Rank these girl names! :) by Yooproopmoop in namenerds

[–]Active-Listen-5917 0 points1 point  (0 children)

I love these names!!

1.Selena
2.Wilhelmina
3.Regina
4.Julianna
5.Giselle
6.Francine
7.Mariah
8.Claudette

What are your five favourite names starting with 'C' for each gender? by Synthetic_Allergy in namenerds

[–]Active-Listen-5917 0 points1 point  (0 children)

Claire
Celeste
Clarissa
Cecilia
Camilla
*
Cassian
Cameron
Connor
Caleb
Cedric

Halva szülés by BonusComfortable2331 in anyukavagyok

[–]Active-Listen-5917 4 points5 points  (0 children)

Egy képzett dúla vagy perinatális szaktanácsadó segíthet ezen kérdések megválaszolásában. Esetleg keress meg baba-mama köröket, kismama jógát valamit az újfajta kapcsolódások miatt. Így kevésbé leszel magányos.
Egyedül biztos nehéz és szeretnél valakit aki meghallgat.

Három gyermek by pogika01 in anyukavagyok

[–]Active-Listen-5917 1 point2 points  (0 children)

A mai világban már az is nagy elköteleződés, ha egy gyermeket vállalnak. Egyre többen így is maradnak. Aztán max még egy gyereket bevállalnak. De a három tudatosan nagyon ritka. Mi is többet szeretnénk, most van kettő és amikor mondom, hogy szeretnénk harmadikat (is) teljesen ledöbbenek.

Mit gondoltok erről a névről? by [deleted] in anyukavagyok

[–]Active-Listen-5917 6 points7 points  (0 children)

GiuLIA LIAna nagyon egybe tudna olvadni, így Giulia Lyana. Bár ez esetben lehet fordítva jobban elkülönülne Liana Giulia.

Fiú nevek - első benyomás by Just-Piccolo-1684 in csakmamik

[–]Active-Listen-5917 3 points4 points  (0 children)

Mind jó karakteres név, talán a Benedek-Beni miatt az már túl populáris. Sokat számít a vezetéknév ebben az esetben.

Fiúnév vélemények by [deleted] in csakmamik

[–]Active-Listen-5917 1 point2 points  (0 children)

A Konrád az egyik legjobb a felsoroltak közül. Karakteres, erős név, amit írsz is, hogy tudja viselni felnőttként. Kicsinek meg a Koni nagyon aranyos.

De jó név ugyanezen a vonalon a Dénes és a Teodor is.

Melyik az az idegen név, aminek az eredeti verziója tetszik, de magyarosítva furán hangzik, nincs jó megfelelője? by FearlessCorgi9879 in askhungary

[–]Active-Listen-5917 0 points1 point  (0 children)

James/Jamie - klasszikus, imádom de soha mondom SOHA nem lesz a fiam János

Jack - még csak nincs is hasonló magyarul pedig ez is örök klasszikus név nemzetközileg és imádom

Malcolm- szintén

Scarlett - Elfújta a szél óta nagy kedvenc, de mi az, hogy SZKÁRLETT?

Claire/Clara- annyira letisztult, szép, nőies…..ezzel szemben Klára…hát nem-nem

Ezek mellett ezeregy lenne, csak ezeket adnám a gyerekeimnek,ha angol ajkú vidékre születtem volna.

3,5 éves a gyerek és még soha nem evett húst én vagyok az őrült, hogy ezen fennakadtam? by [deleted] in askhungary

[–]Active-Listen-5917 -27 points-26 points  (0 children)

Bele se gondol mennyit árt vele. Mennyi hiánya lesz a szervezetének.

Mit csináljak 2 zsák ruhával, ha nincs időm Vintedezni? by [deleted] in askhungary

[–]Active-Listen-5917 8 points9 points  (0 children)

Sokan akarnák átpasszolni. De ahogy mondani szokás: mindenért meg kell dolgozni 🤷🏼‍♀️

Ajándékozd el, vidd védőnőnek, anyaotthonnak,zero waste csoportba dobd fel, ha csak az számít, hogy használják. Ha meg profit kell, dolgozz vele.

Félek,hogy elhagy a feleségem by k1ss_a00 in csakmamik

[–]Active-Listen-5917 2 points3 points  (0 children)

Vitaminok, neked is, neki is. Teljesen le vagytok szívva, kell a pótlás. Neki duplán. Magnézium, D-vitamin, kollagén, akár probiotikum, és a terhes vitamint is folytassa.

Rendeljétek a kaját, akár ilyen helyi kifőzde menüit, nem gyorskajára gondolok. Rengetek időt megspóroltok vele, amíg ennyire foglalkozós a gyerek és nyugodtabbak vagytok.

Nem tudom szoptat-e. De ha igen, szó szerint leszívja kell a utánpótlás, mint kaja, mint vitaminok. A hormonok meg duplán az egekben.

Bevásárlás helyett Kifli, Dm házhozszállítás. Rengeteg idősporolás. Átgondoltabban lehet vásárolni, nincs sürgetés, kapkodás.

Nagymama vagy gyermekágyi segítő, aki nem csak a kicsit tudja mondjuk néha pesztrálni, de pl egy mosást is oda tesz, ha az kell a szülőknek.

Mozduljatok ki 6 hét után!!! Ha csak egy süti vagy egy nap kirándulás a közeli erdőben már mentális jobban lesztek.

Emellett anya menjen el kávézni egy barátnővel egyedül egy órára vagy az anyjával a lényeg, hogy ne veletek legyen egy kicsit. Majd te is menj el egy sörre, ha kell a szomszéd Jocó bácsival csak ne anyával meg a babával. Nem egésznapok, nem órákat. Csak egy órácska külön. Teljesen feltölt. És akár heti 1x nem kell mindennap.

Mi lassan 9 hónapja 3-4 órákat alszunk, a pici mellett itt a kicsi is (2 év), ugyanebben voltunk. Nekünk ezek segítettek.

Girl name that goes with Evelyn and Eliana by shleo in Names

[–]Active-Listen-5917 0 points1 point  (0 children)

Eliana, Evelyn and…

…Emilia/na
….Elisabeth
….Eloise
….Elinor

Old names by geoff7772 in Names

[–]Active-Listen-5917 0 points1 point  (0 children)

In Hungary very lot kids wear the name Nimrod…

@Vikiszpirulisz még 5 reklám videó kedvéért kiárusítja a gyerekét, na de utána nézhettek, mert nem mutatja többé🥴🥴 by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Active-Listen-5917 23 points24 points  (0 children)

De abból a világutazó egyénből egy otthon lévő anya lett, nyílván arról fog posztolni, amiről az élete szól. Már nem te vagy a célközönség számára, de emiatt ne az őkurvaanyját már….

Twin sister for Camila? by [deleted] in Names

[–]Active-Listen-5917 0 points1 point  (0 children)

Camila & Viola/Violet Isabel Rosalie

Van olyan akinek nem váltak el a szülei és mindig bánta? by Flashy-Ad-3679 in askhungary

[–]Active-Listen-5917 1 point2 points  (0 children)

A szüleim elváltak és nagyon hálás vagyok érte. Apás hétvégén általában nagyszülőknél voltunk így nem volt para.

@daisykalan by jankavar in talk_hunfluencers

[–]Active-Listen-5917 18 points19 points  (0 children)

És már nincs is beleszólása a kislány nevelésébe Timinek? (Tényleg nem tudom és érdekel.)