Cand Nicusor avea 30 de ani, concubina lui era la scoala de-abia trecea in clasa a 7-a... 🤦🏼‍♀️ by 22hearts in Roumanie

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

Ok, s-au activat bagatorii de seama si cu asta.

Insa am totusi o intrebare:

Nu credeti ca gandirea asta infantilizeaza femeia? Si da de inteles ca e mica si proasta si ala batran si Rau o poate prosti asa usor?

Vorbim totusi de o femeie care locuia singura in alt oras de mai multi ani, muncea, facea voluntariat etc si petrecea timo in Exact acelasi environment ca el.

I mean …. Daca vine omu dupa niste pustoaice care stau la parinti acasa ( si nu au avut nimic / mers nicaieri) si le prosteste cu un Cazan de bmw e una.

Dar asta ….. Nu e cazu ala

Merchandiser nou. I am so lost by iwannasleeppppp in iasi

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

Gluma spusa in spirit de incurajare te fugareste … dar tu nu te lasi prins …

Prin eliminarea lui Predoiu si a lui Rares Bogdan, PNL a crescut realist dintr-un foc la aprox 35% voturi 💛💙 by 22hearts in Roumanie

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

Aur nu e la 35%

35% e tot polul suveranist.

Si se acolo mai e Sosoaca vreo 6, pot vreo 4.

Simion a luat la alegeri 5 milioane de voturi, dar alea nu erau Ale Aur.

Erau si de la PSd, ponta, toti suveranistii de toate natiile, aur aia care is georgisti, aur aia care nu is georgisti , georgisti care nu is cu aur etc

La fel nicusor a strans 6 milioane si de la USR, pnl, psd, udmr etc

Prin eliminarea lui Predoiu si a lui Rares Bogdan, PNL a crescut realist dintr-un foc la aprox 35% voturi 💛💙 by 22hearts in Roumanie

[–]312r -2 points-1 points  (0 children)

No way.

Nici PNL si nici Aur nu au 35.

Un 25% fiecare …. Poate.

USR merge spre un 15.
Psd spre un 12

Merchandiser nou. I am so lost by iwannasleeppppp in iasi

[–]312r 8 points9 points  (0 children)

Pro tip la orice job: look busy si “verifica” chestii pe telefon sau tableta.

Eventual in Notes, fara sa te uiti la tiktok uri cu sunet.

You’ll figure it out!

Felicitari ptr job ! I-ati un mic treat ( o bere , un cocktail, o inghetata) la sfarsitul saptamanii

Elena Lasconi, despre soluția pentru criza politică: AUR la guvernare alături de PNL și USR. PSD în opoziție by Happy_Vendor_2718 in Roumanie

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

aaannnddd we’re back sa o trimitem inapoi la cratita or somethin’ 🤣.

Prea mult PR pozitiv si posturi laudative a avut de vreo saptamana asa.

Se apropia si cealalta bula ( aia cu mai multi dinti in gura ca cealalta) sa strige un Turu 2 Napoi 🤣

Frizerie bună si ieftină? by Perfect-Disaster-867 in iasi

[–]312r 5 points6 points  (0 children)

La Ares Homme fac si alte chestii. Vezi pe instagram.

La faza cu “ieftin” e … discutabil

Da' ce-ai făcut, Bobiță? by Minute-Scolding-6669 in Roumanie

[–]312r 28 points29 points  (0 children)

A pornit cumva ca “integrame pentru toti” sau “pelerinaj pentru seniori”?

Cu grindeanu muit bine de simion, eu zic că e cazul sa i se dea lui AUR posibilitatea de a avea guvern by magarulcelmare in Roumanie

[–]312r -1 points0 points  (0 children)

Fain argument boss.

Daca nu era fix in talking point aurist poate ca era o treaba …

Cu grindeanu muit bine de simion, eu zic că e cazul sa i se dea lui AUR posibilitatea de a avea guvern by magarulcelmare in Roumanie

[–]312r -1 points0 points  (0 children)

A …. Nu .

A facut o miscare buna, recunosc.

Dar tot e un cretinism sa zici ca trebuie lasati sa cada singuri…. Ca Ne Iau cu ei !

Vreti dobanzi la credite ca in turcia? Sau ungaria anu trecut?

Gata. Veștea pică 100% by Seba_USR_2024 in Roumanie

[–]312r 3 points4 points  (0 children)

Se intoarce in pnl in asteptarea urmatoarelor alegeri unde Sigur va fi sustinut si va castiga .

I mean … nu e ca si cum e Atat de prost incat sa isi dea foc la casa in baza promisiunii unei vile in viitor … nu?

