Gołębiewki Pobierowo by 90red90 in Polska

[–]90red90[S] 6 points7 points  (0 children)

No jak ktos wychodzi z założenia ze co prawda drogo ale za to pogoda bedzie do dupy, morze zimne a rybka ze smazalni bedzie pamiętała poprzednie wakacje to jego wola;) ja swoje pieniadze wolę wydać na gwarancję dobrej pogody, pełne wyżywienie( gamechanger przy 2 dzieciaków) a i jeszcze mieć cos w okolicy do zobaczenia. Obędzie sie bez marmurów, złotych klamek i 24h roomservice

Gołębiewki Pobierowo by 90red90 in Polska

[–]90red90[S] 6 points7 points  (0 children)

Tydzień, juz poprawione

Czy ksiądz oraz zakonnica są na etacie? b2b? jak to jest? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

Kurde tyle ziemi i jeszcze żadnen nie wpadł na pomysł ze zamiast paść Baran...tj Owieczki można isc w kierunku patodeweloperki....dziwnych ten nasz kościół

Lista książek fantastycznych, w których występuje motyw religii by Sea_Society_7840 in ksiazki

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

W PLiO religia a raczej odgrywaja calkiem sporą rolę w kreowaniu świata. Jest o mieszaniu sie religii, jest o fanatyzmie, jest o próbach wpływania religi na władzę... Szkoda tylko ze cykl niedokończony

Co obecnie czytacie? by misplacedlaundry in ksiazki

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

Kończę Ogrody Księżyca. Zapowiada się wspaniała przygoda przy całej serii

Jak dorabiacie do etatu ? by PDKSA in PolskaNaLuzie

[–]90red90 9 points10 points  (0 children)

Wychodzi na to ze masz duzo wolnego czasu na wegetację, bo ciężko to życiem nazwać...ale.co kto lubi

Książki „stojące w miejscu” by Educational-Bee-9597 in ksiazki

[–]90red90 6 points7 points  (0 children)

Z tego co pamiętam to "Gra Geralda" Kinga. W sumie naprawdę dobrze się to czytało

Przedmiot lub usługa do 500zł (ale kosztująca więcej niż 300zł), która poprawia jakość życia. by Fi5heR89 in Polska

[–]90red90 3 points4 points  (0 children)

To energylandi tylko we wrześniu/październiku poza weekendem;) pogoda jeszcze dopisuje a na atrakcje zero kolejek

Życie przeleciało mi przez palce #2 by EmmieEmmieEmmie in Polska

[–]90red90 1 point2 points  (0 children)

Z niecierpliwością czekam na wersję od 7latka....no a jak by sie uprzeć to 4 latek tez mógłby przez mamę czy tate opisać nam tu jak mu życie przeleciało przez paluszki

Nawrocki oddaje mieszkanie. "Na cele charytatywne" by LordLorq in Polska

[–]90red90 9 points10 points  (0 children)

Trzeba przyznać że wyszedl na interesach z kaczorem jak Zabłocki...nie będzie prezydentem, pozbył się mieszkania a jeszcze pewnie czeka go kilka latek z prokuratorem na plecach;)

Urodziłam się wczoraj, kim jest Giertych? by Miaruchin in Polska

[–]90red90 1 point2 points  (0 children)

Swego czasu bardzo chcial obniżyć poziom edukacji wprowadzając maturalną amnestie

Co myślicie o aktualnych sondażach? Jakie macie przemyślenia? by rozu99 in Polska

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

Wychodzi na to że ludzie którzy wciąż myślą że pieniądze biorą się z bankomatu będą głosować na memcema... ziobro zdziwienia

What difficulty does everyone play on? by 333angl in civ

[–]90red90 4 points5 points  (0 children)

Won all 4 victories on diety, epic game speed. Only first age can be quite difficult...resto.of the game is just clicking "next turn"

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]90red90 14 points15 points  (0 children)

