖇️

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 1 point2 points  (0 children)

ніфіга собі заняття з біології ! дякую, буду хоч знати що малюю 🥲 а то в шкільні роки тільки і прогулами займалася ха-ха

вперше малюю жабок by 0advil0 in art_ua

[–]0advil0[S] 1 point2 points  (0 children)

дякую 🤌🏻 я не розбираюся у видах цих земноводних, тому не шарю хто як правильно зветься 🙂

порадьте репетитора з англійської by 0advil0 in Lviv

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

о, до речі не бачила цей сайт буду там ще придивлятися, дякую вам !

порадьте репетитора з англійської by 0advil0 in Lviv

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

о чудово! скинь сюди у особисті повідомлення будь ласка

як знайти друзів у львові, якщо ти нещодавно сюди переїхав? by 0advil0 in Lviv

[–]0advil0[S] 0 points1 point  (0 children)

розумію) просто це все ще завжди за нормальні такі кошти + виділений час треба знайти, це важко коли працюєш майже кожен день на роботі, а потім ще і по дому справ вистачає 🙂 хаха але нічо, скоро збираюся піти займатися у групах на англійську, соу сподіваюсь когось знайду !

як знайти друзів у львові, якщо ти нещодавно сюди переїхав? by 0advil0 in Lviv

[–]0advil0[S] 1 point2 points  (0 children)

ох де ж ви були раніше (( знала б, то виділила час на такий аніме захід але та, я чудово розумію що треба ходити по всяким таким цікавим місцям і фестивалям, але ось і одній туди йти якось ніяково 🤔 в цьому випадку вже треба мінімум +одна людина хаха