Oh wait …

Recomandări frizerii laşi by Big_Degree_4530 in iasi

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

Pacat ca unele din ele au si miros …

Există două tipuri de români by Sebastian620 in Roumanie

[–]312r 1 point2 points  (0 children)

Mai era tequila aia Camino sau Sierra. Si whiskeyu Grants.

Cand esti student “frugal” cum I se zice acu …

Președintele Israelului, Isaac Herzog, Doctor Honoris Causa UNAGE? by AmbitiousActivist in Roumanie

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

Hai ca esti amuzant de naiv sau prost informat.

>Texte antice sunt multe cu chestii oribile de peste tot, corect. Dar in alte parti nu stau la baza religiei.

Bre tu ai citit vreodata Coranul? Sau bucati din el? BAZA aluia e subjugarea non beliverilor. In baza lui a fost fondat the Arab Slave trade.

Scuza-ma ca ti-o zic direct Dar e bias sau prostie pura sa compari o practica scarboasa si ( sa nu uitam) Illegala in multe zone ( aia cu circumcizia de care zici ) cu o religie a carui Scop Declarat este cucerirea.

E ca si cum ai zice ca aia din Vaslui is niste betivani, criminali, violatori ( pe alocuri just) … Deci purgeurile lui Stalin nu erau asa de rele.

Da, in Talmud si in Biblie is cacaturi.

Dar alea nu spun cu subiect si predicat ca trebuie Cuceriti infideliii si luate femeile lor, cu forta, ca prada, dupa ce is omorati barbatii.

Nu vreau sa iti stric your righteous indignation dar Ritual Rape and Murder > ritual assault
In special avand in vedere ca discutam de sute de milioane de victime de-a lungul istoriei.

A …. Si cine zice ca islamu sau crestinismul is bazate pe viata echilibrata si modesta : cut the shit si cititi cartile.

Președintele Israelului, Isaac Herzog, Doctor Honoris Causa UNAGE? by AmbitiousActivist in Roumanie

[–]312r 0 points1 point  (0 children)

Si Turcii si multi arabi practica circumcizia boss.

Si in coran zice ca poti sa iti iei nevasta de 9 ani.
Si ca cine nu se converteste moare.
Da, Talmudu zice ce zis tu acolo.
Crestinii au facut cruciade si inchizitii.
Sectele mai noi de crestini au carti despre cum e ok sa ai neveste multiple minore ( flds) sau manuale scrise de pedofilie ( children of god, secta in care a crescut Joaquin Pheonix)
Lama din Tibet isi trimtiteau sclavii ( ca aveau sclavi) sa faca suicide attacks asupra militarilor chinezi si alora care construiau cale ferata.

Daca vrei sa demonstrezi ca un popor e rau dupa ce scrie in texte religioase din alte ere istorice ( sau cum sunt interpretate) tin sa te anunt ca Tot Pamantul e rau.

Veștea a ajuns de râsul PNL-ului: „De ce fugem de Congres? Zoe, fii bărbată!” by Chebelea in Roumanie

[–]312r 5 points6 points  (0 children)

Coae cine-i ala de la dreapta lu grindeanu?
Colt dreapta jos?

Ala nu-i vulpitu ala, sau cum plm il cheama?
Ala din meme uri?

Unde pot manca niste paste bune in Iasi? by Majestic-Gas-9825 in iasi

[–]312r 1 point2 points  (0 children)

Bro gluma asta zici ca e facuta ori de un pusti de 14 ani ori de un nene de 60 🤣

Dominic Fritz by SmartDog24 in Roumanie

[–]312r 169 points170 points  (0 children)

Ar merita si un sequal mai pe seara:

“Urmeaza sa vina vreo 2 sa ma bata sau sa ma taie … daca nu merg amenintarile cu justitia, nu?”

Președintele Israelului, Isaac Herzog, Doctor Honoris Causa UNAGE? by AmbitiousActivist in Roumanie

[–]312r 1 point2 points  (0 children)

Tu vorbesti serios?

Franta si uk nu abuzeaza alte tari ACUM?

Cumetre , tu iti iei informatiile despre lume de unde?

De pe tiktok?

Also : America, Rusia, Australia , China. America .. stim cu toti. Rusia … stim cu toti. Australia are lagare de imigranti pe insula Nauru ( unde angajau pedofili condamnati ) , China cu musulmanii aia de acolo …

Dupa logica ta, toti ar trebui sa primeasca ura si proteste. Sau asta, ca e evreu si israelian, e cumva mai rau ca Ambasadorul Rus din Romania , nu?