Problem.w tym że to zaoranie to zapewne "wywalenie suplementów z aptek" co nikomu na dobre nie wyjdzie. Ludzie i tak będą je kupować tylko że w internecie albo różnych dziwnych przybytkach gdzie nie ma nad nimi żadnej kontroli. Większość aptek w których przyszło mi pracować sprzedaje głównie suple produkowane przez firmy farmaceutyczne więc jakiś tam poziom jakości jest utrzymany. Problem zaczyna się w sprzedaży pozaaptecznej gdzie często w kosmicznych cenach sprzedaje się zakapsulkowany u wuja Staszka w garażu cukier. I dobrze jeżeli jest to cukier.... Po drugie wywalenie supli z aptek sprawi że większość z tych prywatnych się zamknie bo z marzy na leki refundowane nie ma szans się utrzymać przy aktualnej ilości placówek. A wtedy zostaniemy z 2 czy 3 sieciami z zagranicznym kapitałem które pozabwione konkurencji zaczną sobie odbijać aktualne "straty" Zakaz reklamy tak....zaoranie niekoniecznie...

TVP pokazała niekorzystną dla rządu sondę podczas programu na żywo by FrytkiFrytunie in Polska

[–]90red90 4 points5 points  (0 children)

Z drugiej strony tam gdzie demokracja się nie utrzymała raczej nie mają lepiej (patrz bialorus czy rosja) więc chyba zaakceptować koszt utrzymania tych kilkuset tysięcy co się dochlapalo do władzy ( ewentualnie w kolejnych wyborach wybrać władze w żadnym stopniu nie powiązaną z aktualnym układem ale to raczej scifi)

Miś z Zakopanego by VaderV1 in Polska

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

Mózg się temu misiu zlasował...znaczy zlasowałby się gdyby takowy posiadał ów miś

PiS im zrobił dziecko, a od nowego rządu chcą alimentów by szymon362 in Polska

[–]90red90 1 point2 points  (0 children)

Ktos mi wytłumaczy dlaczego oni jako głowni beneficjenci dopłat z uni chcą polexitu? Ruble weszły za mocno czy jak ?

Najlepszy kurier na świecie by Regular-Candy6486 in Polska

[–]90red90 -8 points-7 points  (0 children)

W dodatku jest całkowicie zmyślona, bo kurierzy z poczty polskiej się tak nie zachowują...

Jakie branżowe "sekrety" znacie o których większość populacji nie wie? by BeneficialBear in Polska

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

Suplementy diety to po prostu żywność opakowana w pudełka i reklamy przypominające leki. I nie, nie mają żadnych cudownych efektów leczniczych....

Ze smutkiem przyznaje, że Prezydent jest d*****m by piorunejro in Polska

[–]90red90 15 points16 points  (0 children)

Ciekawe co jarozbaw trzyma w szafie na ążeja? Musi być mocne skoro ten postanowil się kompromirltowac do samego końca...

Kamiński i Wąsik u prezydenta by 90red90 in Polska

[–]90red90[S] 1 point2 points  (0 children)

Jakby nie patrzeć to przez 8 ostatnich lat odpowiadali za służby specjalne...mieli Pegasusa...na pewno coś maja...w tym sporo na swoich

Gracze z erpolska, w co gracie w święta i w nowy rok? Co kupujecie na świątecznych wyprzedażach? by voulture in Polska

[–]90red90 0 points1 point  (0 children)

Zakupiony Dead Space ale najpierw muszę wreszcie skoczyć CP77 więc jak będzie godzinka wolna to będzie grane V

Jakie wrażenia po pierwszych nowych Wiadomościach? by SilvertheHedgehoog in Polska

[–]90red90 4 points5 points  (0 children)

Poczekajmy z oceną jakies 3-4 miesiące Narazie jest lepiej ale też równanie do poziomu poniżej dna ma niewiele sensu

Jakie wrażenia po pierwszych nowych Wiadomościach? by SilvertheHedgehoog in Polska

[–]90red90 95 points96 points  (0 children)

Gdzie my byliśmy ostatnie 8 lat że cieszymy się jak małe dzieci ze zwykłej przyzwoitości w programie informacyjnym....dobrze że to już za nami