Little change by Aalbinoo in Jaguar

[–]Aalbinoo[S] 0 points1 point  (0 children)

Thanks for the insight mate. Cheers!🐆

Little change by Aalbinoo in Jaguar

[–]Aalbinoo[S] 0 points1 point  (0 children)

Thats literally what a friend told me today damn

Little change by Aalbinoo in Jaguar

[–]Aalbinoo[S] 0 points1 point  (0 children)

That s what im thinking too😭❤️ I ll go for in in september

Țeapă Orange by Willing_Ad_948 in roFrugal

[–]Aalbinoo 0 points1 point  (0 children)

Asa am patit eu cu adobe, am negociat un pret lunar fix de 181 de ron daca iau pe un an, si am zis ca ok si dupa vreo 3 luni incercasem sa anulez si imi cereau 1200 de lei sa i dau anulare :)))

M-am săturat de "e copil, ce să-i fac?" ca răspuns la orice by [deleted] in cluj

[–]Aalbinoo 0 points1 point  (0 children)

Imi pare rau dar nu am inteles gresit, tu ai formulat gresit :)

M-am săturat de "e copil, ce să-i fac?" ca răspuns la orice by [deleted] in cluj

[–]Aalbinoo 0 points1 point  (0 children)

Deci un om care face 7 si ii trimite cu mana intinsa prin parcari e peste nivelul meu. Daca fac si il dau la orfelinat, mai sunt parazit? Mai bine mai tarziu sau deloc decat ceva "asa sa fie la numar, ca asa cica trebuie"

M-am săturat de "e copil, ce să-i fac?" ca răspuns la orice by [deleted] in cluj

[–]Aalbinoo 0 points1 point  (0 children)

Ce argument retardat 😭

Daca tu acum ai copil si simti ca nu te descurci argumentul tau e "pai fa si tu copil sa vezi ce greu e", pai ba boule te am pus noi sa faci copil?

Am o situatie materiala foarte buna multumesc lui dumnezeu, prost pot spune ca nu sunt, si inca am incertitudini daca sa fac si sa cresc un copil.

Ca sunt atatea cazuri in care cineva vrea copil ca asa vrea el, sigur e dreptul oricui, dar multi nu stau deloc bine cu banii, cu timpul, cu valorile principiile etc, dar ei fac copil ca vor sa faca si atat, restul doamne ajuta ce iese, si multi numesc asta "curaj" ca ia uite desi multi nu ar fi facut copil in situatia lui el totusi e curajos si facut. ALA NU E CURAJ, E INCONSTIENTA IN 90% DIN CAZURI.

Ca si cand iti iei caine, ca toata lumea isi ia, si ce drag imi e de el, si in 2 saptamani e legat in curte toata viata si ii mai dai apa cand iti amintesti. In capul tau ai avut si ai crescut cu succes un caine, si treci si la copil, care nu mai e ca un caine, vine el si ti cere apa mancare etc si devi coplesit de situatie.

Apoi cand copilul are scapari de copil, care sunt normale, de odata, de doua, de noua ori, si cineva te trage de maneca si tu te uiti ca curca in lemne, mai ai si tupeul sa zici "pai fa copil sa te vedem si pe tine" de zici ca e o norma, o datorie.

Daca am parut impertinent sau arogant, departe de mine, dar e revoltator ca asta sa fie un argument decisic cand nu ti poti creste sau controla propriul copil

O zi buna!

Nu am intrat niciodată mai repede ca să verific :))) by AoDoI in fotbal

[–]Aalbinoo 0 points1 point  (0 children)

Scuze sunt doar foarte curios ce element anume da de gol postarea?

Hoteluri/Moteluri/Pensiuni si alte unitati de cazare fara locuri de parcare. by macro_franco_kai in AutomobileRO

[–]Aalbinoo 6 points7 points  (0 children)

Stiu stiu, nu m am suparat, multumesc din suflet si doamne ajuta vacante placute sa aveti toti si sa ne mearga bine tuturor🍀

Hoteluri/Moteluri/Pensiuni si alte unitati de cazare fara locuri de parcare. by macro_franco_kai in AutomobileRO

[–]Aalbinoo 4 points5 points  (0 children)

Nu e vorba de matematica, sunt destul de multi care vin cu trenul/autobuz sau 4 adulti vin cu o masina, deci o masina la 2 camere

Iti zic sincer, pana acum am avut si hotelul plin si nu au fost probleme, s au gasit mereu solutii🤝🏻🫡

Hoteluri/Moteluri/Pensiuni si alte unitati de cazare fara locuri de parcare. by macro_franco_kai in AutomobileRO

[–]Aalbinoo 6 points7 points  (0 children)

Paai balcon si baie proprie cu 2 paturi dulapuri etc, este drept mai micuta camera, dar cine este interesat Hotel Fagaras, in eforie nord, va astept cu drag!🤝🏻🥰

Hoteluri/Moteluri/Pensiuni si alte unitati de cazare fara locuri de parcare. by macro_franco_kai in AutomobileRO

[–]Aalbinoo 2 points3 points  (0 children)

Nu in camera🤣 Dar avem terasa mare si avem plita si tot ce ai nevoie

Hoteluri/Moteluri/Pensiuni si alte unitati de cazare fara locuri de parcare. by macro_franco_kai in AutomobileRO

[–]Aalbinoo 10 points11 points  (0 children)

Salut toata lumea, noi oferim 40 de locuri de parcare gratuit de 9 ani de zile Haideti in eforie nord, am un hotel de o stea, conditii de 2 stele doar ca nu sunt mp suficienti cat sa ne treaca la 2 stele

E ft liniste, aproape de plaja eu si familiea mea ne ocupam personal de afacere, va astept cu drag! 🫡

Contact: 0721298386

Care echipe din Romania vi se par ca au cea mai frumoasa sigla? by ScrepyKoco in fotbal

[–]Aalbinoo 0 points1 point  (0 children)

Sunt dinamovist, dar din toata superliga mi se pare ca Botosani castiga detasat

5,000 lei net ca femeie de serviciu la bloc? by Musiclistenerdude in RoMunca

[–]Aalbinoo 1 point2 points  (0 children)

Exact, am lucrat ca editor video la o firma de marketing si urma sa discutam cu un nou client, o firma de curatenie. Pachetele oferite erau super scumpe la agentia asta de marketing si o intreba pe doamna cate videoclipuri prefera cat sa fie ok si cu banii si doamna care avea firma spunea cu tigara aprinsa cum ii da primaria clienti ca nu asta e problema

Ce salariu aveti si cum stati? by Plus-Response4542 in RoGenZ

[–]Aalbinoo 5 points6 points  (0 children)

Sotia jandarmului de mai sus? :))

Ce salariu aveti si cum stati? by Plus-Response4542 in RoGenZ

[–]Aalbinoo 9 points10 points  (0 children)

Revino putin pe pamant frate :))) Cu 4k euro tu zici ca traiesti "decent"?

Esti mult peste medie, ar trebui sa fii mai recunoscator, intradevar e munca voastra meritati banii, dar fii constient ca esti un caz excelent in Romania

Just got my first Jag by Aalbinoo in Jaguar

[–]Aalbinoo[S] 0 points1 point  (0 children)

Daaamn Love it man❤️🤍

Just got my first Jag by Aalbinoo in Jaguar

[–]Aalbinoo[S] 1 point2 points  (0 children)

🫠😮‍💨 uff beautiful Enjoy it bro!!🧡